320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Okei, nüüd oleks juba aeg alustada eeltööga fm13 jaoks. Kõik kes tahavad eesti liigade loomisele kaasa lüüa võiks oma msn või skype siia kirja panna, et siis saame lihtsamalt üksteisega suhelda.

    minu skype; fskluivert
    msn: margusleedo@hotmail.com

    Kommentaar


      #17
      skapida ma teiega ei viitsi
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #18
        dlgamer.com lehelt saab muide €26,4 eest pre-orderida, kui valida lehe hispaaniakeelne variant, kui kedagi huvitama peaks

        Kommentaar


          #19
          Näe... üks minu suggestion ka. Võtan krediidi endale. Director of Football. Kuigi hea oleks kui saaks valida ka sellise variandi, et Director of Football hakkab sinu tegevust piirama, mitte nii, et sina paned paika Director of Footballi tegevuse.
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            tofoa@hotmail.com, skapida ma teiega ei viitsi
            ma lisasin su oma kontakti, aga enne 1. oktoobrit ei viitsi sellega veel tegelema hakata, jubedalt tööd

            Kommentaar


              #21
              Nonii, nüüd on ka kuupäev teada. FM 2013 tuleb välja 2. november! Need kellel pre-order tehtud, saavad beta versiooni kasutada juba 2 nädalat varem.

              Kommentaar


                #22
                Teab keegi öelda kust praegu kõige odavam pre-orderit teha?

                Kommentaar


                  #23
                  Kuskil plaadi versioonile ka pre-orderit teha saab ?

                  Kommentaar


                    #24


                    Siit saab koodi millega saab pre-orderile veel allahindlust, läheb 30 euri maksma.

                    Kommentaar


                      #25
                      See kood ei tööta enam. Aga praegu saab naelades 29.99 mis on ca 38 eur. Tegin ka pre-orderi ära

                      Kommentaar


                        #26
                        Kas leidub veel inimesi kes tahavad projektis osa võtta? Hetkel meid ainult kaks (Tofoa ja mina) ja teha on palju, rohkem abikäsi oleks väga teretulnud!

                        Kes on huvitatud, võite lisada mind oma msni; margusleedo@hotmail.com või skype; fskluivert

                        Kommentaar


                          #27
                          Mida osalejatel teha tuleks?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas billybob Vaata postitust
                            Mida osalejatel teha tuleks?
                            Otsida andmeid erinevate Eesti liigade, sealsete võistkondade ning mängijate kohta. Hiljem tuleb need ka sisestada editori kaudu. Töö täpsem plaan on veel paika panemata, kuid seda saab MSNi kaudu juba täpsemalt arutada.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #29
                              Beta on väljas

                              Kommentaar


                                #30
                                kuidas esimesed muljed on?
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X