320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Nonii, kas võiks ka Eesti liiga puhul keegi sõna võtta, et kaugel asi on?

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Üldiselt suht vigane on ka peale viimast uuendust see mäng.
    Kui vigane siis, nii et ikka häirib kõvasti mängimist? Tood mõne näite?
    Ise pole näppind pmst ja enne Eesti patchi ilmselt ei tee ka seda.

    Kommentaar


      #92
      Ei ole seal vigast midagi, mõned üksikud ebameeldivused on. See FM on lihtsalt palju raskem ja realsem kui eelmised osad, nimelt selle osa puhul on palju tähtsam hoida mängijate moraali, tuleb teha tihedamini privaatset jutu ajamist ja värki, mängijaid ei tasu osta ka umbkeelseid ja korraga palju ja siis neid mängitada, söödavad täiesti mööda üksteisest, taktikad tuleb ehitada üles kindlasti nii võõrsil kui kodumänguks erinevad, ühe taktikaga ei tule midagi välja. Aga mis mind häirb selle mängu juures on see, et mängijad löövad ikkagi kaugelt tihti peale, kuigi ma olen selle igatpidi ära keelanud, isegi treeninud neid, et nad ei lööks aga ikka ja palju ja seda kurdavad paljud. Teine asi on väravavaht, tuleb palliga kastist välja ja söödab vastasele kes lööb tühja väravasse, seda juhtus mul hooaja peale 3 korda. Muidu kui mängu veidi tuunida, Classic mode skin, staadioni pildid ja megapack peale lasta on mäng kena ja huvitav.

      Kommentaar


        #93
        Värskelt on saadaval ka uuendatud logopack ja facepack. Kas keegi leiab kuskilt ka normaalset download linki neile?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #94
          Mitu hooaega Classic mode saab mängida ja kuidas ise staadioni pilte teha?

          Kommentaar


            #95
            Hooaegu saad ikka seal nii palju mängida kui tahad aga Classic modes puudub igasugu team talk ja mängumootor on kiirem, see pigem võrgus mängimiseks, et kõik kiiremini sujuks. Aga kuidas staadioni pilte teha, hmm ma arvan, et läbi editori peab saama staadioni ID nr. vms ja pilt peab 400x240 kindlasti suur olema ja png. formaadis. Pildi nimi peab siis olema staadioni ID number ja see tuleb veel lisada mingisse configi, et ikka töötaks, aga mina tõmbasin ise need endale alla. Ma eeldan, et sa soovid Eesti liiga jaoks mingeid staadioneid lisada?
            Last edited by M2ger; 06.01.13, 02:09. Põhjus: puudujäek infos

            Kommentaar


              #96
              Torrentina kogu pakk olemas, see kõik on sealt samalt saidilt pärit mida mainisid, mul see olemas ja hoiatan ette, et varuge kannatust lahti pakkimisel, mul pakkis lahti neid file 40 minutit http://thepiratebay.se/torrent/78318...Graphics_Pack_

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas M2ger Vaata postitust
                Hooaegu saad ikka seal nii palju mängida kui tahad aga Classic modes puudub igasugu team talk ja mängumootor on kiirem, see pigem võrgus mängimiseks, et kõik kiiremini sujuks.
                Classic mode on ikka suht arcade-mäng. Mängisin pool hooaega ära ja kordagi ei tekkinud tunnet, et minu geniaalsed taktikalised lükked ka väljakul kuidagi avalduksid. Lisaks on seal võimalik kasutada vaid üht skauti, mis ei tee mängijate leidmist just kergeks.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #98
                  Raskem raskem. Loll jutt. Kõik FMid on rasked, kuni taktika paika saad. Aga jah Long Shots on see häiriv element, mis teeb asja ebahuvitavaks.

                  Lõpetuseks: EI ole ju mõtet mürada taktikatega, kui kuu aja pärast pead uuesti jändama hakkama.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                    Nonii, kas võiks ka Eesti liiga puhul keegi sõna võtta, et kaugel asi on?
                    Jäänud on vaid mängijate lisamine. Aga see tundub olevat igavene peavalu, kuna igakord kui kasutan "search" funktsiooni editoril, siis pilt läheb 4-5 sekundiks mustaks ja editor on lukus. Lisaks, ei saa mängijaid duublitesse lisada, igakord kui lisan, siis need lähevad kohe põhimeeskonda...

                    Võin jagada seda pool-valmis eesti liigat, aga iseasi kui nauditav ta on ilma õigete mängijateta.
                    Meeskondade liiga ajalood on sai eilseks kõigile lisatud!

                    Kommentaar


                      pigem ikka lõpuni teha ja siis alles jagama hakata.. ei ole mõtet seda poolikut jagada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                        pigem ikka lõpuni teha ja siis alles jagama hakata.. ei ole mõtet seda poolikut jagada
                        Ka nõus,et pigem mingu aega ja saab kvaliteetse eesti liiga ,kui mingi poolikuga jamama hakata
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Huvitav, pärast viimast patchi alustasin mängu Rangersiga ning teise hooaja esimeses mängus olin poolajaks 1:0 ees. Teine poolaeg oli aga huvitavam kuna 60 minuti paiku oli mu mängija keskväljal vea teinud ning kohtuniku juurde kollast võtma minnes hakkas kommentaatoririba all vilkuma ning tablool säras 2:0. Põnev põnev mõtlesin ma ning ei lasknud sellest ennast väga heidutada. Põnevuse kolmas level aga saabus mängu lõpus kui vastased ühe tagasi suutsid lüüa kuid kuna kohtunik oli oma poiss siis seegi värav kanti minu kontosse - 3:0, puhtalt ja stiilselt. Kui aeg täis tiksus siis conti vajutada ei saanud ning kuna ka holidayle ei lasknud minna siis pidin mängu kurvalt sulgema.
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Vaga halb uudis! Kovaketas andis otsad.. 18. jan ostan uue arvuti ja saadan kovaketa parandusse kui voimalik. Kui ei saa, siis pean nullist alustama eesti patchiga kuna pole vahepeal kusagile yleslaadinud seda...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                              Vaga halb uudis! Kovaketas andis otsad.. 18. jan ostan uue arvuti ja saadan kovaketa parandusse kui voimalik. Kui ei saa, siis pean nullist alustama eesti patchiga kuna pole vahepeal kusagile yleslaadinud seda...
                              may the holy spirit be with you!

                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kelllel on stiimis FM 13 olemas , palun võtke minuga ühendust !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X