320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    plugin taktikate juurde peaks ikka jutt ka käima
    mis see plugin taktika on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      mis see plugin taktika on?
      täiesti misiganes. proovisin hooaja, tundus meh.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        MyPa suutsin esimesel hooajal Euroopasse vedada tänu liiga 3. kohale. Teist liigahooaega alustasin vaatamata suurtele rahaprobleemidele hästi, kuid hooaja keskpunktis hakkas veidi kiiva vedama tulemustega, aga Euroopa liigale keskendudes jõudsin isegi kolmest eelringist edasi õigele turniirile, aga Southampton saab liig olema. Karikafinaal on ka ees ootamas ning loodetavasti saab selle kaudu uue hooaja Europileti kätte, kuigi liigaski kõik vägagi võimalik.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Ära ei ütleks, kuigi Sommidega hakkas mäng minema.

          Kommentaar


            Mängin 13.3 patchiga. Liverpooliga üldse kuidagi ei lähe, olen mitmeid "download" taktikaid proovinud jne. Oskab keegi ehk aidata?

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Mängin 13.3 patchiga. Liverpooliga üldse kuidagi ei lähe, olen mitmeid "download" taktikaid proovinud jne. Oskab keegi ehk aidata?
              Proovi seda - https://docs.google.com/file/d/0B8mD...it?usp=sharing

              Kommentaar


                Ei vednud eriti välja..... Eks pean uuesti ise nuputama midagi välja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Ei vednud eriti välja..... Eks pean uuesti ise nuputama midagi välja.
                  Kiired näpud, kõigepealt tuleb taktika meeskonnale selgeks teha, siis hakkab see alles toimima. S'hamptoniga kaotasin esimesed 3 liiga kohtumist, lõpuks aga lõpetasin ikka kõrgel 9. kohal. Paremat väga selle satsiga ausal teel ei saa kah.

                  Mis kohta sa Pooliga saavutada tahad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    Kiired näpud, kõigepealt tuleb taktika meeskonnale selgeks teha, siis hakkab see alles toimima. S'hamptoniga kaotasin esimesed 3 liiga kohtumist, lõpuks aga lõpetasin ikka kõrgel 9. kohal. Paremat väga selle satsiga ausal teel ei saa kah.

                    Mis kohta sa Pooliga saavutada tahad?
                    Esinelikusse saada, kuid pean tunnistama, et väga palju ma sellega ei katsetanud.

                    Kommentaar


                      Ma ise kasutan 3-e taktikat fm-is. Ühe taktikaga ~2-3 mängu. Peale seda ei löö see kunagi enam läbi. Vahepeal isegi poolajal muudan taktika ära. Aga hetkel on 4-2-3-1 ründav, 4-1-4-1 kaitsev ja 4-4-2 kus ääred on pandud ründavateks ning keskpoolikud 1 kaitsev teine supportiv. Hetkel töötab ilusti.

                      Kommentaar


                        Teisel hooajal suutsin siis liigasse püsima jääda ning tänu karika võidule sain ka Euroopasse. MMil läks Eestiga suurepäraselt. Sain siis alagrupis Brassilia järel teise koha. Kaotasin Brasiiliale, viik Ukrainaga ning Suur võit Austraalia üle. Järgmises voorus tuli vastaseks Argentiina, keda suure üllatusena suutsin võita 2-1, vaatamata sellele, et Vunk sai punase. Väravad tulid Kiidronilt ning Ojamaalt minut enne mängu lõppu. Veerandfinaalis tuli vastaseks Norra. Lisaajal suutsin tänu vastase punasele kaardile 2-1 võita, väravad Anierilt nign Purjelt. Poolfinaalis tuli vastaseks Saksamaa. Teine poolfinaal mängiti ennem, milles Uruguay suutis 2-1 Brasiiliale ära teha. Poolfinaalis suutsin võita Saksamaad 2-1, tänu Sander Puri viimase minuti väravale. Esimese vära suutis lüüa Ojamaa. Ni siis finaali vastaseks Uruguay. Enne finaali juhtus ikka väga imelik asi Nimelt Pareiko lõpetas koondise karjääri ning tuli väravasse panna Londak, kes teatas samuti, et lõpetabkarjääri järgmine aasta. Oleks võinud ju Pareiko ühe mängu veel mängida. Igastahes suutsin finaalis esimesel poolajal juhtima minna kui Ojamaa 33 minutil meid 1-0 juhtima viis. Teise poolaja alguses suutis Muslera veel omavärava lüüa ning Kostja lõi veel paar minutit enne mänug lõppu seisuks 3-0 ja nii tulingi maailmameistriks. Tõmmatud taktika töötas ikka super hästi.
                        EM loosimises vedas täiega. Vastaseks tulid Rootsi, Norra, Malta ja Armeenia.


                        E/ Londak siiski juba lõpetas karjääri ning nüüd tuleb noorte väravavahtidega läbi ajada kuidagi moodi. Puri viimase minuti värv Saksamaa vastu valiti MMi parimaks väravaks ning Piiroja ning Klavan valiti Dream Teami ning Ojamaa Dream Teami pingile.

                        Kommentaar


                          liiga ulme tundub see kuidagi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                            Ma ise kasutan 3-e taktikat fm-is. Ühe taktikaga ~2-3 mängu. Peale seda ei löö see kunagi enam läbi. Vahepeal isegi poolajal muudan taktika ära. Aga hetkel on 4-2-3-1 ründav, 4-1-4-1 kaitsev ja 4-4-2 kus ääred on pandud ründavateks ning keskpoolikud 1 kaitsev teine supportiv. Hetkel töötab ilusti.
                            Ei tea midagi, mulle tundub, et AI pole nii nupukas, kui varasemates versioonides. Mul on kah tõmmatud taktika (mingi boom boom boom-nimeline, maitea, guugeldage, ei viitsi otsida). Sellest on pmst ründav versioon koju ja kaitsvam võõrsile, aga üldiselt kasutan ainult ühte ehk ründavat, ja ainult selle abil tõusnud nelja hooajaga Accrington Stanleyga Blue Square'ist Championshipi, sealjuures võitnud kõik vahepealsed liigad ja hetkel juhin ka Championshipi. Tundub, et endiselt toidab. Kulutanud olen sealjuures täpselt 0 naela ja põhituumik on samad mängijad, kellega viiendas liigas alustades. Natuke olen seda taktikat muidugi oma satsi järgi tweakinud, aga üldiselt geniaalne asi.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Ei tea midagi, mulle tundub, et AI pole nii nupukas, kui varasemates versioonides. Mul on kah tõmmatud taktika (mingi boom boom boom-nimeline, maitea, guugeldage, ei viitsi otsida). Sellest on pmst ründav versioon koju ja kaitsvam võõrsile, aga üldiselt kasutan ainult ühte ehk ründavat, ja ainult selle abil tõusnud nelja hooajaga Accrington Stanleyga Blue Square'ist Championshipi, sealjuures võitnud kõik vahepealsed liigad ja hetkel juhin ka Championshipi. Tundub, et endiselt toidab. Kulutanud olen sealjuures täpselt 0 naela ja põhituumik on samad mängijad, kellega viiendas liigas alustades. Natuke olen seda taktikat muidugi oma satsi järgi tweakinud, aga üldiselt geniaalne asi.
                              Accrington alustab FM13-s League 2s. ja nende meestega, kes neil alguses meeskonda antud, ma küll ei näe võimalust Championshipis pädev olla .

                              Seega, kas sa ajad jama või natuke udutad või oled midagi vahelt ära unustanud .

                              See minu taktika muidu töötab kah 7+ aastat rahulikult. Selles suhtes, tegelt on iga FMiga nii, et PnP taktikad on olemas ja AI neid ära ei häki . Küsimus on pigem, kui palju versioone selliseid olla saab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Esinelikusse saada, kuid pean tunnistama, et väga palju ma sellega ei katsetanud.
                                Peaks olema lihtsasti teostatav. Proovin järele ja annan teada...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X