320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    venelaste Sport Ekspressi väitel olla NHL-i kodulehel ennustus 1.ringi paaride osas - et võidavad kõik kõrgemate asetustega satsid , v.a. Chicago
    ma ei viitsi hakata seda kontrollima - kogu ennustus reeglina suur jamps

    aga Sen , sa Must Kull - kui peaks tõeks osutuma ,
    ning kuna ESPN esimeses ringis ei paista Blackhawksi näitavat ( sest vastane Nashville pole vist piisavalt "seksikas" ) -

    jääb play-off suurelt plasmaekraanilt nautimata? piinled striimidega

    Kommentaar


      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
      Ottawast ei räägiks üldse. Nemad magasid oma tiitlirongi täiega maha
      Ottawal oli jah liiga parim rünnak, aga samas ei olnud neil ühtegi sinise joone täkku, kes sealt tulistaks ja selle võrra oli vastastel nende vastu lihtsam kaitses mängida. Kanada klubidest on aga minu lemmik Toronto asemel hoopis Calgary

      Kommentaar


        Algselt postitas olll Vaata postitust
        venelaste Sport Ekspressi väitel olla NHL-i kodulehel ennustus 1.ringi paaride osas - et võidavad kõik kõrgemate asetustega satsid , v.a. Chicago
        ma ei viitsi hakata seda kontrollima - kogu ennustus reeglina suur jamps

        aga Sen , sa Must Kull - kui peaks tõeks osutuma ,
        ning kuna ESPN esimeses ringis ei paista Blackhawksi näitavat ( sest vastane Nashville pole vist piisavalt "seksikas" ) -

        jääb play-off suurelt plasmaekraanilt nautimata? piinled striimidega
        Kurb lugu jah

        ESPN America kava : (Eesti aja järgi)

        14 aprill (s.o. meie aja järgi siis juba 15 aprill)
        02:00 Ottawa - Pittsburgh - Game 1
        05:30 Colorado - San Jose - Game 1

        15 aprill (16 aprill....)
        02:00 Montreal - Washington - Game 1
        05:00 Los Angeles - Vancouver - Game 1

        16 aprill
        02:00 Ottawa - Pittsburgh - Game 2
        05:00 Detroit - Phoenix - Game 2

        17 aprill
        02:00 Montreal - Washington - Game 2
        05:00 Los Angeles - Vancouver - Game 2

        18 aprill
        22:00 Phoenix - Detroit - Game 3
        01:00 New Jersey - Philadelphia - Game 3

        19 aprill
        02:00 Buffalo - Boston - Game 3
        05:00 Vancouver - Los Angeles - Game 3

        20 aprill
        02:00 Pittsburgh - Ottawa - Game 4
        05:00 San Jose - Colorado - Game 4

        21 aprill
        02:00 Washington - Montreal - Game 4
        05:00 Vancouver - Los Angeles - Game 4

        22 aprill
        02:00 Ottawa - Pittsburgh - Game 5 (kui...)
        05:30 Colorado - San Jose - Game 5 (kui...)

        Kommentaar


          Playoffide esimene päev lõppes küll üsna üllatusterohkelt, vaatame mis edasi hakkab saama.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tembu Vaata postitust
            Halak tegi ka kaks nullimängu järjest ja kogu maailm vaikis sellest. Nõuan võrdset kohtlemist!

            Kuskil 15 mängu enne PT lõppu tegi üks teine mees ka hullu. Peaegu 500 minutit hoidis puuri kuival. JA minu küsimus ongi, et arvake ära, kes see mees oli?

            Kommentaar


              Ma ütlen teie rahustuseks ära, et see on Seantorsi tabalukk Brad Elliot, kelle seeria lõppes siis võõrsil buffalo vastu. Ei tea kas 500 minti hoidis aga sadades olid need minutid küll.

              Kommentaar


                Kypsi rahustuseks võin kinnitada, et üllatusterohkelt ei möödunud ka läinud öö. McN lemmik Montreal, sai põhiturniiri võitnud Washingtonist jagu lisaajal, 3-2. Võiduvärava sepistas Kanada klubi käimasoleva hooaja komeet, Tomas Plekanec, 13.ndal üleaja minutil. Samas usutavasti terve seeria võitmiseks läheb Montralil kolme samasugust üllatust veel vaja, mille juhtumist siinkirjuta isiklikult küll väga uskuda ei tahaks. Hea küll, et ühekorra soosik komistab. Aga et kaks,kolm, neli... Ja eks ole ennemgi luuavarrest pauku tulnud, see veel tähenda et selle luuaga lennata saaks. Aga noh, elame-näeme.
                Teistes paarides pidid kaotusekibedust tundma Los Angeles ja Boston , kes said siis Vancouveri ja Buffalo käest üheväravalise kaotuse. Seis siis samuti mõlemas paaris 1-0 teisena nimetatute kasuks.
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  Jah, kõik Kanada klubid alustanud võidukalt. Samas loodan, et Pingviinid saavad ikka mängu käima. Ei näinud küll tervet kohtumist, aga Fleury tundus ülevaates küll üsna ebakindel või siis liiga enesekindel. Uisutas ikka väravast mitu korda väga kaugele, millega ühtlasi ka näppu lõikas.

                  Kommentaar


                    Võtan paari sõnaga osa PF arutelust ka oma arvamusega.

                    Caps sai peeruvahele jah, aga mulle miskipärast see caps eriti ei meeldi. Selline ebastabiilne meeskond, kes põhiturniiri võib küll kinni panna, aga Montreal on neist play offis kindlam(Iseasi kuidas suudab Halak oma mängu käima saada)

                    Vancouver aga lisaajal Los Angeles Kingsi võitis( See lisaaja värav oli küll ikka kullatükk) Canuks on mu enda lemmikmeeskond ja loodan omade pääsemist konverentsi finaali vähemalt. Kingsil ei tohiks selles paaris suurt piiksumist olla.

                    Üks minuarust huvitavamaid paare on kindlasti Detroit- Phoenix. Selles paaris mängib veel üks mu lemmik tiim( Phoenix Coyotes), kes siis avamängu 3-2 võitis, kuid see seeria on üks selliseid, mida ma arvan, et läheb 7 mängu peale.Phoenixi poolelt loodan head esinemist kindlasti Aucoinilt, Bryzgalovilt jt-lt.

                    Boston- Buffalo Avamängu Buffalo 2-1 võitis. Mõlemad meeskonnad sellest paarist minu meelest väga huvitavad ja sümpaatsed, kuid oma kahte pöialt hoian ikkagi Bostonile kellel Sabresi vastu väga raskeks läheb, aga kui meeskond suudab mängida ühtlaselt ja tervikuna,on nad kindlasti võimelised Buffile raskusi valmistama. Esimeses mängus läksid just lõpuminutid väga tuliseks, kui veel 3 minutit enne lõppu Zdeno Chara võttis kaks minutit kuid Boston teeb mängust kindlasti omad järeldused ja 4-0 ega 4- 1 Buffalo seda seeriat raudselt ei võta.

                    Devils- Philadelphia on üks paare mis mind kõige vähem huvitab. Esiteks võttis Philadephia minu Lemmiklinnalt New Yorkilt ära play off pääsme ning Devilsi poolt pole ka kundagi olnud. Kuigi Flyers avapartii võitis, siis ma usun, et Devils peaks eelkõige kahe NHL-i suurmängja (Brodeuri ja Langenbrunneriga) asja kinni panema)

                    Pittsburgh-Ottawa Selles paaris loodan kindlasti Ottawa edasipääsu, kuna hooaja teisel poolel on see meeskond ikka väga hea mulje endast jätnud ja kindlalt kodumängud ära võtnud. Selles paaris minu poolt favoriit Ottawa, kuid kui pitts mängu käima saab, võib ka sellest paarist mäng tulla.

                    Colorado - San Jose Kumbki meeskond mulle eriti ei meeldi ja selle paari kohta võiks öelda ´´Läheb kuidas läheb``, kuigi ilmselgelt seal favoriit Sharks on.

                    Nashville-Chicago Chicago oli just pikka aega mu NHL-i lemmik meeskond, kuid viimasel ajal on nagu see sümpaatia ära kadunud ja meeskonna mängus pole seda vana hea õiget sära enam, kuid loodan, et nad ikkagi oma mängu jälle leiavad ja põhiturniiril hästi esinenud Nashville ikka ära võtavad.

                    Kommentaar


                      Andrev96, palju sul neid lemmikuid on olnud?

                      Tänane mäng BlackHawksi esituses oli suht piinlik, sellise mänguga võib finaalist ainult unistada

                      Kommentaar


                        MA tunnistan, et ma mänge täispikalt väga ei vaata. MA vaatan rohkem NHL on the fly. No lemmikud on sellised.

                        Boston,Toronto, Vancouver on suured lemmikud, ülejäänud ei ole lemmikud vaid need kelle poolt ma siis antud paaris oled. No Toronto hooaeg on võssa läinud jah, aga hoian järgmine hooaeg neile kindlasti pöialt.

                        Kommentaar


                          mingid 2 kummalist rohelist lateksitüüpi taidlevad Vancouveri kodumängudel viimasel ajal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                            McN lemmik Montreal, sai põhiturniiri võitnud Washingtonist jagu lisaajal, 3-2. Võiduvärava sepistas Kanada klubi käimasoleva hooaja komeet, Tomas Plekanec, 13.ndal üleaja minutil. Samas usutavasti terve seeria võitmiseks läheb Montralil kolme samasugust üllatust veel vaja, mille juhtumist siinkirjuta isiklikult küll väga uskuda ei tahaks. Hea küll, et ühekorra soosik komistab. Aga et kaks,kolm, neli... Ja eks ole ennemgi luuavarrest pauku tulnud, see veel tähenda et selle luuaga lennata saaks. Aga noh, elame-näeme.
                            Just nii! Kaks totaalset põrumist kodujääl ja suvepuhkus terendab silme ees. Ottawaga enam-vähem sarnased lood. Vancouver veel võitles LA-s hommikul kenasti.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              4 mängu kõigil peetud v.a. BH-Predators

                              Sharks vs Avalanche 2-2
                              Coyotes vs Red Wings 2-2
                              Canucks vs Kings 2-2
                              Sabres vs Bruins 2-2

                              Blackhawks vs Predators 1-2
                              Täna PEAB võõrsil võidu ära võtma !

                              Penguins vs Senators 3-1
                              Penguins arvatavasti täna esimesena veerandfinaali, ESPN America pealt ilusti nähtav

                              Capitals vs Canadiens 3-1
                              Capitals kodus ja öösel vastu reedet samuti nähtav ESPN-i pealt

                              Devils vs Flyers 1-3 Flyers täna võõrsil

                              Kommentaar


                                kõik muu ilmselt õige , aga Sabres on Bruinsi vastu paraku 1-3 mängudega taga
                                Seni poolt pakutu meeldiks mulle kui vanala Buffalo fännile muidugi tunduvalt rohkem
                                Sabres on läinud juhtima kõigis neljas peetud mängus
                                aga viimased 3 mängu on tulnud läbi ajada ilma Vanek`ita ( õigemini teise mängu avakolmandiku ta küll tegi enam-vähem kaasa )
                                aga nüüd on selg vastu seina , taganeda pole enam kuhugi
                                aga muidu tubli ja võrdne paar , ajaloos on nad payoffides varemgi küllalt madistanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X