320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd ei saagi aru kas Lotitol on raha või ei ole....Kishna oli lennukile hüppamas, kui Lotito ikkagi avastas, et ei maksa 3milli otse välja vaid 3 osas ....johhaidiii kus saab ikka koi olla. See Genki Savic tahab Laziogs liituda ja tema agent on Tarele lubanud, et kutt tuleb, aga Fiorentina lillad litsid on klubile parema pakkumise teinud...selles mõttes, et arvata on, et mees tahab Lazioga liituda...küll klubi murdub ja nõustub Lazio pakkumisega.
    Morrison valis siis number #7 ja Anderson on #10
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Kishna kohta endiselt ma ei tea, aga Milinkovitts on nüüd lillade aanuste mängija. Palju õnne idioot. Sul oli valida CL meeskonna ja perse kukkunud luusersatsi vahel....valime persekukkunud luusersatsi...
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Kishna kohta endiselt ma ei tea, aga Milinkovitts on nüüd lillade aanuste mängija. Palju õnne idioot. Sul oli valida CL meeskonna ja perse kukkunud luusersatsi vahel....valime persekukkunud luusersatsi...
        Mulle tundub just et Milinkovicil on peas kõik korras. Mis kuradi CL meeskond? Fiore ja Lazio mõlemid ELis ja nende vahel valides ei pea just geenius olema et näha kummal meeskonnal on tulevikku ja kumb paari aasta pärast Serie Bs mängib. Ainuõige otsus, nende meeskondade vahel ei tohikski mingit valimis võimalust olla. FORZA VIOLA!
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Rahunege maha nüüd, see saaga on alles algamas, nautige mängu...

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Mulle tundub just et Milinkovicil on peas kõik korras. Mis kuradi CL meeskond? Fiore ja Lazio mõlemid ELis ja nende vahel valides ei pea just geenius olema et näha kummal meeskonnal on tulevikku ja kumb paari aasta pärast Serie Bs mängib. Ainuõige otsus, nende meeskondade vahel ei tohikski mingit valimis võimalust olla. FORZA VIOLA!
            Ütlesid ka midagi või sittusid oma kollase titty kostüümi lihtsalt täis????
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Jah hetkel sai ka värsket uudist loetud, et kutt hüppas just ennem allkirja ikkagi diilist välja ja literally nuttes ütles keppige kanu lillad peerud.
              Ühesõnaga hetkel on mees jälle Milinkovits ühe t-ga. Ja 99% kindlalt on ta Lazio mängija.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Jah hetkel sai ka värsket uudist loetud, et kutt hüppas just ennem allkirja ikkagi diilist välja ja literally nuttes ütles keppige kanu lillad peerud.
                Ühesõnaga hetkel on mees jälle Milinkovits ühe t-ga. Ja 99% kindlalt on ta Lazio mängija.
                Huvitav mida Lotildo kokku lubas poisile? Valetas suud ja silmad täis et Laziol on mingi "tuleviku" projekt ja et tegelt on Klose ja Minalas ka mõlemid 18 aastased ja et Nazio tulevik on helge ja CLi ja Scudettosi täis?
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Hhaha hea kade kloun oled sa. Kogu pidu vast käis asja ümber, et kuna agent ja mängija olid Lazio poolel ei olnud Genk Lazio transfer feega üldse rahul kuna lillad hoorad pakkusid rohkem. Ja kuni viimase hetkeni ennem medicali poisil närv ei pidanud vastu kuna Laziosse minek oli alati tema goal. Ja nüüd on vaja Rooma lennata ja leping sõlmida. Lazio ja Lotito lubasid kvaliteetset meeskonda Euroopa tähtsaimates competitionides. Nõudsid, aga talendi tõestamist ja korralikku võitlust koha eest. Sest olgem ausad konkurents on tihe. Loodetavasti on tegemist hea leiuga nagu Lichsteiner, Lulic, Candreva etc. Kishna on juba Roomas ja homme ametlikult Lazio mängija. Temal siis vaja koha eest võidelda Klose, Djordevici, Keita ja Pereaga. Nüüd vaja veel üks keskkaitsja kohale vedada.


                  FORZA LAZIO!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Kishna näol tegemist pigem ka vasakäärega aga võib ka tipus pallida.Andersoni ja Candreva järel peaks siis tema olema.Näost meenutab mõne nurga alt Depayd.

                    Kommentaar


                      Depay ja Kishna ongi nüüd selline lahe proovikivi....üks on 4 milli ja teine 20+....vaatame kuidas läheb. Jah sul on õigus ta tegelikult on rohkem äärel. Kuna Lazio ei raiska meeletuid summasid eraldi mängijatele olen ostudega rahul...loodetavasti hakkavad särama.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Kishna ametlikult Lazio mängija! Milinkovici tulevik selgub paari päeva jooksul.
                        Täna saadi neljas kaotus järjest. Seekord saadi siis suhu Mainzilt 3-0. Murelik ma pole sest need ikkagi kontrollmängud, aga eks ikka natuke ebakindlust see tekitab ennem Juve coppa mängu. Igatahes võimalusi oli palju ja eks mootor tahab veel õlitamist. Biglia liitus ka meeskonnaga.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          no worries, Juve pre-season käib samuti üle kivide ja kändude, ilusast mängupildist on asi kaugel. mänguvorm on mõlemal suhteliselt rabe, tõenäoliselt tuleb tasavägine mäng.

                          Kommentaar


                            Oi, p*tsinägu87-le ei antudki kaptenipaela, niuniu, hakkan nüüd nutma sest ma olen konkreetne saamatu eit ja kogu maailma on minu vastu. Lasen oma agendil läbi meedia klubile survet teha ja räägin kui kõva mees maolen sest ma olen tagasi lükanud Anderlechti ja Partizani pakkumised et jääda kõikvõimsasse traktoristide esindusklubisse SS MERDANAZIOsse. jeee. Eluaeg rääkinud et tegemist on ühe lambiahviga, mitte professionaalse jalgpalluriga. Võtku oma vulvane nägu ja koligu juba kuskile kaugele ära. Rõve eit-ahv!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Krt üldse ei meeldi see ulumine....Candreva on tõesti olnud tõeline Kunn, aga ei ole ju põhjust virisemiseks. Samas on mul jällegi hea meel, et vend on täielikult asja kallal ja tõsiselt solvunud. Loodetavasti kõik laabub. Biglia siis vist ametlik kapten...Klose oli ka paela kandnud viimases kaotuse mängus...
                              Tare on Belgias a ajab Milinkovici viimaseid detaile....Balotelli rumourit ei usu absoluutselt. Nahhui seda debiili siia vaja....totaalselt roma teema.
                              Aga rõõm on näha, et Lotito lükkas tagasi kõik suured pakkumised oma staaridele. Edu!!!!!
                              Juve on jah samamoodi roostes....peaks tulema suht võrdne finaal.

                              FORZA LAZIO!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Milinkovic-Savic on ametlikult juba teel Pekingisse. Lazio maksis ta eest 10milli pluss boonused. Tare ütles, et meeskond on nüüd valmis ja komplekteeritud. Aga jättis akna lahti hea diili jõustumisel. Raha peaks olema, et mõni magus tehing läbi suruda.
                                Mina isiklikult olen rahul ja loodan sügavalt, et Candreva pole tõsiselt solvunud kapteni komejandi pärast. Tehku parem üks superhooaeg ja toogu C87 pidlile.
                                Aga nüüd siis korralikult vormi ja Juvele kotte!!!!!!!!


                                SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X