320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Siiski pole head uudised Hernanese kohta...kui väljaku ääres pühkis ise verd ja soovis mängu tagasi joosta siis asi nii ilus nüüd enam pole. Korralisse kontrolli saates jäi mees ööks Paideia haiglasse. Täna võib-olla lastakse koju.
    Mälukaotus, pilt tasku ja korralik peapõrutus koos haavaga. Get well soon "il profeta"
    Õnneks ma pole seda rube venda kokkupõrkes süüdistanud kuna see oli üks õnnetu laks mõlemale mehele.
    Koledamaks see väärakas ikka enam minna ei saanud ju?
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Hernanes langes peale kokkupõrget meelemärkuseta pikali ehk vaatepilt oli üsna rõve. Kui mees nädala-kahe pärast platsile lastakse oleks väga hea, kuid ma kahtlustaks peapõrutust ja pikemat puhkust.
      Kahjuks kardan sama.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Koledamaks see väärakas ikka enam minna ei saanud ju?
        Saab ikka küll...kui välimust ikka silmas pead siis viskan ühe tidente sulle ette....zemunn, tadddddeii, porgandilõust.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Nägin üks päev Petkovici Kolga-Jaani Maksimarketis,kaks külmunud talleggi broilerit oli korvis, käib ta tihti eestis?
          See aasta pole Vladimir ega Reja kumbki külas käinud. Muidu ikka sai Kolga-Jaani vahel ringi rallitud ATV-dega http://www.isitfast.com/ATV/ATVpics/warrior_atv.jpg see pillt AdriMacilt ostetud.
          Aga jah vb ta sealt poest need broilerid endale leidiski...ikkagi korralik liha mitte nagu läänes.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Siiski pole head uudised Hernanese kohta...kui väljaku ääres pühkis ise verd ja soovis mängu tagasi joosta siis asi nii ilus nüüd enam pole. Korralisse kontrolli saates jäi mees ööks Paideia haiglasse. Täna võib-olla lastakse koju.
            Mälukaotus, pilt tasku ja korralik peapõrutus koos haavaga. Get well soon "il profeta"
            Õnneks ma pole seda rube venda kokkupõrkes süüdistanud kuna see oli üks õnnetu laks mõlemale mehele.



            Hernanese vaatepilt oli ka minumeelest päris kole, eriti see teadvusetu kukkumine sisuliselt nägu eest otse vastu muru.

            Mälukaotus?

            Kas tegemist mingi lühiajalise mälukaotusega? Või on nüüd kõik jalgpallioskused jm oskused kadunud ja Laziot ja selles olevaid inimesi ei tunnista?

            Või on tegemist osalise mälukaotusega, kus mees nt ei mäleta 24 h enne intsidenti toimunut, ehk siis ta ei tea tänaseni, et Lazio pääses Coppa finaali?
            sigpic

            Kommentaar


              Ma rääkisin Hr. Aanusest endast, Taddei ei puutu asjasse. Kas Hr. Aanus läks veel koledamaks?
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Hernanese vaatepilt oli ka minumeelest päris kole, eriti see teadvusetu kukkumine sisuliselt nägu eest otse vastu muru.

                Mälukaotus?

                Kas tegemist mingi lühiajalise mälukaotusega? Või on nüüd kõik jalgpallioskused jm oskused kadunud ja Laziot ja selles olevaid inimesi ei tunnista?

                Või on tegemist osalise mälukaotusega, kus mees nt ei mäleta 24 h enne intsidenti toimunut, ehk siis ta ei tea tänaseni, et Lazio pääses Coppa finaali?

                Eks see mälukaotus oli selline hetkeline....või meedia mull...igatahes midagi head pole, aga elame näeme....kuna Hernanes pidi eile Edersonile koju külla minema pole meil sinna keskele väga kedagi panna....
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Rõõm näha, et Petkovic on teil pead halliks ajanud ja neid nõmedusi trükkima/joonistama pannud...isegi 2-3 mega blackiga oma esimesel hooajal. Kindel, et mees viib Lazio edukalt hooaja lõpuni, aga kas Lotitol on raha, et meest Lazios hoida?
                    Candreval on halvad ajad, aga hea meel, et Konko on vingelt panema hakanud. Hernanes samuti eile tegi mõned ilusad tõmbed...oleks vaid Klose supervormis....kahjuks mitte.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Eks see mälukaotus oli selline hetkeline....või meedia mull...igatahes midagi head pole, aga elame näeme....kuna Hernanes pidi eile Edersonile koju külla minema pole meil sinna keskele väga kedagi panna....
                      Kas sa juba tegid visiidi ka Hernanese juurde haiglasse? VÕi mis kellase lennu peale istud ? Või saab ta ennem koju ? Kui võimalik siis saadaks endapoolt sinuga kaasa ühe külmutatud broileri, ehk turgutab ja teeb meele paremaks.

                      Tore kuulda kui hetkeline, siiski ainukene mees Lazios, kellel mingisugunegi ründeaju on.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Rõõm näha, et Petkovic on teil pead halliks ajanud ja neid nõmedusi trükkima/joonistama pannud...isegi 2-3 mega blackiga oma esimesel hooajal. Kindel, et mees viib Lazio edukalt hooaja lõpuni, aga kas Lotitol on raha, et meest Lazios hoida?
                        Candreval on halvad ajad, aga hea meel, et Konko on vingelt panema hakanud. Hernanes samuti eile tegi mõned ilusad tõmbed...oleks vaid Klose supervormis....kahjuks mitte.
                        Petkovic on kahtlemata huvitav treener, samas ega Reja sitemini ei esinenud, lihtsalt äkki on õnnefaktor suurem Petkovicil.Vaadates eelmise hooaja Montellat Catania eesotsas, siis arvati, et ulme hea tulemus, samas nüüd oleks Catania nagu veel sammukese edasi astunud.
                        Mule isiklikult Petkovic meeldib, sümpaatne kuju ja ega Rejalgi viga polnud, kahtlemata on kõva saavutus mitte just parima materjaliga jõuda karikafinaali ja hoida ennast CL konkurentsis, samas hoitakse ka scudettost veel kulliküünistega kinni, kuid olgem ausad, et meeskonnas jääb kvaliteeti väheks, klose ainuüksi ründes toita ei suuda ja Kozak-Cockary on sellised , kes võib-olla korra kuus skoorivad.

                        Võrreldes Petkovici, kes sarnaselt Luis Enriquele tuli liigasse vahtralehega ja ma võrdlen teda üleshaibitud Zemaniga, siis ma ei saa ühtegi sitta sõna öelda.


                        Ja UUU eelmine küsimus/postitus ootab ka vastamist.(Või tee pressiesindajatele väike märkus, et nad oma tööd kiiremini teeks)
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Kas sa juba tegid visiidi ka Hernanese juurde haiglasse? VÕi mis kellase lennu peale istud ? Või saab ta ennem koju ? Kui võimalik siis saadaks endapoolt sinuga kaasa ühe külmutatud broileri, ehk turgutab ja teeb meele paremaks.

                          Tore kuulda kui hetkeline, siiski ainukene mees Lazios, kellel mingisugunegi ründeaju on.
                          Ei ma suhtlesin Edersoniga skype ühendusel otse Paideiast, kes elab täpselt nüüd Hernanese kõrval. Ja "il profeta" puhkab hetkel. Su lihakints kuluks mehele muidugi ära...saab korralikku liha ka naha vahele. Vb sellest kondijahust tehtud sodi pärast ta vahest näibki selline väsinud välja.
                          Ning kahjuks ma Hernanesega väga heades sõprussuhetes samuti pole. Hetkel olen ma ikkagi Lazio juhtkonnas arvel ja mängijatest käin rohkem Candreva, Konko ja Stankeviciusega läbi...viimane neist siis nö Lazio suursaadik Eestis. Aga samas tabasid ETV fotograafid ära momendi, kui ma Mauri, Marchetti, Lotito ja Brocchiga õlli libistasime Edgari külmas Kalevi spordihallis aastalõpu turniiri vaadates.
                          Maurile väga meeldis Nimeta baaris hommikul kell 6 laua peal magada...ei viitsinud hotelli minnagi.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Väga hull rebimine Tarel hetkel....võib välja kukkuda Lotito era kõige edukam mercato aga võib perse ka kukkuda nagu alati.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Ma vist unustasin kirja välja saata....aga pistke per*se kõik oma ostud....Lazio signed Felipe Anderson for 10 millions!!!!!!!!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Väga hull rebimine Tarel hetkel....võib välja kukkuda Lotito era kõige edukam mercato aga võib perse ka kukkuda nagu alati.
                                Kas Carrizo eest saadud miljonid lükatakse kiirelt sirgeks ?

                                Mis purakas sealt tulemas on siis? Las ma pakun: Kana 2.0 , Stankeevitspuuks 2.0 , Makipizza noorem veli või on Manfrefucki lapsed juba suureks kasvanud ?

                                Uuu interi teemas on sul ka paar vastamata kõne,mine vaata.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X