Lehekülg 11, kokku 13 EsimeneEsimene ... 78910111213 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 253
    Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jose Vaata postitust
    Mängin 13.3 patchiga. Liverpooliga üldse kuidagi ei lähe, olen mitmeid "download" taktikaid proovinud jne. Oskab keegi ehk aidata?
    Proovi seda - https://docs.google.com/file/d/0B8mD...it?usp=sharing

Foorumi Jõuluvana Kasutaja Jose avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Ei vednud eriti välja..... Eks pean uuesti ise nuputama midagi välja.

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Ei vednud eriti välja..... Eks pean uuesti ise nuputama midagi välja.
    Kiired näpud, kõigepealt tuleb taktika meeskonnale selgeks teha, siis hakkab see alles toimima. S'hamptoniga kaotasin esimesed 3 liiga kohtumist, lõpuks aga lõpetasin ikka kõrgel 9. kohal. Paremat väga selle satsiga ausal teel ei saa kah.

Mis kohta sa Pooliga saavutada tahad?

Foorumi Jõuluvana Kasutaja Jose avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Kiired näpud, kõigepealt tuleb taktika meeskonnale selgeks teha, siis hakkab see alles toimima. S'hamptoniga kaotasin esimesed 3 liiga kohtumist, lõpuks aga lõpetasin ikka kõrgel 9. kohal. Paremat väga selle satsiga ausal teel ei saa kah.

Mis kohta sa Pooliga saavutada tahad?
    Esinelikusse saada, kuid pean tunnistama, et väga palju ma sellega ei katsetanud.

Eesti koondislane Kasutaja xrip55 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ma ise kasutan 3-e taktikat fm-is. Ühe taktikaga ~2-3 mängu. Peale seda ei löö see kunagi enam läbi. Vahepeal isegi poolajal muudan taktika ära. Aga hetkel on 4-2-3-1 ründav, 4-1-4-1 kaitsev ja 4-4-2 kus ääred on pandud ründavateks ning keskpoolikud 1 kaitsev teine supportiv. Hetkel töötab ilusti.

Amatöör Kasutaja estsoccer avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Teisel hooajal suutsin siis liigasse püsima jääda ning tänu karika võidule sain ka Euroopasse. MMil läks Eestiga suurepäraselt. Sain siis alagrupis Brassilia järel teise koha. Kaotasin Brasiiliale, viik Ukrainaga ning Suur võit Austraalia üle. Järgmises voorus tuli vastaseks Argentiina, keda suure üllatusena suutsin võita 2-1, vaatamata sellele, et Vunk sai punase. Väravad tulid Kiidronilt ning Ojamaalt minut enne mängu lõppu. Veerandfinaalis tuli vastaseks Norra. Lisaajal suutsin tänu vastase punasele kaardile 2-1 võita, väravad Anierilt nign Purjelt. Poolfinaalis tuli vastaseks Saksamaa. Teine poolfinaal mängiti ennem, milles Uruguay suutis 2-1 Brasiiliale ära teha. Poolfinaalis suutsin võita Saksamaad 2-1, tänu Sander Puri viimase minuti väravale. Esimese vära suutis lüüa Ojamaa. Ni siis finaali vastaseks Uruguay. Enne finaali juhtus ikka väga imelik asi Nimelt Pareiko lõpetas koondise karjääri ning tuli väravasse panna Londak, kes teatas samuti, et lõpetabkarjääri järgmine aasta. Oleks võinud ju Pareiko ühe mängu veel mängida. Igastahes suutsin finaalis esimesel poolajal juhtima minna kui Ojamaa 33 minutil meid 1-0 juhtima viis. Teise poolaja alguses suutis Muslera veel omavärava lüüa ning Kostja lõi veel paar minutit enne mänug lõppu seisuks 3-0 ja nii tulingi maailmameistriks. Tõmmatud taktika töötas ikka super hästi.
    EM loosimises vedas täiega. Vastaseks tulid Rootsi, Norra, Malta ja Armeenia.

E/ Londak siiski juba lõpetas karjääri ning nüüd tuleb noorte väravavahtidega läbi ajada kuidagi moodi. Puri viimase minuti värv Saksamaa vastu valiti MMi parimaks väravaks ning Piiroja ning Klavan valiti Dream Teami ning Ojamaa Dream Teami pingile.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2013

Algupärane

liiga ulme tundub see kuidagi

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Ma ise kasutan 3-e taktikat fm-is. Ühe taktikaga ~2-3 mängu. Peale seda ei löö see kunagi enam läbi. Vahepeal isegi poolajal muudan taktika ära. Aga hetkel on 4-2-3-1 ründav, 4-1-4-1 kaitsev ja 4-4-2 kus ääred on pandud ründavateks ning keskpoolikud 1 kaitsev teine supportiv. Hetkel töötab ilusti.
    Ei tea midagi, mulle tundub, et AI pole nii nupukas, kui varasemates versioonides. Mul on kah tõmmatud taktika (mingi boom boom boom-nimeline, maitea, guugeldage, ei viitsi otsida). Sellest on pmst ründav versioon koju ja kaitsvam võõrsile, aga üldiselt kasutan ainult ühte ehk ründavat, ja ainult selle abil tõusnud nelja hooajaga Accrington Stanleyga Blue Square'ist Championshipi, sealjuures võitnud kõik vahepealsed liigad ja hetkel juhin ka Championshipi. Tundub, et endiselt toidab. Kulutanud olen sealjuures täpselt 0 naela ja põhituumik on samad mängijad, kellega viiendas liigas alustades. Natuke olen seda taktikat muidugi oma satsi järgi tweakinud, aga üldiselt geniaalne asi.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Ei tea midagi, mulle tundub, et AI pole nii nupukas, kui varasemates versioonides. Mul on kah tõmmatud taktika (mingi boom boom boom-nimeline, maitea, guugeldage, ei viitsi otsida). Sellest on pmst ründav versioon koju ja kaitsvam võõrsile, aga üldiselt kasutan ainult ühte ehk ründavat, ja ainult selle abil tõusnud nelja hooajaga Accrington Stanleyga Blue Square'ist Championshipi, sealjuures võitnud kõik vahepealsed liigad ja hetkel juhin ka Championshipi. Tundub, et endiselt toidab. Kulutanud olen sealjuures täpselt 0 naela ja põhituumik on samad mängijad, kellega viiendas liigas alustades. Natuke olen seda taktikat muidugi oma satsi järgi tweakinud, aga üldiselt geniaalne asi.
    Accrington alustab FM13-s League 2s. ja nende meestega, kes neil alguses meeskonda antud, ma küll ei näe võimalust Championshipis pädev olla .

Seega, kas sa ajad jama või natuke udutad või oled midagi vahelt ära unustanud .

See minu taktika muidu töötab kah 7+ aastat rahulikult. Selles suhtes, tegelt on iga FMiga nii, et PnP taktikad on olemas ja AI neid ära ei häki . Küsimus on pigem, kui palju versioone selliseid olla saab.

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Esinelikusse saada, kuid pean tunnistama, et väga palju ma sellega ei katsetanud.
    Peaks olema lihtsasti teostatav. Proovin järele ja annan teada...

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Accrington alustab FM13-s League 2s. ja nende meestega, kes neil alguses meeskonda antud, ma küll ei näe võimalust Championshipis pädev olla .

Seega, kas sa ajad jama või natuke udutad või oled midagi vahelt ära unustanud .

See minu taktika muidu töötab kah 7+ aastat rahulikult. Selles suhtes, tegelt on iga FMiga nii, et PnP taktikad on olemas ja AI neid ära ei häki . Küsimus on pigem, kui palju versioone selliseid olla saab.
    Esimesed kaks hooaega olin Blackburnis, sealt sain säkkida (pole mõtet ise mingeid taktikaid luua). Kui Stanley mind palkas, olid nad just aste allapoole kukkunud.

Neist kuttidest, kes olid mul esimesel hooajal BSP-s, on champsis alles 6, kaks neist on key playerid ja ülejäänud neli first team või rotation. True story!
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Asjahuviline Kasutaja EgertTammeveski avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
    Teisel hooajal suutsin siis liigasse püsima jääda ning tänu karika võidule sain ka Euroopasse. MMil läks Eestiga suurepäraselt. Sain siis alagrupis Brassilia järel teise koha. Kaotasin Brasiiliale, viik Ukrainaga ning Suur võit Austraalia üle. Järgmises voorus tuli vastaseks Argentiina, keda suure üllatusena suutsin võita 2-1, vaatamata sellele, et Vunk sai punase. Väravad tulid Kiidronilt ning Ojamaalt minut enne mängu lõppu. Veerandfinaalis tuli vastaseks Norra. Lisaajal suutsin tänu vastase punasele kaardile 2-1 võita, väravad Anierilt nign Purjelt. Poolfinaalis tuli vastaseks Saksamaa. Teine poolfinaal mängiti ennem, milles Uruguay suutis 2-1 Brasiiliale ära teha. Poolfinaalis suutsin võita Saksamaad 2-1, tänu Sander Puri viimase minuti väravale. Esimese vära suutis lüüa Ojamaa. Ni siis finaali vastaseks Uruguay. Enne finaali juhtus ikka väga imelik asi Nimelt Pareiko lõpetas koondise karjääri ning tuli väravasse panna Londak, kes teatas samuti, et lõpetabkarjääri järgmine aasta. Oleks võinud ju Pareiko ühe mängu veel mängida. Igastahes suutsin finaalis esimesel poolajal juhtima minna kui Ojamaa 33 minutil meid 1-0 juhtima viis. Teise poolaja alguses suutis Muslera veel omavärava lüüa ning Kostja lõi veel paar minutit enne mänug lõppu seisuks 3-0 ja nii tulingi maailmameistriks. Tõmmatud taktika töötas ikka super hästi.
    EM loosimises vedas täiega. Vastaseks tulid Rootsi, Norra, Malta ja Armeenia.

E/ Londak siiski juba lõpetas karjääri ning nüüd tuleb noorte väravavahtidega läbi ajada kuidagi moodi. Puri viimase minuti värv Saksamaa vastu valiti MMi parimaks väravaks ning Piiroja ning Klavan valiti Dream Teami ning Ojamaa Dream Teami pingile.
    kuidas sa saad Eestiga mängida?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Siin varasemalt mitu korda ära selgitatud, vaata lehekülg või kaks tagasi ja saad hõlpsasti vastuse teada. Peace

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Mu täiesti legaalselt ostetud Football Manager 2013 otsustas üleöö täiesti debiilseks muutuda. Nimelt uut mängu ei saa alustada, lihtsalt riikide valikul viskab tagasi esilehele ning kogu mängus on täielik lamp lagg. Ei saa oma nimegi kirjutada näiteks optsionites. Proovisin täna kõike, 2x reinstallisin mängu, lasin arvutile mitu korda restarte, system restore isegi. Näiteks kui ma avan seni salvestatud mängude loetelu, siis see aken hakkab hiirt liigutades ise ka mööda ekraani ringi jooksma ning alles nurka jõudes saan mõne valiku peale minna + Iga liigutust tehes pean ma 2x klikkima hiirega, et arvuti tegevuse ära registreeriks.
    Mitte miski ei aidanud, samas ei näe, et see oleks arvuti probleem, sest kõik muu töötab nagu tavaliselt.

Fm base foorumis keegi pole siiani vastanud ka, seega proovin siit ka abi leida.

Ok nüüd tuli salvestatud mängu mängides selline error ja viskas välja.

Õnnestus lõpuks vabsjee kõiki asju näppides probleem kõrvaldada, nahhaalselt lihtne probleem oli tegelikult.

Asjahuviline Kasutaja luisfigo7 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Milles asi oli siis ? Mul sama probleem, täiesti legaalne ostetud mäng, mängisin umbes üle 1kuu ja siis lampi 1päev hakkas laggima lihtsalt ja see on ka mängu isu ära võtnud korralikult.
    Madridista

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Asi oli selles, et alles ostetud uus hiir omab selliseid nuppe, millega ma harjunud pole ning niiöelda Backspace nupp oli hiirel sees ja see põhjustaski jamasid. Laggist sain lahti kogu arvuti updated uuesti HP-st tõmmates.

Eesti koondislane Kasutaja xrip55 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Piraadile ka editor saadaval on ?
    Miskitki ?

nvm sain juba google abiga kätte

Meeskonnaliige Kasutaja aandres avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2009

Algupärane

vaata tpb´s on olemas, ma linki ei tohi siia panna.

Reservmängija Kasutaja Freeze avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Kas keegi on eesti meeskondadelele logod ka äkki teinud ? Oleks väga huvitatud nendest.

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

keegi teab, kas FM'is mingi raskustase vms ka on? See oli kuidagi kahtlane, et Freiburgiga, kellelt sain eesmärgiks avoid relegation lõpetasin hooaja 3. kohaga edestades Frankruti 2 punkti ja kaotades Dortmundile 16 punktiga.

Küsimus veel, sellele on mingi fix olemas, et mängijad kõrgema reputatsiooniga satsidest ei taha tulla sulle isegi siis, kui nemad on liigas 16. ja mina Euro kohal?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud