320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Täna öösel sai näha tõsist thrillerit, 5-0 kaotusseisust 5-6 võit!
    Ja 5-0 kui mängitud oli vaid 11.43 !

    53 sekundiga 3 väravat!?!? wtf!


    Õnneks pidasin öösel lõpuni vastu ja see tasus täiega ära
    Ja milline lõpp! Seabrook OT 26-ndal sekundil.



    Let's Go Hawks !!!

    Kommentaar


      sul Sen nüüd aega laialt käes et öösiti hokit jõuad vaadata

      mis sellest Patrick Kane-st sai - millalgi suvel ta tümitas kodulinnas Buffalos mingit taksojuhti , 20 sendi pärast

      Kommentaar


        Algselt postitas olll Vaata postitust
        sul Sen nüüd aega laialt käes et öösiti hokit jõuad vaadata

        mis sellest Patrick Kane-st sai - millalgi suvel ta tümitas kodulinnas Buffalos mingit taksojuhti , 20 sendi pärast
        Kusjuures ei ole aega, käin karkudega tööl
        Patrick on puhas poiss kuigi pidi vabandama kirjalikult ja aasta jooksul vist ei ole soovitatav 20 sendi pärast jamada. Kuradi taksojuht, otsigu siis peenraha poisile tagasi!

        Kommentaar


          täna öösel olin mina üleval , vaatasin ESPN pealt kuidas Buffalo hävitas võimsa Detroidi 6:2

          LETS GO BUFFALO !!!

          ja Patrick Kane kodulinna tagasi !

          Kommentaar


            Sen-il ikka veab - täna öösel ESPN näitab jälle Chicagot , seekord kodus Edmontoniga , kell 3.30
            unereziimiga läheb jamaks

            Kommentaar


              Tulevane NHL'i superstaar: http://sports.yahoo.com/nhl/blog/puc...urn=nhl,195876

              Kommentaar


                Algselt postitas olll Vaata postitust
                Sen-il ikka veab - täna öösel ESPN näitab jälle Chicagot , seekord kodus Edmontoniga , kell 3.30
                unereziimiga läheb jamaks
                Mis siin ikka nii veab, öösel magada ei saa

                Let's Go Hawks !!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas olll Vaata postitust
                  täna öösel olin mina üleval , vaatasin ESPN pealt kuidas Buffalo hävitas võimsa Detroidi 6:2

                  LETS GO BUFFALO !!!

                  ja Patrick Kane kodulinna tagasi !
                  see oli hää mäng väga häää

                  Kommentaar


                    Pole küll päris NHL, aga ikkagi ja kahju noorest väravavahist, kes ei saanud millestki aru.

                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Pole küll päris NHL, aga ikkagi ja kahju noorest väravavahist, kes ei saanud millestki aru.

                      http://www.youtube.com/watch?v=i-DTZ...ure=popt11us03
                      Ma kuskil nägin mingit videot, kus üks üheksa aastane nooruk täpselt samasuguse liigutusega hakkama sai. Surfaja pani sellest ka lingi siia millalgi ülesse. Oot, see on sama asi vist

                      Aga mitte sellele ei tahtnud ma tähelepanu pöörata. Pigem tahtsin mainida, et praegusel ajamomendil on üsna tore Chicago noortele täkkudele kaasa elada. Üks võit teise järel. Varsti naaseb Hossa ka jääle ja siis oleme pidurdamatud.

                      McN rõõmuks ka mõne sõnaga Montreali tegemistest. Esialgsete mängude tulemuste taustal tundub, et suurpuhastus pole sellist hüpperefekti mida loodeti veel andnud. Kuidagi väga visalt kipuvad need punktid kätte tulema. Eks näis, kas ning millal püss paukuma hakkab. Kui üldse hakkab tänavu. Gionta/Gomez/Cammalieri .. eks aeg annab siin arutus , kas need mehed nüüd just on need, kes Kanada hoki lipulaeva taas kõrgustesse tüürima peaks. Elame-näeme...
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        Oli jah sama video, ma tavaliselt seda hokilehekülge ei loe, seepärast ei pannud tähelegi. Eesti hoki lehele ei tahtnud seda videot panna, liiga suur kontrast.

                        Kommentaar


                          hetkel parim snaiper 10 väravaga Anze Kopitar Sloveeniast !!! (LA Kings)

                          Kommentaar


                            Hommik!

                            Jess!

                            Minge nüüd sisestage Google pildiotsingumootorisse ka Kopitari sünnilinna nimi ..... (paus) .... (paus).. Kas pole mitte ilus
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              Carey Price hakkab vaikselt vormi jõudma. Fantastiline esitus öösel Bostonis ja järjekordne bullititega võit tänu Mike Camallerile. Võitlus play-offi joone juures on juba täies hoos ja Canadiens taaskord osalemas.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Hommik!

                                Jah, endalegi ootamatult on juba meeskondadel 12 kuni 17 mängu mängitud. Alles see hakkas. Nii ootamatult. Varsti on Olümpiaturniir ja siis ongi juba Stanley Cup-i mängud taas ja keegi 30-st kaptenist tõstab karikat pea kohale.

                                Mis endale käimasolevast hooajast eriti silma on jäänud, on taaskord noorte meeste esiletõus. Kopiari ja tema praguseks hetkeks kogutud 26 skooripunkti teavad tänud ollile juba kõik, aga sellised mehed nagu van Riemsdyk ning del Zotto. Taoliste meeste/poiste esiletõus on hämmastav. Del Zotto on muideks sünniaastaga 1990 ehk sündinud pärast seda , mil The Great One ja Super Mario oma suurepärased esitused kasvõi näiteks minu poolt vihatud CCCP koondise vastu juba ära olid teinud. Oh aegu, mida võiks lõpmatuseni meenutada. .

                                Üldisest, siis pilk tabelisse ja kõik saab selgeks. Carolina ja seitse punkti. SEITSE. Jah, hooaeg on veel noor, aga krt see on kaks korda vähem kui on kogunud minu poolt hooaja eelselt kritiseeritud ja kirutud Islandersil. Seitse punkti on sama palju kui Torontol. TORONTOL. Täielikul Kanada hoki häbiplekil. Oh õudust. Carolina tagasihoidlikku algust saab ja võib selgitada nende ühe vaieldamatu liidri Eric Staali tagasihoidliku algusega. Samas mõeldes eelmise hooaja alguselegi kasvõi, kus Staal esimese 19 mänguga vist mingisugune 10 res.punkti kokku kogus, siis ehk veel jõuab Carolina end koguda. Ja 10 punkti PO joonest, pole mingi vahe, kui mängitud kesk. 15 mängu alles.

                                Chicagost tahaks ka rääkida paari sõnaga. Muljetavaldava alguse järel(7-st mängust 6 võitu) , on mängumasin natukene tõrkuma hakanud, samas arusaadav ja seletatav ka sellega, et eks teisedki ole mängima hakanud ning egas saagi ju kogu aeg võita. Muidu läheks igavaks ära ju. Loodame peatse Hossa naasemiseni ja siis alles läheb põnevaks.

                                Hetkel on küll seis selline, etühtegi nõrka peksupoissi ei ole liigas. Kui siis ainult Toronto, samas seal mõeldes sealmängivale Tomas Kaberlele, ei julgeks mina isiklikult küll seda meeskonda tänavu nõrgaks enam nimetada(lehva-lehva Aramis) .
                                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X