320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas araabia rikkuritel pole enam raha, et klubisse panna või milles rahaprobleemid šeikide klubidel seisnevad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Kas araabia rikkuritel pole enam raha, et klubisse panna või milles rahaprobleemid šeikide klubidel seisnevad?
      Raha on piisavalt, lihtsalt on vaja kenasti ka paberi peal tõendada, et sellise X summa kulutamise puhul tõesti saadi nõutud Y tulu vmt. Ma täpselt neid reegleid ei tea aga Prantsusmaal peaks samuti nii olema nagu FFP puhul, et pead mingise % tulu näitama, kui teed teatud summas kulutusi jne. Ning puhtalt sponsori pappi pealt ei saa seda tulu näidata. Sellepärast ongi vaja müüa mängijaid.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Mingi Pogba teema on üles tõmmatud. Vähe veel staare meeskonnas?

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Mingi Pogba teema on üles tõmmatud. Vähe veel staare meeskonnas?
          Prantsuse meedias pole väga juttu olnud. Tundub rohkem briti meedia teema hetkel
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar




            Lõpuks kinnitati Hakimi diil ka ära. Talle anti 5-aastane leping ning üleminekusummaks kujunes krõbedalt tunduv 60M€. Interi jaoks kindlasti hiilgav tehing. Ründava suunitlusega äärekaitsja peaks Pochi plaanidesse sobima, kui muidugi ta uuel hooajal ikka treener on edasi.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              ma vihkan Prantsusmaa koondist ja PSGd, aga kui ma Prantsusmaa vs Türgi mängu käisin vaatamas, siis tol hetkel kui hakkas see "kui sa ei hüppa, siis sa ei ole prantslane" laul, olid minu jalad juba õhus!

              kavatsen Septembris PSG mängu vaatama minna, ning panen PSG salli peale ja elan neile kaasa.

              in Poch we trust!

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                ma vihkan Prantsusmaa koondist ja PSGd, aga kui ma Prantsusmaa vs Türgi mängu käisin vaatamas, siis tol hetkel kui hakkas see "kui sa ei hüppa, siis sa ei ole prantslane" laul, olid minu jalad juba õhus!

                kavatsen Septembris PSG mängu vaatama minna, ning panen PSG salli peale ja elan neile kaasa.

                in Poch we trust!
                hangi jordan PSG manti siis ka, muidu oled pööbel staadionil
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Ramos ka ametlik. Talle anti 2-aastane leping. Kimpembe siis pingile tähtsates mängudes. Loodetavasti Ramosel seda tuhhi ja viha veel on, et PSG eest ka madistada korralikult.

                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Jordan ikka oskab okset toota
                    Tegemist siis uue hooaja võõrsilsärgiga

                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      uuel hooajal CL karika võtmine miinimum peale sellist financial playd

                      Kommentaar


                        Algselt postitas feedme Vaata postitust
                        uuel hooajal CL karika võtmine miinimum peale sellist financial playd
                        nagu iga aasta, peale diiva tulekut
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Järjekordne noor pekstakse staaride kuhjast välja, Bakker Leverkusenisse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Järjekordne noor pekstakse staaride kuhjast välja, Bakker Leverkusenisse.
                            Loll otsus tõesti müüa oma positsiooni kolmas valik, kes kunagi tasuta Ajaxist toodi, 10M€ ära Leverkusenile
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Mis mehed siis toodud on? Gini, Hakimi, Ramos. Dollar ka ametlik? Äkki mahub Pogba ja Ronaldo/Messi ka punti?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mis mehed siis toodud on? Gini, Hakimi, Ramos. Dollar ka ametlik? Äkki mahub Pogba ja Ronaldo/Messi ka punti?
                                Gini, Hakimi ja Ramos on hetkel ametlikult ära kinnitatud. Dollar lähipäevadel, kui uskuda siin meediat. Pogba ära toomiseks peaks juba korralikult skeemitama hakkama. Messi kohta nagu pole kõlakaid olnud.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X