320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pierre Gauthier lasti lõpuks ometi lahti. Aga miks põrgu päralt nii hilja?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Blackhawks sai täna öösel hakkama huvitava rekordiga
      9 järjestikust PP-d ja ei ühtegi väravat, värav väravaks aga ei visatud ka ühtegi korda peale 9 PP jooksul. Täna siis lõpetati see kole seeria. PP overall liigas 25-s (15,3%) ja penalty kills 27-s (78,6%)

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Pierre Gauthier lasti lõpuks ometi lahti. Aga miks põrgu päralt nii hilja?
        aeg oleks lahti lasta ka Brian Burke, publik Toronto mängudel pidavat seda juba ka skandeerima

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          Blackhawks sai täna öösel hakkama huvitava rekordiga
          9 järjestikust PP-d ja ei ühtegi väravat, värav väravaks aga ei visatud ka ühtegi korda peale 9 PP jooksul. Täna siis lõpetati see kole seeria. PP overall liigas 25-s (15,3%) ja penalty kills 27-s (78,6%)
          Heh, olen ka suur Blackhawksi austaja ja peab tunnistama, et see meie PP on lihtsalt õudne... kui PK veel viimasel ajal enam-vähem toimima saadud, siis PP on terve hooaja jooksul olnud olematu ning suur osa nendest vähestest PP väravatest on visatud otseloomulikult Columbuse vastu Peeglisse vaatamise koht, PP ja PK treeneril Mike Kitchenil oleks aeg ehk Chicagost lahkuda?

          Aga muidu ma olen hetkel Blackhawksiga väga rahul, mulle meeldiks kui me ei tõuseks 5.ndaks, sest siis peaks me mängima Wingsi või Predsiga, samas hoides kuuendat kohta on vastu oodata kas Starsi, Coyotesi, Kingsi või Sharksi. Usun, et nendega ei tohiks 1. ringis probleeme tekkida.

          Kommentaar


            Black Hawks ikkagi üllatas lõppkokkuvõttes positiivselt, et ülde PO-sse jõudsid. Tavaliselt on kehva PP % põhjuseks meeskonnas korraliku bluelineri puudumine.

            Kommentaar


              Võibolla oleks pidanud panema toredate piltide teemasse, aga no ikkagi puhas nhl: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...34499204_n.jpg

              Edit: Krt, selline pilt juba toredates piltides olemas.

              Kommentaar


                Tõsi, Keithil on vise kuidagi paigast ära, aga Even-play toodab mõnusalt. Kui ma ei eksi, siis ega Bostonil eelmisel hooajal POs ka just mingi väga hea PP olnud, tulemust teame kõik...

                Pilt on suht geniaalne, eriti lahedaks teeb selle see, et Seguin ise ka irvitab. Kuigi mis mulle kohe vastumeelseks osutus, oli FBs selle foto massiline jagamine tüüpide poolt, kes NHList mitte sittagi ei tea ja siis tehakse nägu, et ilged prod on, et kuskilt välja otsisid selle. Kuigi siin on viga pigem minus, vihkan inimesi, kes esinevad kellenagi, kes nad pole...

                Kommentaar


                  Algselt postitas petterii Vaata postitust
                  Aga muidu ma olen hetkel Blackhawksiga väga rahul, mulle meeldiks kui me ei tõuseks 5.ndaks, sest siis peaks me mängima Wingsi või Predsiga, samas hoides kuuendat kohta on vastu oodata kas Starsi, Coyotesi, Kingsi või Sharksi. Usun, et nendega ei tohiks 1. ringis probleeme tekkida.
                  Kui 6-ks siis tuleb kindlalt Kings vastu, Pacific võitja. On nii? Ja kui tõuseks 5-ndaks või 4-ndaks siis Detroit või Nashville.
                  Ülehomme peaks Keith ja Toews Minnesotas jääl tagasi olema, ilma kaptenita 20 mängu on päris hästi hakkama saadud (12-5-3)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    Kui 6-ks siis tuleb kindlalt Kings vastu, Pacific võitja. On nii? Ja kui tõuseks 5-ndaks või 4-ndaks siis Detroit või Nashville.
                    Ülehomme peaks Keith ja Toews Minnesotas jääl tagasi olema, ilma kaptenita 20 mängu on päris hästi hakkama saadud (12-5-3)
                    Just nii, Sen. Teises tiirus läheks me siis tõenäolislet kokku Westi võitjaga (juhul kui ei 7. ega 8. paigutus edasi pääse), hetkel on 1 punktiga juhtimas Nucks (hawks vs nucks 2-1-1) Bluesi ( hawks vs blues 4-2-0). Eelistaks teises roundis raudselt Bluesi, kuid enne tuleb maha murda Pacificu võitja.

                    Toews is back

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kyps Vaata postitust
                      Võibolla oleks pidanud panema toredate piltide teemasse, aga no ikkagi puhas nhl: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...34499204_n.jpg

                      Edit: Krt, selline pilt juba toredates piltides olemas.
                      Ka algupärane tekst oli suht naljakas

                      Kommentaar


                        Mhmh, minu maitsele oli algupärane isegi parem. Eks minu arust ole ka pesus naised seksikamad, kui päris paljad.

                        Kommentaar


                          Canucks siis esimese PF mängu võõrsil LA Kingsilt 4-2 tuppa. 2 väravat neljast(Kuna viimane löödi tühja siis sisuliselt kolmest isegi) lõi Kings PP-st.

                          Seda statistikat, mis üsna selgelt Kingsi kasuks on, võib vaatama jäädagi, aga kuna mängu ei saanud vaadata, siis ei saa selle põhjal suurt öelda ka. Loodetavasti saab neid öösel streamis istumisi veel palju tulema, sest see, mis eelmine aasta võtmata jäi, tuleb see aasta ära võtta : )
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            tehke korralik tabel, nagu näiteks kodukal, ja laksige sellega lõpuni - Philly ootab vastast
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Selle aasta NHL on ikka täielik pettumus, sest 8 hulka ei jõudnud ühtegi normaalset meeskonda. Senatorsil oli viimane lootus, aga ka nemad põrusid läinud ööl. Pingviinidest ja Vancouverist ei hakka rääkimagi. No ja paraku ei jõudnud muidugi Toronto niigi kaugele.

                              Patuga pooleks olen nüüd LA ja NJ poolt, aga seda emotsiooni nad muidugi ei tekita, mida tahaks. Senil vähemalt vedas, et Blackhawks edasi sai .....või oota, kahjurõõm on ka ikka rõõm

                              Kommentaar


                                NHLi hooaeg lõppenud ja võitjaks osutus lääne 8. (!!) paigutus Los Angeles Kings, kes finaalis võitis New Jersey Devilsit ja Marty Broudeuri mängudega 4-2.

                                16-4 oli Kingsi võitude ja kaotuste suhe, kusjuures võõrsil kaotati ainult korra (game 5 vs devils). Igati teenitult nimetati Kings vv Jonathan Quick Play-offide MVPks. Esmakordselt sai siis LA klubi kannu, palju õnne neile!



                                Blackhawksi fännina olen väga rahul, et kann läks lääne konverentsi tiimile

                                Kommentaar

                                Working...
                                X