320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Accrington alustab FM13-s League 2s. ja nende meestega, kes neil alguses meeskonda antud, ma küll ei näe võimalust Championshipis pädev olla .

    Seega, kas sa ajad jama või natuke udutad või oled midagi vahelt ära unustanud .

    See minu taktika muidu töötab kah 7+ aastat rahulikult. Selles suhtes, tegelt on iga FMiga nii, et PnP taktikad on olemas ja AI neid ära ei häki . Küsimus on pigem, kui palju versioone selliseid olla saab.
    Esimesed kaks hooaega olin Blackburnis, sealt sain säkkida (pole mõtet ise mingeid taktikaid luua). Kui Stanley mind palkas, olid nad just aste allapoole kukkunud.

    Neist kuttidest, kes olid mul esimesel hooajal BSP-s, on champsis alles 6, kaks neist on key playerid ja ülejäänud neli first team või rotation. True story!
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
      Teisel hooajal suutsin siis liigasse püsima jääda ning tänu karika võidule sain ka Euroopasse. MMil läks Eestiga suurepäraselt. Sain siis alagrupis Brassilia järel teise koha. Kaotasin Brasiiliale, viik Ukrainaga ning Suur võit Austraalia üle. Järgmises voorus tuli vastaseks Argentiina, keda suure üllatusena suutsin võita 2-1, vaatamata sellele, et Vunk sai punase. Väravad tulid Kiidronilt ning Ojamaalt minut enne mängu lõppu. Veerandfinaalis tuli vastaseks Norra. Lisaajal suutsin tänu vastase punasele kaardile 2-1 võita, väravad Anierilt nign Purjelt. Poolfinaalis tuli vastaseks Saksamaa. Teine poolfinaal mängiti ennem, milles Uruguay suutis 2-1 Brasiiliale ära teha. Poolfinaalis suutsin võita Saksamaad 2-1, tänu Sander Puri viimase minuti väravale. Esimese vära suutis lüüa Ojamaa. Ni siis finaali vastaseks Uruguay. Enne finaali juhtus ikka väga imelik asi Nimelt Pareiko lõpetas koondise karjääri ning tuli väravasse panna Londak, kes teatas samuti, et lõpetabkarjääri järgmine aasta. Oleks võinud ju Pareiko ühe mängu veel mängida. Igastahes suutsin finaalis esimesel poolajal juhtima minna kui Ojamaa 33 minutil meid 1-0 juhtima viis. Teise poolaja alguses suutis Muslera veel omavärava lüüa ning Kostja lõi veel paar minutit enne mänug lõppu seisuks 3-0 ja nii tulingi maailmameistriks. Tõmmatud taktika töötas ikka super hästi.
      EM loosimises vedas täiega. Vastaseks tulid Rootsi, Norra, Malta ja Armeenia.


      E/ Londak siiski juba lõpetas karjääri ning nüüd tuleb noorte väravavahtidega läbi ajada kuidagi moodi. Puri viimase minuti värv Saksamaa vastu valiti MMi parimaks väravaks ning Piiroja ning Klavan valiti Dream Teami ning Ojamaa Dream Teami pingile.
      kuidas sa saad Eestiga mängida?

      Kommentaar


        Siin varasemalt mitu korda ära selgitatud, vaata lehekülg või kaks tagasi ja saad hõlpsasti vastuse teada. Peace

        Kommentaar


          Mu täiesti legaalselt ostetud Football Manager 2013 otsustas üleöö täiesti debiilseks muutuda. Nimelt uut mängu ei saa alustada, lihtsalt riikide valikul viskab tagasi esilehele ning kogu mängus on täielik lamp lagg. Ei saa oma nimegi kirjutada näiteks optsionites. Proovisin täna kõike, 2x reinstallisin mängu, lasin arvutile mitu korda restarte, system restore isegi. Näiteks kui ma avan seni salvestatud mängude loetelu, siis see aken hakkab hiirt liigutades ise ka mööda ekraani ringi jooksma ning alles nurka jõudes saan mõne valiku peale minna + Iga liigutust tehes pean ma 2x klikkima hiirega, et arvuti tegevuse ära registreeriks.
          Mitte miski ei aidanud, samas ei näe, et see oleks arvuti probleem, sest kõik muu töötab nagu tavaliselt.

          Fm base foorumis keegi pole siiani vastanud ka, seega proovin siit ka abi leida.

          Ok nüüd tuli salvestatud mängu mängides selline error ja viskas välja.



          Õnnestus lõpuks vabsjee kõiki asju näppides probleem kõrvaldada, nahhaalselt lihtne probleem oli tegelikult.

          Kommentaar


            Milles asi oli siis ? Mul sama probleem, täiesti legaalne ostetud mäng, mängisin umbes üle 1kuu ja siis lampi 1päev hakkas laggima lihtsalt ja see on ka mängu isu ära võtnud korralikult.
            Madridista

            Kommentaar


              Asi oli selles, et alles ostetud uus hiir omab selliseid nuppe, millega ma harjunud pole ning niiöelda Backspace nupp oli hiirel sees ja see põhjustaski jamasid. Laggist sain lahti kogu arvuti updated uuesti HP-st tõmmates.

              Kommentaar


                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                Piraadile ka editor saadaval on ?
                Miskitki ?


                nvm sain juba google abiga kätte

                Kommentaar


                  vaata tpb´s on olemas, ma linki ei tohi siia panna.

                  Kommentaar


                    Kas keegi on eesti meeskondadelele logod ka äkki teinud ? Oleks väga huvitatud nendest.

                    Kommentaar


                      keegi teab, kas FM'is mingi raskustase vms ka on? See oli kuidagi kahtlane, et Freiburgiga, kellelt sain eesmärgiks avoid relegation lõpetasin hooaja 3. kohaga edestades Frankruti 2 punkti ja kaotades Dortmundile 16 punktiga.

                      Küsimus veel, sellele on mingi fix olemas, et mängijad kõrgema reputatsiooniga satsidest ei taha tulla sulle isegi siis, kui nemad on liigas 16. ja mina Euro kohal?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                        Kas keegi on eesti meeskondadelele logod ka äkki teinud ? Oleks väga huvitatud nendest.
                        megapackist ikka saab.



                        Kommentaar


                          Oskab keegi kinnitada, et seal on ka II/III/IV liiga meeskondade logosid ? Alustasin mängu eestis ning ei meeldi eriti, kui peaaegu kõikidel meeskondadel on sinine logo.

                          Kommentaar


                            Kust sa Eesti liiga said?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                              Oskab keegi kinnitada, et seal on ka II/III/IV liiga meeskondade logosid ? Alustasin mängu eestis ning ei meeldi eriti, kui peaaegu kõikidel meeskondadel on sinine logo.
                              Kuna enamus meeskondi on ise loodud, siis nende logosid sealt ei leia.

                              Kommentaar


                                MyPa seiklused jätkuvad.

                                Esimene eurohooaeg, kui ma juba ei maininud seda, lõppes Southamptoni vastu Euroopa liiga esimeses ringis. Järgnenud hooaja teine pool polnud sugugi hea ja lõpetasin 5. kohaga ja karikafinaali kaotusega, mis tähendas Euroopast eemale jäämist.

                                Ehitasin suurte rahade eest tiitlivõiduks võimelise meeskonna kokku 2015. aastaks, aga ei saanud mängu käima. Alles hooaja lõpu spurt vedas 3. kohale ja Euroopasse tagasi.

                                Sel hooajal läksin eelmsie aasta meeskonnaga edasi ning sain Euroopa liigas kuni 3. eelringini, kus Real Sociedad vastu loositi. Pärast seda otsustasin aga meeskonnas suurpuhastuse teha ning teenisin hooaja teisel poolel müükidega umbes miljoni ja palkadelt lihvisin 30k maha (70k pealt 40k peale... kuus). Euroopa liiga koht uueks aastaks oli juba tagatud, sest finaalivastane Honka võidab teist hooaega järjest liiga. Nende ülemvõim on päris tugev seni olnud ja läheb veel aega, kui seda tõsiselt murda suudan. Sel hooajal olen liigas teisel kohal ning minu üllatuseks suutsid üles toodud noortetiimi kasvandikud (puhtad oma kasvandikud 4-5 tüüpi ja 2 mängijat mujalt) meeskonda kiiresti sisse sulanduda ja mängin isegi paremini kui varem.

                                Uuel hooajal peab noortetiimi veelgi rohkem ära kasutama, sest paar oma noort on üldse laenul, kes oleks ka plaanidesse mahtunud.
                                Last edited by Tanel; 01.08.13, 12:23.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X