320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'NHL\'

    Minnesota-Vancouver 2-3. mis on eestikeelne vaste ingliskeelsele \'power playle\'? siis see oli mängu märksõna. pealelöögid Minnesotale 18-13. nii et töökas raske rutiinne mäng mõlema võistkonna poolt. Vancouver seekord edukam.
    Philadelphia-Ottawa 2-3 (ot). Phil. läks kaks korda juhtima (Leclairi ja Kapase väravaist) ning mõlemal korral andis Ott. vastuse (Alfredsson ja Hossa). võiduvärav tuli lisaajal Reddenilt. seeria 2-1 Ottawale.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'NHL\'

      Originally posted by vare

      mis on eestikeelne vaste ingliskeelsele \'power playle\'?
      Ylivoima
      Tegelikult peaks olema arvuline ülekaal/vähemus.
      Supplies!

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'NHL\'

        arvuline ülekaal/vähemus on ilus pikk analüütiline vorm, mida kasutatakse jah. paremat pole viitsitud leida.
        kuid MMst. 16 võistkonda on, kuigi kaasab endaga igas grupis üks-kaks \'vormistamismängu\', minu meelest praegu lahe lahendus. hoki areneb ja mõne aja pärast ei olegi nii palju \'vormistamismänge\'. sellest hoolimata on öeldud ja ütlen siingi et grupivõitjad on kõik favoriidid ka tiitlile: Kanada, Slovakkia (ja Soome, Tsehhi, Venemaa). esialgu tundub et parim kandidaat on Slovakkia. ja enne viimaseid mänge on kõige rohkem pealeviskeid teinud väljalangemise eest võitlev USA.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'NHL\'

          Originally posted by vare
          ja enne viimaseid mänge on kõige rohkem pealeviskeid teinud väljalangemise eest võitlev USA.
          seda muidugi sellepärast, et nad on juba 3 mängu mänginud aga slovakkia ja soome on näiteks vaid 2. õhtuks on olukord teine. aga sa unustasid / jätsid välja rootsi? ma ei usu, et see, mida rootsi eile näitas on parim, mida nad suudavad. soomlased loodavad endiselt soome-rootsi finaali ...

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'NHL\'

            Praeguse formaadi järgi peetav MM algab veerandfinaalidest. Kõik eelnev on puhas vormitäide - muidugi neile, kes ei käitu nagu USA tänavu.
            Eile vaatasin väheke isegi ja jäin oma alalise lemmiku Kanadaga rahule. 2 kaasavõetud võitu tagavad juba praegu veerandfinaalikoha. USA mängis Venemaaga päris võrdselt, see kaotus Taanile tundub selles valguses pisut müstiline.
            Väljalangejate seas on muuseas ameeriklastel veel üks pähkel pureda - Valgevene.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'NHL\'

              Originally posted by SleepWalking


              Originally posted by vare
              ja enne viimaseid mänge on kõige rohkem pealeviskeid teinud väljalangemise eest võitlev USA.
              seda muidugi sellepärast, et nad on juba 3 mängu mänginud aga slovakkia ja soome on näiteks vaid 2. õhtuks on olukord teine. aga sa unustasid / jätsid välja rootsi? ma ei usu, et see, mida rootsi eile näitas on parim, mida nad suudavad. soomlased loodavad endiselt soome-rootsi finaali ...
              Seda loodan minagi. Tukholma 95 kordust võiks teha küll. Ihana Leijonat, ihana!

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'NHL\'

                ja Rootsi. MM algab veerandfinaalidest, jah, ning nendeni on veel mänge jäänud küll. kuid 115 pealeviskest 6 väravat peaks selleks ajaks siis paranema. muidu on Rootsi pretendent samuti. muide nagu ma ütlesin - enne viimaseid mänge. kõigil kolm mängu ja edetabelit juhib napilt Soome 131 pealelöögiga Tsehhi 130 ees. Slovakkial on seni parim tabavusprotsent (118st 22 väravat - 18,64).
                ning vahepeal läksid Anaheim (1-0) ja New Jersey (1-3) oma seeriaid 3-1 juhtima.
                Eile võitis Philadelphia Cechmaneki mänguga 1-0 ning viigistas Ottawaga seeria kaks-kahele.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'NHL\'

                  Devilsi poolehoidjale teada sõnum: New Jersey - Tampa Bay 4-1. Dallas-Anaheim 2-3, Vancouver-Minnesota 3-1 ning Ottawa-Philadelphia 3-2 seeria hetkeseisus enne tänast.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'NHL\'

                    Vancouver-Minnesota 2-4 ja konverentsi finaalid algavad tänasest. Minnesota tegi NHLi ajalugu, tulles ühel hooajal kaks korda 1-3 kaotusseisust 4-3 seeriavõiduni. Väljas on niisiis Colorado ja Vancouver. jõudu-jõudu.
                    edasi on siis kaks võistkonda kes pole varem nii kaugele jõudnud ning võistkond kes viimati Stanley karika 1927. aastal võitis ja New Jersey. paarid: Minnesota-Anaheim ning Ottawa-New Jersey.
                    kui juba mainida, siis Wild finaali.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'NHL\'

                      ducks ja wild lääne finaalis kes oleks seda ennustanud ostaks hetkel maja piritale

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'NHL\'

                        Tõepoolest imepärane. Kõik neli alles jäänud meeskonda on nö. uued klubid, vaid New Jersey on veidi vanem. Minnesota ja Ottawa olid NHL\'s esindatud ka enne Wild\'i ja Senators\'e, kuid praegused on siiski noored klubid. Favoriidid on kahtlemata Ida-Konverentsi finaalis, tõenäoliselt võidab ka Cup\'i see, kes Ida poolt finaali pääseb.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'NHL\'

                          Kanada hoki-MM finaalis! Superründaja Dany Heatley viskas ilusa kübaratriki ning tshehhid pandi sedakorda kotti tulemusega 8:4. Ootan juba põnevusega finaali.

                          edit: Eesti TV3 justkui oma kodulehel lubaks hokifinaali pühapäeval näidata, aga üheski telekavas pole sellest sõnagi. Äkki kellelgi on infi, kas ja mis kell??? Soomest ega mujalt ei näe, olen päälinnast kaugel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'NHL\'

                            Originally posted by mcnamara


                            Kanada hoki-MM finaalis! Superründaja Dany Heatley viskas ilusa kübaratriki ning tshehhid pandi sedakorda kotti tulemusega 8:4. Ootan juba põnevusega finaali.

                            edit: Eesti TV3 justkui oma kodulehel lubaks hokifinaali pühapäeval näidata, aga üheski telekavas pole sellest sõnagi. Äkki kellelgi on infi, kas ja mis kell??? Soomest ega mujalt ei näe, olen päälinnast kaugel.
                            Jah see on tõsi ma olen näinud reklaami TV3-es paar korda mingi kell 01.00 oli vist ma päris kindel ei ole aga midagi seal kandis oli.Nii, et hokifännid telekate ette pühapäeva öösel/esmaspäeva varahommikul

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'NHL\'

                              Originally posted by Epic
                              Jah see on tõsi ma olen näinud reklaami TV3-es paar korda mingi kell 01.00 oli vist ma päris kindel ei ole aga midagi seal kandis oli.Nii, et hokifännid telekate ette pühapäeva öösel/esmaspäeva varahommikul
                              Njah, õnneks ei pidanud hoki nautimiseks järgmist kuupäeva ootama, vaid sai soomlaste vahendusel reaalajas asi ära jälgitud . Mäng oli vägev, aga lõpplahendus jäi küll hinge kriipima. Nii olulise värava puhul mingit \"pigem oli\" varianti ära lugeda pole minu aruat küll kõige õige otsus, aga noh, ju siis kohtunikud nägid paremini.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'NHL\'

                                Originally posted by Maarek
                                Mäng oli vägev, aga lõpplahendus jäi küll hinge kriipima. Nii olulise värava puhul mingit \"pigem oli\" varianti ära lugeda pole minu aruat küll kõige õige otsus, aga noh, ju siis kohtunikud nägid paremini.
                                ilmselt oli värav, st telekorduse järgi ikkagi oli litter selgelt üle joone - ega seda ka rootslased eita. aga kas sa oleks eelistanud, et väravat poleks loetud? see oleks ju olnud kanada suhtes väga ebaõiglane, kui hiljem kordused ikkagi oleks väravat näidanud ja seda poleks arvestatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X