320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhtus selline huvitav asi, et suutsin kuu aega enne esimese Meistrite liiga hooaja algust oma parima mängijaga tülli minna. Õnneks oli tülil äärmiselt meeldiv lõpp, sest see viis mehest huvitatud klubide hulga 1-2 pealt umbes 30-le. Nii sain tema eest pakkumisi suurusjärgus 2-2,5 miljonit eurot. Hooaja alguses üritasin meest umbes 1 miljoni eest maha müüa.

    See peaks mulle kena eelarve tagama, millega peaksin saama enne valikringi algust meeskonda väga väärt täiendusi tuua. Kuna eelmise akna käigus müümisega praktiliselt ei tegelenud ja andsin hoopis paar kõrgepalgalist meest poolmuidu ära, siis oli seda süsti hädasti vaja.
    sigpic

    Kommentaar


      Mul oli hooaja lõpus selline intsident, kus suutsin põhi väravavahile natuke halvasti öelda ja ta hakkas väga imelikke kolle sisse imema ning üks kord tuli 16-kastist umbes 5m välja ja söötis palli vastasele, kes ilma probleemideta selle tühja väravasse lõi (kaotus sellest mängust). Õnneks oli 3 mängu hooaja lõpuni enne selle nalja algust.

      Kommentaar


        Pean end ülimalt keskpäraseks FM-mängijaks, aga kuidagi sai siis nüüd see trikk (minu jaoks esmakordselt) tehtud - ronisin konverentsist premmi. Lisaks madalamate liigade võitudele sai ka Championship kinni pandud. Karta on muidugi, et premmist tuleb Stanley kolinal alla tagasi ja siis enam mujalt nii ahvatlevaid pakkumisi ei tule, kui need, mis ma olen seni tagasi lükanud.

        kes ka inglise madalamates liigades kolistab, siis sellele taadile tasuks vist silma peale panna, on olnud igas liigas mihkel (esimesel hooajal L2-s mängitasin teda vigstuste tõttu "valel" positsioonil, sellest ka nii kehv keskmine):

        jake.jpg
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Keegi onlines ei taha mängida?

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            ronisin konverentsist premmi
            Njaa. Divaris kõik liigad võitnud Stanley sats, mida ma ka pmst ei viitsinud enam hooaja eel täiendada, kogus premmis võimsad 11 punkti. Oli meeldiv. Leidsin, et ei viitsi enam madalamas liigas madistada ja võtsin vastu premmi tagumises pooles tiksuva Villa tööpakkumise. Ikkagi 900k palgafond 50k asemel. Muidugi on mäng nüüd jälle igav ja turvaline nagu robotkastiga Avensisega mööda neljarealist Tallinn-Narva maanteed sahistada.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Võtsin Taneli eeskujul soome liiga ning sealt vps. Meedia ennustas 11 kohta, klubi juhtkond soovis, et lõpetaks keskel. Praegu 21 mängu mängitud ning asun eelviimasel 11 kohal. Viimasega 2 punkti vahet, kuid mäng vähem peetud. eespool olevatega on vahe alla kümne punkti. Muidu olid 3-4 tiimi suht lähedal mulle, kuid kolm viimast mängu on asi pekki läinud. Nimelt olen kõigis mängudes jutima läinud, ning siis on mu mängijad punase saanud, peale mida ma kaotan mängu. Juhtkond pole mu tegevustega rahul, loodan, et ei sackita ära
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Kuna puhkus hetkel, siis saan vähe rohkem mängida. Lõpetasin kümnendal koha. Viimane koht turvalisel kaugusel. Juhtkond pikendas enne hooaja lõppu lepingut, ju olid rahul siis. Hooaja alguses tõin Kaljust Jevdokimovi laenule. Mängis kuskil 25 mängu ning lõi 14 väravat, jäädes suurimast väravalööjast kahe värava kaugusele. Kuna rahasid klubil pole, siis proovin ta uuesti laenule võtta arvatavasti. Samamoodi proovin leida häid klubita mängijaid, et uuel hooajal juba tabeli esimeses pooles olla. Väravaid lõi klubi meeletult muide. Kokku tuli kolm mängu 33-st, kus ma ei skoorinud, samas endale lasime ka ikka meeletult lüüa. Löödud väravate poolest olime ees ning lastud väravate poolest eelviimasel kohal
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Üks uusimaid noormängijaid meeskonnas, tundub üsna talendikas.

                  Kommentaar


                    Oskab keegi öelda, kas ametlikku üleminekute uuendust ka on oodata? Vüi pannakse kõik aur juba 14 peale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Oskab keegi öelda, kas ametlikku üleminekute uuendust ka on oodata? Vüi pannakse kõik aur juba 14 peale.
                      enam ei ole midagi oodata selles mängus jah.

                      Kommentaar




                        no ty
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Keegi veel mängib? Ise hetkel juhendan Sunderlandi ja üritan liigasse püsima jääda. Alustasin Real Madridiga kuid sain teisel hooajal kinga kuigi olin poole peal Barcast 4 punktiga ainult maas. Vahepeal käisin veel läbi Racing Santaderis, aga sain siis parema pakkumise Sunderlandi poolt. Hetkel olen Sunderlandiga 16 kohal.

                          Kommentaar


                            Hehe, mängitan Dynamo Kyevit. Mõned mängud enne hooaja lõppu, kui tiitel on kindlustatud tuleb üks mängija jutuga, et tal on uusi väljakutseid vaja (mida juhtub iseenesest tihti eksju, olenevalt mängijatest ja klubist). Küsin siis, et äkki muudab meelt kui luban liigavõitu sellel hooajal. Mees on vastusega igati rahul. Selge siis... fuck logic või nii

                            Üldiselt on see FM13 ikka pigem raske tundunud. Hetkel aga Kiieviga 3s liigavõit järjest (erinevaid rekordeid ka teinud) ja karikas tuleb ilmselt 5s võit järjest. Clis eelmine hooaeg finaalis kaotasin kaheldava pennuga Realile ning praeguneCL hooaeg poolfinaal Barcaga käsil.
                            Kusjuures hakka või arvama, et team cohesion + teamwork will do the trick.
                            Anyway mott on täiesti 0 seal Kiievis nüüd aga passin lepingu ehk siis järgmise hooaja ka lõpuni, et siis lojaalsus kõrge oleks ja siis saab ehk uue väljakutse kuskile kus rahadega probleeme pole.

                            Lugesin kuskilt foorumist, et 1 asi mis on FM13s ebaloogiline on see, et kui oled pürginud world class treeneriks ning siis lähed vahelduseks kuskile aafrikasse mõneks aastaks, katsu sa siis enam mingilt paremalt klubilt kui Wiganilt pakkumist saada. Suht ebaloogiline, kas uuemates FMides on see parandatud, keegi teab?


                            Mõlesin täna ka selle peale, et millal siis uut FMi hakata proovima ja seoses FM15ga sattusin sellisele lehele: http://www.newsshopper.co.uk/leisure...es_yet/?ref=mr

                            No andke abi? Kas veel igavamaid punkte annab mõelda?

                            Kommentaar

                            Working...
                            X