320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei tea. Võtame kaks kena võitu järjest ja siis saame hunniku mänge pähe. Siis jälle kaks kena võitu jutti ja nüüd hunnik õnnetuid kaotusi. Ma ei tea kas mehed ei oska või milles asi. Nagu mingid sotsdemokraadid juba, kes ükshetk saavad europarlamendi valimistel kolm kohta, siis ületavad vaevu vaevu kolmedel valimistel valimiskümnise. Siis saavad presidendiametikoha, siis jälle hädas valimiskümnistega. Ja vean kihla, et varsti saavad jälle presidendiametikoha ja sealt edasi läheb juba vanas taktis. Suht lõputu ring paistab olevat-tulevat.

    Niiet kyps. Meil Torontoga on sitad lood. Kas jätkame või võtame kevadeks mõne teise satsi keda fännata. Vancouver on suht okeilt viimasel ajal pand. Kanada tiim ka. Võtame selle praegust ja siis vaatame kuda läheb ? Märtsiks tegelt võiks ära otsustada, et keda või mida pooldame. Aga üks on kindel juba praegust, keegi 30-st tiimist võidab. Tõenäosus seega et täppi paneme on 1:30-le. Suht okei mu meelest. Parem ikka kui lotot mängida.

    Head jõulurahuaega!
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Wankover on kuidagi selline mõttetu tiim. Ei ole seal enam Naslundi ega keskit. Mina veel Torontot ei hülgaks, aga kui tõesti kuidagi teisiti ei saa siis järgmine Kanada valik oleks Flames.

      Edit: Tahtsin veel küsida, et mis imeloom see valimiskümnis on? Kas see hulk riigikokku saanud tegelasi, kes pärast valimisi "vastaste" poole üle lähevad?

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Wankover on kuidagi selline mõttetu tiim. Ei ole seal enam Naslundi ega keskit. Mina veel Torontot ei hülgaks, aga kui tõesti kuidagi teisiti ei saa siis järgmine Kanada valik oleks Flames.

        Edit: Tahtsin veel küsida, et mis imeloom see valimiskümnis on? Kas see hulk riigikokku saanud tegelasi, kes pärast valimisi "vastaste" poole üle lähevad?
        Aga miks mitte siis juba Oilers? Mis sellest et viimased, sealt annab ju tõusta.
        Ja dec wallpaper on ka väga äge


        Kommentaar


          Ei lase see Toronto ikka enda küljest lahti. Olin juba valmis neile käega lööma, kui nüüd viimasest viiest tublid 4 võitu. Kusjuures 5 mänguga suudeti visata 24 väravat.

          Kommentaar


            Montreal küll võidab rohkem kui kaotab, aga sellele vaatamata ollakse vajunud Bostoni selja taha divisjonis ning ees seisab tavapärane surmaheitlus viimaste play-off kohtade nimel.
            Seekord on heitlejaid küll endisest vähem. Uskumatud tasemevahed on idas: põhihooaeg sisuliselt poole peal, aga Devils ja Islanders paistavad juba praegu mängust väljas olevat. Nagu ka paraku läänes Edmonton.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kas keegi oskab öelda , mis kell tänane ASG draft hakkab ja kus oleks seda võimalik vaadata ?

              Kommentaar


                väike lugu nimedest mida lastakse seljale trükkida

                Kommentaar


                  all star mängu draft peaks olema öösel kell 3
                  kust näeb - ilmselt aitavad striimid

                  Kommentaar


                    Viasat Hockey kavas ilusti olemas, 03.00
                    mäng 23.05 pühapäeval Viasat Hockey

                    Kommentaar


                      Kas keegi oskab anda lingi või siis coppida, terve all-star weekendi ajakava? Vähe udu olen, ei suutnud nhl.com-i pealt leida tervet ajakava koos trikilöökide ja teiste asjadega

                      Kommentaar


                        laupäevane Superskills algab meie aja järgi kell 2 öösel
                        mingit muud ajakava vist polegi - ilmselt toimub kuidas jõutakse
                        leidsin sellise lingi

                        The official National Hockey League web site includes features, news, rosters, statistics, schedules, teams, live game radio broadcasts, and video clips.

                        Kommentaar


                          Aitäh sulle

                          Kommentaar


                            Black Hawksi fännidel soovitan kiiresti turniiritabelist screenshot teha, sest võib juhtuda, et enam me seda klubi playoffi spotil ei näe

                            Täna öösel näitas kena mängu jälle Pittsburgh, alistades Islandersi 3:0. Ühtlasi jäi väravavahtide mõõduvõtt 1:0 Pingviinide kasuks http://www.youtube.com/watch?v=yorslHoS0aw

                            Kommentaar


                              Bruins vs Stars: mängu algusest kahe minutiga kolm kaklust ja kaks väravat.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                                Black Hawksi fännidel soovitan kiiresti turniiritabelist screenshot teha, sest võib juhtuda, et enam me seda klubi playoffi spotil ei näe
                                Kas talitasite soovituse järgi? Hetkel kükitatakse 11. positsioonil. Minu poolt Torontole alternatiivseks Kanada klubiks, keda fännama hakata, pakutud Calgary on aga viimasel ajal päris kuum. Viimasest 10-st mängust 8-1-1 ja selle spurdiga on tõustud läänes viimasele playoffi kohale. Toronto sai täna öösel paraku isegi NJ käest ära. Samas teeb head meelt, et Ilja on lõpuks oma mängu leidnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X