320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära sina Oleg muretse. Mine raba Väike-Maarja kauplusest viinereid. 20 prosa alet.
    Leverkusi saab ELis kenasti hakkama.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Tunni aja pärast siis mingid Hiina osariigi lahtised karikajagamised (rsk ei salli seda formaati üldse kohe)
      CL testi meeskond midagi sellist.. Marchetti-Basta-De Vrij-Gentiletti-Radu kaitse, keskel Onazi-Biglia-Cataldi ja ees Candreva-Klose-Anderson?

      Kommentaar




        Sellise uimase mänguga on paras Leverkuseni naistetiimiga jõudu katsuda, ehk kobistaks ära kuidagi..

        Kommentaar


          Järgmisel nädalal liitub Lazioga Stefano Mauri! Kuna mees vabastati igasugustest süüdistustest siis võib ta julgelt tagasi Laziosse tulla. Läbirääkimised juba käivad. Me like!!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Mauri saaga on ikka väga mõttetu, kes iganes selle jama korraldas tuleks raudlatiga klubist võimalikult kaugele peksta.

            Homme siis väike Euromäng, ma mürki ei võtaks, aga vist oli auhinnaks tervelt miljon eurot ja UEFA logoga kruus kogu meeskonnale. Eesti kanaleid muidugi ei huvita Serie B gigandi ja mingi saksa tabletitehase reservide jõuproov, aga õnneks meie soome sõbrad on seda piisavalt huvitavaks playoffiks pidanud ja näitavad YLE 2 otse


            ps. praeguse seisuga on puudujad Marchetti, Djordevic ja vasak kaitse täies koosseisus (Radu, Braafheid ja kõik muud asendusvariandid peale Lulici ja Konko laadse toote.

            Kommentaar


              Kuna sellid Radu ja Braafheid veel viga suutsid saada? No mul Yle2 vist täitsa olemas....täitsa lahe oleks vaadata, kui kodus peaks olema.


              FORZA LAZIO!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Võrdsed meeskonnad, tasavägine pusimine. Kõiki asjaolusid arvestades võib vist 1-0 võiduga enamvähem rahul olla. Tagant alustades, Berisha oli väga ebakindel esimene poolaeg (Mauricio lappis rohkem kui ühe korra), kaitse üldiselt oli nii ja naa, üllatusena oli kõige kindlam Lulic vasakul äärel ja Basta oli vastasäärel vääääga liimist lahti. Keskväli oli ennustatavalt jube 3 vs 4, samas Parolo oli siiski piisavalt töökas ja Biglia aitas tavapärasest rohkem kaitsefaasis. Rünne oli nii ja naa, Candreva ja FA olid individuaalselt ohtlikud, samas meeskondlikult ründamine oli veidi liiga kaootiline. Klose sai kerge vigastuse poolaja lõpus ja Pioli oli raskete otsuse ees. Keita toodi sisse kohe poolajal ja Milinkovic juba 53ndal minutil. Keita suutis 3 reaalset väravavõimalust löömata jätta enne kui 77ndal minutil vägeva sooloesitusega täpselt postist ära lõi.

                Kommentaar


                  Peab rahule jääma jah....Berisha loodetavasti kogub ennast ka lõpuks...kaua sa puterdad pullivend. Ütleme nii, et sitt meeskonna kokkumäng ja üldse nadi see esitus. Keitat jälitab endiselt see sisse koksamise ebaõnn. Ma ei saa aru mida sa ulud siin kui sa tra ei suuda sittereid üksteise järel ära lükata. Jutt eelmise hooaja kohta. Kuid siiski lõpuks ta võttis asja ette ja lõi väga tip-top värava ja veel eriti tähtsa. Loodetavasti De Vrij ja Klose on korras. De Vrij vast ikka raiskas ainult aega?!?!?!?
                  Sellegipoolest võitis Lazio ja edasi teisele legile.
                  Vende on sul infi miks Morrisoni polnud?


                  SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Morrissonil oli pohmakas klubimaratonist. Ei tea tegelikult, segane lugu temaga, pidevalt mingid probleemid, mida siis meedia oma piiratud fantaasiat kasutades üritab vahtu kloppida. Hetkel olulisem situatsioon ründes, Klose vigastus tundub päris tõsine, jube hea, et Perea
                    tagavaraks...oh, wait....!? Hea et vähemalt DV kaelatugi oli lihtsalt dramaatika lisamiseks, tundub et tema on mängukõlbulik juba liiga avalaksuks.

                    Kommentaar


                      Morrisoni ümber keerlevad mingid jamad jälle jah...raske uskuda, et ta kuhugi soovis nüüd jälle minna...loodetavasti meediamull. Kahjuks, aga pole kollase meediaga seotud Klose vigastus. Vanameister on jah nüüd mõned ajad eemal. Djordevic ei tee isegi trenni veel. Radu, Graafheid ka out No tra klaasmehed. Ma usun, et Keita saab ründes ka hakkama...keskel küllalt powerit ja muidugi ma isiklikult ootan Morrisoni tähelendu....oleks vaid, et poiss on leidnud uue laine.


                      FORZA LAZIO!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Liiga üks suurimaid tulevikustaare Joseph Minala saab täna 19 aastaseks! Õnnitlused noormehele!

                        Kommentaar


                          Ta on serie bs muidu. Mine nuta oma udinese pisar kuskil mujal välja. Näiteks pirlo pildile nuttes.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            +1
                            Kas eika sai päikesepiste? Sellist põhikooli taseme trollimist ei oleks professorilt küll oodanud! Kirjuta parem liiga eelvaade lõpuni, sest enne järgmist vooru on korraliku kütet vaja, et Roma pruunid leegionid suveuimasusest üles äratada ja foorumis elu käima läheks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              +1
                              Kas eika sai päikesepiste? Sellist põhikooli taseme trollimist ei oleks professorilt küll oodanud! Kirjuta parem liiga eelvaade lõpuni, sest enne järgmist vooru on korraliku kütet vaja, et Roma pruunid leegionid suveuimasusest üles äratada ja foorumis elu käima läheks
                              Teine variant- me saime teada, kes counti varikasutaja on.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Teine variant- me saime teada, kes counti varikasutaja on.
                                Ma olen eluaeg socceri foorumi varikasutajate vastaste liikumise juht olnud. Ja eikaga samastamine on küll juba üle keskmise solvang.

                                Aga te post päris offtopicuks ei läheks. Täna juhtus selline lugu et sattusin F.Totti-ga jalgpalliväljaku äärde juttu puhuma ja samal ajal lendas aktiivseid mängijaid täis väljakule üks suur kajakas. Keskmisest suuremat kasvu. Kõndis seal sama juhmilt ringi nagu buhuhUuu ja Vänt-Etta mõttekäigud. Kole lind oli. Nagu lazio tahtis ka kuuluda, aga ilmselgelt ei olnud tema koht jalgpalliväljakul.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X