320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selge. Kuna pole viimaste aastate FM'e mänginud siis veel üks küsimus. Kas ma eelmiste hooaegade liigatabelit ka näen kuskilt? Ei leia kudiagi seda.
    Et kui asi võimalik siiski, siis kirjutage palun keegi juhend. Ja kui asi pole võimalik siis... minu aruast natuke hale

    Kommentaar


      kui liigat vaatad kas sealt ülevalt paremalt poolt kuskilt ei saa hooaega valida? või siis history alt. ma 13 pole ise mänginud aga eelnevates on vist nii olnud.

      Kommentaar


        Ei saa aru mis kamm on,olen FMi mänginud üle 1kuu täiesti normaalselt ja nüüd lampi pühapäevast alates on mängus lääg sees,panin kõik graafikad ka low peale aga ikka kamm sees,äkki Steami viga,krt seda teab....
        Madridista

        Kommentaar


          Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
          Millal Eesti liigat võiks oodata?
          Varsti!

          Kommentaar


            Algselt postitas rommi118
            Millal umbes?
            Tahaks vahest sulle kohe lahtise käega vastu kukalt lüüa. See ei ole kellegi kuradi kohustus sulle Eesti Liigat teha - mine loe, mis antud protsessiga juhtus (kõvaketta õnnetus) ning katsu kurat ükskord aru saada, et seda ei tule niipea kui sellele aastakäigule üldse tuleb.

            Kommentaar


              OK,sain targemaks ja rohkem ei küsi ka.

              Kommentaar


                Kui raske Eesti liigat teha on?



                edit:// Sellesmõttes, et tahaks proovida.

                Kommentaar


                  minge putsi oma eesti liigaga. minge vaadake realses elus eesti liigat, mitte ärge küsige siin, et millal see tuleb ja millal tuleb. nõmedaks kisub. tahaks lugeda midaig mängu kohta, a no kus sa siis sellega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                    Kui raske Eesti liigat teha on?



                    edit:// Sellesmõttes, et tahaks proovida.

                    Kuna enamus tuleb teha nullist, siis ajaliselt võtab aega kaua-kaua. 1 meeskonna täielikult valmis tegemiseks võib minna 2-3 päeva.. Staadionite ja linnade kordinaatidega läks ka paar päeva.

                    Mul on suht palju juba tehtud, kui tahad võid pooleli olevat edasi teha. Olemas on kõik liigad, meeskonnad, staadionid. Mängijaid pole juurde lisanud peale JK Tuleviku omi.

                    Kommentaar


                      No kui sa ise juba teed, siis võid lõpuni jätkata, pole mõtet vahele trügima hakata ja võibolla jääb mul algul järjekindlusestki puudu. Samas võid ju selle file saata, et saaksin ka ise nokitseda kui sul endal aega pole Täna tuli lihtsalt tuju teha ja tegin ka natuke algust, aga saan aru, et mõttetu töö oli siis hetkel.. Vaid mängijad on vaja hetkel lisada (ehk siis ML-IV liiga meeskonnad ja igale mängijale tuleb atribuudid jne ka panna)?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                        No kui sa ise juba teed, siis võid lõpuni jätkata, pole mõtet vahele trügima hakata ja võibolla jääb mul algul järjekindlusestki puudu. Samas võid ju selle file saata, et saaksin ka ise nokitseda kui sul endal aega pole Täna tuli lihtsalt tuju teha ja tegin ka natuke algust, aga saan aru, et mõttetu töö oli siis hetkel.. Vaid mängijad on vaja hetkel lisada (ehk siis ML-IV liiga meeskonnad ja igale mängijale tuleb atribuudid jne ka panna)?
                        Kui viitsimist on, võid proovida küll.. Atribuute pole vast mõtet lisada, läheks terve igavik. Pane CA/PA paika, põhimeestele suurem CA, et siis arvuti teaks keda jätta põhisse, keda saata duublisse. Hetkel editoril selline jama, et duublisse ei saa mängijaid lisada, kui proovid, siis lähevad kõik põhimeeskonda.

                        Laadisin faili üles;



                        Jõudu!

                        Kommentaar


                          Ahjaa, su viimasele küsimusele vastus. Ei, peale mängijate lisamise on veel meeskonna riietused, loomisaasta, liigade ajalugu, treenerid jne. lisada. ML kuni ELB peaks need asjad tehtud olema suuremas osas.

                          Kommentaar




                            tagantvõtjaks pooleks sedakorda. huvitavalt ehitatakse fmi edasi, mingil hetkel loeb ainult reputatsioon. 3-0 pealt keerasin kaitse lukku, kuid mitte midagi. kuue pealt läksin isegi umbkaitsesse. gomezelt 3 identset väravat kus saab äärest palli, tuleb 4-5 mängijast mööda ja lajatab läbi vv. a noh jah, soldier on vms.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Näppisin veidi mängu siis vahepeal ja näe mis välja tuli..



                              Kommentaar


                                Paar mängijat oli üksvahe katki

                                Kommentaar

                                Working...
                                X