Lehekülg 2, kokku 85 EsimeneEsimene 1234561252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1687

Teema: NHL

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane Replying to Topic 'NHL'

Red Wings peab ää tegema !!!
    Fc Uuemõisa

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Ka mina loodan oma ainulaadse lemmiku Red Wingsi edusse, eelkõige sealsete Kanda koondise põhitegijate pärast kui ka muidu väga mõnusa meeskonna tõttu
    See kiri siin on all

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Ei,ei, ja veelkord,ei! Detroit ei tohi võita!
    Krt, midagi on mäda, kui pidevalt samad satsid võidavad...LA Lakers, Detroit Red Wings, Madridi Real, NY Yankees, jne...Krt,kuidagi igav on nii. Väike vaheldus kuluks ära. Ja las lätlane saab kah Stanley Cupi katsuda
    Igatahes võidab pigem Carolina kui NJ Jets...

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by tremboni
    Igatahes võidab pigem Carolina kui NJ Jets...
    vist ikka mõtled Nets´i

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Viska näppu tremboni. Esimene mäng läks lisaajale, 3:2 Carolina võit. Võrdne mäng võrdsete võimalustega. Carolina on nüüd võitnud 8-st lisaajale läinud kohtumisest 7.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane Vastus teemale 'NHL'

Ära viska näppu, tremboni. Pigem nuta . Mängude seis 3:1 Detroidile. Tundub, et otsustavaks sai Carolina kaotus 3. kohtumises 3. lisaajal mingil 114'l minutil. 41. aastane Larionov viis punatiivad võidule mängus, mis lõppes kohaliku aja järgi kuskil kell 01.00 öösel. Viimane mäng läks kindlalt 3:0 Detroidile, Hasekile oli nullimäng play-offide 6.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Kipub vist ikka sinnapoole,et RED WINGSviib karika Detroiti...
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Damn, viies mäng ja asi läbi. Häbi!

Läks kuis läks. Ei kurda. Rõõmus ka eriti ei ole. Kapanen oli kogu offi kusi. Aga kas teile ei tundu, et detroit on nagu Real Madrid- kõik staarid kokku ostetud ja nüüd ka tulemus käes. Viimase aasta või aastate ostud on sellised mehed, kes ühes klubis pikka aega staarid olnud- Hasek, Hull, Chelios. Kusjuures minu jaoks oli üores üllatav näha Cheliosi detroidi ridades- ta oli nagu Blackhawksi maskott- nägu ka üpris sarnane.
    Supplies!

tähtede kokkuostmisele lisaks niipalju, et haseki lepingus on punkt, mis ütleb, et karikavõidu korral laekub pangaarvele palgale lisaks 1 miljon USD. motivatsioon missugune

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Jeehaaw! Detroit Red Wings võttis minu lemmikuna siiski ka tiitli ära, mida päris raske ikka uskuda oli, kuna eelnevatel aastatel nii suurt potensiaali kül lnäha polnud.
    Mul üks sõber on Colorado ja mina Detroidi fänn, hetkel võime mõlemad rahul olla, olgugi et NHLi arvutimängus kipub tema kõik tiitlid minu eest ära näppama
    See kiri siin on all

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algselt tegi selle postituse vandersell

Aga kas teile ei tundu, et detroit on nagu Real Madrid- kõik staarid kokku ostetud ja nüüd ka tulemus käes.
    Vahe Realiga on aint selles, et Detroidi staarid on aasta-paari pärast kõik pensionil :P . Eesotsas 50-ndaid käiva Larionoviga . Legendaarseid meeskondi niiviisi ei ehita.

Algselt tegi selle postituse jyrioo

Vahe Realiga on aint selles, et Detroidi staarid on aasta-paari pärast kõik pensionil :P . Eesotsas 50-ndaid käiva Larionoviga . Legendaarseid meeskondi niiviisi ei ehita.
    Ei ehita küll aga legend elab edasi. Kas keegi mäletab 10-20 aasta pärast täpselt, kes olid koosseisus? Vaadatakse- näe, võitsid, jälle.
    Supplies!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

SUPERRED WINGSSUPER !!!
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Sai Hašek oma karika lõpuks ikka kätte. Aga järgmine aasta Devils tuleb, näeb ja võidab ja protsessi käigus lööb Holik Lindrosi Eeriku pea otsast.
    Mul on liiv ja sul on savi.

No nii. Dominaator avalikustas eile, et lõpetab oma karjääri!! Kahju, ta olewks võinud veel oma tasemega mitu aastat mängida. Tahtis vist lõpetada päris tipus olles. Mõningas mõttes arusaadav- tükk aega oli juba teada, et ta on parim, kuid Stanley karikat ette näidata polnud. Kui nüüd Detroit järgmisel aastal jälle võitma peaks, on Hasekil küll tuline kahju, et lõpetas.
    Supplies!

Eesti koondislane Kasutaja Mõm17 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Detroit Red Wings on meister!! jee...

... üle pika aja, vahepealne paus tekitas juba kahtlust
    JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

Algupärane Replying to Topic \'NHL\'

Sooh, siin tükimat aega üsna vaikne olnud. Ega siis midagi, võtame otsa üles.

Play-offide esimene ring on täies hoos, mõnede jaoks juba lõppenud. Ja kes oleks seda arvanud, et esimene väljalangeja on karikakaitsja Detroit Red Wings!! Anaheimi pardid purustasid mootorite linna mehed kuivalt mängudega 4-0.
    Vaene Teemu, arvas, et tuli pasapeetrite meeskonnast tipptiimi aga vaata nüüd mis välja kukkus...
    Supplies!

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Nojah, eks Teemu ajal oli Anaheimil probleeme play-offi pääsemisega ning kui sinna isegi jõuti, siis oldi tihti vastamisi läänekonvernetsi esimesega (tihtipeale just Detroit) ning play-offi tee jäi lühikeseks.

Kahju muidugi, et ta oma NHLi karjääri jooksul ühtegi liiga koorekihti kuuluvasse klubisse pole kuulunud, kellega oleks lootus Stanley Karikat püüda. Winnipeg, Anaheim ega San Jose pole selleks selgelt võimelised olnud.

Hoiab kõva Kasutaja jazzjansa avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Tervist foorumlased.

Üllatus-üllatus...audis on tiitlikaitsja Detroit Red Wings. Kellele nad kaotasid? Pardidele või...ei usu. Ainsana on ju avaringis 0:4 kaotanud Toronto Maple Leafs ja sedagi aastal 1952 ja oh imestust, kellele ta kaotas---- Detroidile. Aga jätkem ajalugu ning tulgem tagasi tänapäeva. Miks siis ikkagi Detroit kaotas 0:4? Suurimad teened selles on kindlasti oma play-off debüüdi teinud Ducksi puurivahil Jean-Sebastien Giguerel, kes tegi kõigis neljas mängus imepäraseid tõrjeid. Ta laskis nelja mänguga kokku vaid kuus väravat( 1,5 väravat mängus on ikka väga hea tulemus). Suurt rolli Partide võidus omab ka Paul Kariya, kes vaatamata oma imepärasele andele, ei ole Parte maha jätnud ning parematel jahimaadele läinud.
    Seoses Detroidi kaotusega oleks mul teistele foorumlastele küsimus: Kas Detroidis algab NÜÜD põlvkondade vahetus.

Täna öösel (või siis õhtul,kuidas kellelegi) võib selguda ka kaks järgmist teise ringi pääsejat. Nendeks võivad Olla Ottawa Senators (võitis Põhiturniiri ning juhib 3:1 New York Islandersi vastu) ja New Jersey Devils, kes juhib samuti mängudega 3:1 Boston Bruinsi vastu.

Detroidi välja langemisega on minu suursoosikuks saanud Dallas Stars, kellel on aga raskusi Edmontoni õlimeeste vastu (seeria üldseis on 2:2). Väikest varvast (pöidlaid hoian jalgpalli jaoks,kuigi mul lemmikut ei ole) aga hakkan hoidma Anaheimi jaoks.

Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud