320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõesti hellitate Chuck'i enda vastu mingeid lootusi?

    Kommentaar


      Wake Up Penguins.Nii ikka ei saa...
      Üks paharetitest Pavel Datsyuk...tuli,oli ja tegi.

      Kommentaar


        Nii, seeria 3:3 ja 1 põnevuskohtumine ukseees. Hullus ma ütlen!

        Kommentaar


          Hullus jah, mul on habe juba nii pikk, et hakkab supisöömist segama

          Datsyk on nõme ja Scuderi on kunn. Vot.

          GoPensGo!

          Kommentaar


            Elu on ikka ilus. Nagu lapsepõlv oleks tagasi Pingviinid jälle meistrid! Paar ärevat hetke veel lõpus pakuti, aga lõpp hea kõik hea.

            Kommentaar


              Võimas ja mega emotsioon on käes.Lõpuks ometi see pikk ja pime periood sai läbi...Ja Elagu Super Mario!

              GoPensGo

              Kommentaar


                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Elu on ikka ilus. Nagu lapsepõlv oleks tagasi Pingviinid jälle meistrid! Paar ärevat hetke veel lõpus pakuti, aga lõpp hea kõik hea.
                Latt ja viimase sekundi tõrje kukkumisel päästis Pingviinid
                Mul on hea meel
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Hommik!

                  Nõnda pingelist ja meeliülendavat finaalseeriat pole minu pisikesed silmad veel näinud. Veri broo ja et veel lõpetuseks sümpaatsem meeskond võidu võttis oli sellele kõigele nagu kirss tordil. Muidugi ei maksaks Rootsi koolkonna fännidel siin põhjust pikalt võimalikku karikavõitu taga nutta, sest ma usun et kõik nõustuvad minuga kui ma ütlen välja, et meeskonnad väärisid teineteist ning oletuslikult vastupidise lõpptulemuse korral ei oleks saanud karvavõrdki rääkida mingisugusest ebavõrdsusest ja samuti poleks võimalikel arutlustel teemal "nõrgem võitis " olnud mingisugust alust. Sedapuhku läks lihtsalt sedapsi, et võrdsete heitlusest väljus kokkuvõttes võitjana Pingviinide sats ning eks sportmängudes juba kord on ka nõnda, et enamjaolt saab võitjaks tulla ainult üks ja ainus ning keegi peab jääma selleks õnnetuks kaotajaks(loe : teiseks) ..
                  Võitjate üle küll kohut ei mõisteta, kuid naljaga pooleks võiks nagu tõdeda, et milleks omada Sidi või Malkin-poissi, kui on olemas Max Talboti nimeline härra.. Talbot on Kunn!

                  Lõpetuseks ei jäägi muud öelda, kui et edastada SDK-le ja teistele pisikestele Pingviinude fännitaridele enda tulised õnnesoovid karikavõidu puhul.. well done! Great job! vms. .... Ja Nüüd jääb siis üksnes sügist oodata.. Helsinki Hartwall Arena ja BlackHawks.. 2010 BlackHawks Meistriks! Jippikajeee!

                  Terve!
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                    Ja Nüüd jääb siis üksnes sügist oodata.. Helsinki Hartwall Arena ja BlackHawks.. 2010 BlackHawks Meistriks! Jippikajeee!
                    Terve!
                    02 ja 03 okt siis Helsinkis, on keegi minemas?
                    Hind tundub küll veidi ebanormaalne, 259.- eur kõige odavam mis praegu lippupalvelus müügis.

                    Kommentaar


                      Mina olen igatahes minemas. Paari kuu eest sai pileti soetada ca100 euri eest.

                      Kommentaar


                        ^ tänud õnnitluste eest jazzjansa!

                        ei pingud olid tublid ja kõik haterid võivad oma crybabie´de ja pehmekeste jutuga pöialt imeda. saate veel pea 10a seda teha

                        Det omade poolt imelikud uudised Crosby ülbuse kohta seoses võidujärgse käesurumisega. Võiks ju aru saada, et noored vasikad kepslesid võidujoovastuses ja et kapten on alles 21 aastane. Ja ei jäänud need käed ju surumata, ainult väikese viivitusega. Isegi Malkin ei märganud kohe oma karika järgi minna suure tralli sees. Aga ei, kibestumus ikka nii suur, et vaja tatti pritsida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                          Mina olen igatahes minemas. Pari kuu eest sai piletid soetatud ca100 euri eest.
                          Kuidas saaks veel 100 euriga?
                          2 mängu soomes 518 euri.
                          Selle raha eest lähen vaatan parem United Centeris mängu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SDK Vaata postitust
                            et kapten on alles 21 aastane. Ja ei jäänud need käed ju surumata, ainult väikese viivitusega. Isegi Malkin ei märganud kohe oma karika järgi minna suure tralli sees.
                            Minu jaoks üllatav, et nii noortele meestele juba nii kiirelt C ja A tähekesed vormile on pandud. Nii suurte staaride puhul tänapäeval lepingu lisaklauslina selline asi juba kirjas või
                            Kapteni staatus peaks ikka olema asi, mis aastatega välja teenitakse.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Natuke üllatav tõesti. Samas kasvõi vaadates Talboti sõnavõtte siis on Crosbyl olemas terve meeskonna respect ja see on C puhul ju kõige tähtsam. Kui ta on suutnud meeskonnakaaslaste austuse välja teenida juba nii noorena, siis seda kõvem sõna. Samuti ma ei usu, et keegi kahtleks enam Malkini rinnal oleva A suhtes.

                              Kommentaar


                                A on assistent või mis? vabandan juba ette oma võimalikku rumalust
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X