320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas decrakas Vaata postitust
    Vaatasin arvutis live vs milan... Kvaliteet nigel pildil
    Ma testisin selle Viaplay ära ning mul oli täitsa OK kvaliteet, mina ei nurise.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Das Messi efekt aitab sponsoreid juurde tuua, et näidata kulutusi FFP'le normide piires

      In the short weeks since Messi’s arrival, PSG have also picked up two major new partners. Firstly, a three year deal with Crypto.com, the world’s leading cryptocurrency platform, worth €25m-€30m. A small part of Messi’s salary is paid in cryptocurrency. Secondly, Christian Dior replaced Hugo Boss as the club’s tailor while all new sponsorship deals are being negotiated at a higher start point say the sports daily. PSG also garnered 25m more social media followers, across various platforms, in the month following Messi’s arrival, taking PSG’s total followership to 140m.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Täna siis suur mäng vormi koguva OL vastu. Kuna tegemist ühtlasi ka Messi debüüdiga Parc des Princes staadionil, siis ultrad lubasid tema jaoks tifosi teha. Eks näis, mida nad kokku siis on vorpinud. Kuna PSG mäng on siiani suht kesine olnud, sest uute mängijate Pochi süsteemi juurutamine võtab aega, siis poleks üllatav, kui OL sellest mängust punkte röövib. Mbappe vist pigem ei alusta, ses suhtes oleks hea, et saaks Di Mariat näha. Usun, et Di Maria ja Messi koos diivaga võib väga vinge välja näha.

        La composition d’équipe du PSG face à Lyon selon L’Équipe et Le Parisien : Navas – Hakimi, Marquinhos (cap.), Kimpembe, A. Diallo (N. Mendes) – Paredes (Wijnaldum), Herrera, Gueye – Di Maria (Mbappé), Messi, Neymar.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          PSG on hetkel maailma kõige erutavam tiim

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            PSG on hetkel maailma kõige erutavam tiim
            uued galacticod nagu Prantsuse meedia neid esitleb
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Pochil mune on, et panna selline neljane rünne alustama. Kuna neist ükski kaitsetööd teha ei armasta, siis saavad Herrera ja Guye topeltkoormuse. Samuti pidi Poch panema Hakimi pingile, ning alustama Kehreriga, muidu oleks see paremäär liialt haavatavaks jäänud.
              Igatahes ma loodan, et vähemalt näidatakse motiveeritud esitust ka juba. OL'i vastu justkui nagu võiks. Messi värav ei teeks ka paha, Shaqirile see meeldiks ma usun, kuna iidol jne.

              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                OL tuli väga hingestatult peale ning tegi head pressi, mis ei lasknud PSG'l korralikult mängu ohjes hoida. Messi järjekordselt latti tabanud, eks mingi hetk tal see värav ära tuleb. Ma oleks oodanud rohkem diiva Messi kombineerimist aga tundub, et Mbappe klikib Messiga veel paremini kohati. Teisel pooajal võiks kliinilisem olla, siis peaks OL ka ründama rohkem hakkama, ehk siis saaks neid kontrast karistada vmt. Donnarumma on korralikult kokkupõrkeid saanud OL käest, võibolla aitab enne, kui viga saab
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Kõva penalti... Prantsusmaal on VARi toas sponsorite esindajad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kõva penalti... Prantsusmaal on VARi toas sponsorite esindajad?
                    Ausalt öeldes oli pehme puude põlvega olemas, küsimus muidugi kas ta selle tõttu kukkus. Samas hiljem tehti diiva vastu rohkem penalti vääriline viga kui see. Muidugi ma pole enda jaoks neid VAR reegleid selgeks ka teinud, kuid kui kohtunik on kindel, siis VAR ei sekku vmt? Nii on mulje mulle jäänud Ligue1 mängudes vähemalt. Või on iga liiga neid VAR reegleid erinevalt tõlgendanud?
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar




                      PSG-OL 2-1

                      Nagu arvata oli, siis OL tegi väga hingestatut esituse ning PSG peab tänulik olema, et kolme punkti kodus kätte saadi. OL läks juhtima, kui Paqueta suutis Donnarummat oma esimeses postis üllatada. Ma siiskin millegipärast usun, et Navas oleks selle ära võtnud. Siis aga suutis, kuidagi diiva nii noorukese Gusto nii sõlme keerata, et viimane õrnalt talle jalga kukkus ning peakohtunik penalti määras. Diiva muidugi suutis penalti realiseerida, kui saatis Lopesi teisele poole. Poch muidugi võttis peale seda üllatuslikult Messi välja, kuigi viimane oli just suht aktiivne olnud. Samas Poch otsustas Mbappe sisse jätta ning tegelikult oli see õige otsus, sest viimase hea tsenderduse kasti suutis vahetusest sekkunud Icardi ilusasti ära realiseerida.

                      Kokkuvõttes polnud PSG mäng seda võitu väärt, kuid punkte ei anta esituse eest, vaid löödud väravate eest. Ehk siis Poch saab paar nädalat meedias end geeniusena esitleda, kuigi ta seda ei ole. Eks muidugi selliste mängijate mängima panemine ei saa kerge olema ühegi treeneri jaoks, kuid kui vaadata eelmist treenerit, siis vähemalt paljastus selge mänguline visioon, mis muidugi Pochil puudub. Nagu ka PSG fännid on pikalt sõna võtnud, siis Pochi ''taktika'' on pgem mängime palli diivale, Mbappele või Messile, ning vaatame mis saama hakkab.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                        Ausalt öeldes oli pehme puude põlvega olemas, küsimus muidugi kas ta selle tõttu kukkus. Samas hiljem tehti diiva vastu rohkem penalti vääriline viga kui see. Muidugi ma pole enda jaoks neid VAR reegleid selgeks ka teinud, kuid kui kohtunik on kindel, siis VAR ei sekku vmt? Nii on mulje mulle jäänud Ligue1 mängudes vähemalt. Või on iga liiga neid VAR reegleid erinevalt tõlgendanud?

                        Clear and obvious
                        põhimõte - kui tegemist ei ole ilmselge eksimusega ehk selge puude on ja kohtuniku hinnangul põhjustas see kukkumise, siis ei hakka VAR ütlema, et kuule, see puude minu meelest ikkagi kukkumist ei põhjustanud. Kui puudet üldse ei ole, ründaja tekitab ise kontakti vms, siis saab VAR öelda, et tegelikult olid asjad teistpidi.

                        Aga üldkommentaariks mängu kohta, et PSG on ikka absurdselt naeruväärselt komplekteeritud võistkond. Lyoni lapse of concenctration tõi lõpuks võidu ära.

                        Kommentaar


                          No ma ei tea, VAR oleks juu tegelikult fikseeriud enne seda põlvepuududust Neymari poolt rinnalt riiete rebimise ehk siis oleks olnud ainest lasta VAR pendla olukorda hinnata.
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

                            Clear and obvious
                            põhimõte - kui tegemist ei ole ilmselge eksimusega ehk selge puude on ja kohtuniku hinnangul põhjustas see kukkumise, siis ei hakka VAR ütlema, et kuule, see puude minu meelest ikkagi kukkumist ei põhjustanud. Kui puudet üldse ei ole, ründaja tekitab ise kontakti vms, siis saab VAR öelda, et tegelikult olid asjad teistpidi.

                            Aga üldkommentaariks mängu kohta, et PSG on ikka absurdselt naeruväärselt komplekteeritud võistkond. Lyoni lapse of concenctration tõi lõpuks võidu ära.
                            Tänud valgustamast.

                            Ning selle komplekteerituse kohta niipalju, et selliseid mängijaid ühes tiimis, pole kerge mängima saada. Olen kindel, et CL's kaugele ei purjetata, sest keegi üllatuslikult nad välja kukutab. See on tähtedesse kirjutatud, et keegi staaridest hakkab meedia kaudu, kas peatreenerit või meeskonnakaaslast kritiseerima (Ramos, Mbappe või diiva) ning meedia saab vahutada sellest lõpmatult.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Kas Poch teadis, et Messi mängis kerge vigastusega? Igatahes hetkel on selgund, et Messil on siiski piisavalt tõsiine probleem põlvega, kuna homse mängu peab vahele jätma.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                                Tänud valgustamast.

                                Ning selle komplekteerituse kohta niipalju, et selliseid mängijaid ühes tiimis, pole kerge mängima saada. Olen kindel, et CL's kaugele ei purjetata, sest keegi üllatuslikult nad välja kukutab. See on tähtedesse kirjutatud, et keegi staaridest hakkab meedia kaudu, kas peatreenerit või meeskonnakaaslast kritiseerima (Ramos, Mbappe või diiva) ning meedia saab vahutada sellest lõpmatult.
                                Selle hooaja PSG tundub täpselt selline sats, et CL-is saadakse läbi ussimunni alagrupist edasi, detsembriks Prantsusmaa liigas liidritest paar punkti vähem, aga lõpuks võidetakse puhtalt individuaalsete oskuste pealt CL ja Prantsusmaa liiga puhul ei teki küsimustki. Ma muidugi loodan, et panen täiesti mööda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X