320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

    super
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

      Hooaja alguses rääkis Pohlak kohati, et Zelinski üleminek jäi sellepärast ära, et mehele polnud võimalik anda piisavalt mängupraktikat. Nüüd, kui Viikmäe taas piiri taga seikleb oleks antud rekordinternatsionaal tõsiselt Florale ära kulunud. Juhtub ka tegijatel. Edu Viikmäele ja, et rohkelt väravaid tuleks, millest kirjutada!

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

        Algselt postitas Kaspy


        Algselt postitas Epic


        Algselt postitas Roosaelevant

        Piiroja on vigastusest taastumas ja treenib koos meeskonnaga ning peaks osalema neljapäevases treeningmängus Dallase Burniga.[/i]
        Piraaja peaks siis kõva kooli saama, nimelt mängib Dallas Burnis tulevane täkkründaja Eddie Johnson, kellest nii mõnigi suurklubi huvitatud on
        Sealt klubist julgeks esile tõsta 89.aastal sündinud Freddy Adu,kes on olnud juba suurklubide huviorbiidis,kuid midagi silmapaistvat veel siiani üleminekuteosas toimunud pole..
        Kas mitte Adu ei mängi D.C. United\'s?

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

          Algselt postitas PraS


          Algselt postitas Kaspy


          Algselt postitas Epic


          Algselt postitas Roosaelevant

          Piiroja on vigastusest taastumas ja treenib koos meeskonnaga ning peaks osalema neljapäevases treeningmängus Dallase Burniga.[/i]
          Piraaja peaks siis kõva kooli saama, nimelt mängib Dallas Burnis tulevane täkkründaja Eddie Johnson, kellest nii mõnigi suurklubi huvitatud on
          Sealt klubist julgeks esile tõsta 89.aastal sündinud Freddy Adu,kes on olnud juba suurklubide huviorbiidis,kuid midagi silmapaistvat veel siiani üleminekuteosas toimunud pole..
          Kas mitte Adu ei mängi D.C. United\'s?
          Andestus tõesti,väike prohmakas minu poolt,juhtusin ühelt lehelt kogemata teisele ja eipannud enam tähele asju:P

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

            Algselt postitas airmike


            Viikmäe avas Norra meistriliigas väravaarve
            mix kaotab eesti koondis kogu-aeg?? seepärast, et ryndes istub selline vend naq viikmäe. tulge maapeale. tai oska ju yldse mängida. mu vanaema mängix ka tast paremini... ja kohe kui ta õnnega poolex mingi värava lööb, on kõik hullult vaimustuses. kui keegi teine on ryndes mänginud. on ta olnud igatahes kasulikum. aga ainult viikmäed kiidetaxe jne. ok sorry, nii näen vähemalt mina teda.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

              Algselt postitas midasaajad


              Algselt postitas airmike


              Viikmäe avas Norra meistriliigas väravaarve
              mix kaotab eesti koondis kogu-aeg?? seepärast, et ryndes istub selline vend naq viikmäe. tulge maapeale. tai oska ju yldse mängida. mu vanaema mängix ka tast paremini... ja kohe kui ta õnnega poolex mingi värava lööb, on kõik hullult vaimustuses. kui keegi teine on ryndes mänginud. on ta olnud igatahes kasulikum. aga ainult viikmäed kiidetaxe jne. ok sorry, nii näen vähemalt mina teda.

              mida sa ajad!?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

                Algselt postitas midasaajad


                Algselt postitas airmike


                Viikmäe avas Norra meistriliigas väravaarve
                mix kaotab eesti koondis kogu-aeg?? seepärast, et ryndes istub selline vend naq viikmäe. tulge maapeale. tai oska ju yldse mängida. mu vanaema mängix ka tast paremini... ja kohe kui ta õnnega poolex mingi värava lööb, on kõik hullult vaimustuses. kui keegi teine on ryndes mänginud. on ta olnud igatahes kasulikum. aga ainult viikmäed kiidetaxe jne. ok sorry, nii näen vähemalt mina teda.
                ja mis siis kui ründes isuks zahho???oleks jkasu vä?? või sahharov??või opi??kui sa ikka lased vastasel sisse lüüa 4 väravat(mitte tänase mänu põhjal)siis pohhui kes sul ründajana kükitab.abi ei ole sellest.ja mina sa ka persse midasaajad.
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

                  mine ise perse. panen molli sulle. ok ära karda. sai pea kartma mind. a igatahes mängis portugali vastu zahhovaiko paremini. ja sa mõtled ka mida sa räägid, et viikmäe on operist parem:S. se viikmäe ei võitle ka seal ees. olex et ta pingutax. ta istub 1-e koha peal. ryndes peax olema kink või teever

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

                    ja veel. ta sai lichtensteini vastu võimaluse. läx 1 1-le. iga1 olex selle ära löönd. a ma tedsin juba enne lööki, et viikmäe seda ära ei löö ja ei löönudki. indiaanlased sõid mu jahipüssi ära

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

                      Ta sai samal õhtul weel ühe koha valgeks!!
                      Sae pekki!!!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'VIIKMÄE SAI JALA VALGEKS!\'

                        Ühesõnaga sai palliga munadesse täiega ja tänu sellele sai see koht halvasti vigastada!!!
                        Sae pekki!!!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X