320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Taktika oli algusest peale jama. Miks madalalt istuma tulla, miks mitte korralikku pressi teha nagu avamängus? Rohkem survet, rohkem rünnakut jne. Täiesti anti mäng kohe ära.
    Jah, mitte mingi võib-olla ei oma osa Emeryl vaid ikka sittakanti süüd!
    Esimene mäng niimoodi töötas, siis miks minna oma perset ette keerama ja öelda, et davai espanjoolid, libistage ära.
    See, et teatud mängijad eksisid...seda ei näe kunagi ette, sellised individuaalsed eksimused lihtsalt juhtuvad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      Ja nüüd on siis selge ka see, et Thiago Silvla poleks seal 7-1 mängus jalgpalli mm-l väga suurt vahet teinud. Alati arvanud, et ta on veidi üle hinnatud. No ei ole ta mingi Nesta mantlipärija.
      Kui sa poleks maininud, oleks ma siiamaani arvanud, et vigastusega väljas

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Natuke raske on suruda vastast, kes vajab vähemalt nelja väravat ning mängib 100 tuhande fänni ees (kui nad just päris amatöörid ei ole aga amatöörid enamasti ei mängi 100 000 fänni ees). Psühholoogiline eelis töötas teises suunas Pariisis mängides. Ega nad nii madalal nüüd ka ei istunud , lihtsalt ei suudetud kontrolli saavutada (mis on antud olukorras üsna loogiline). Samas võimalusi õnnestus Barca meestel üsna vähe tekitada. Nagu ma ütlesin, siis esimesed kaks väravat sepistasid PSG mehed ise. Kolmas värav on minu arust pigem ebaõnn, neljas Neymari masterclass. Viiendast väravast pole rohkem vaja rääkida ja kuues... no ma ei tea, paistis tõesti nagu sitt offside trap. Sellises olukorras ongi raske mängida nii, et vastastel ühtegi võimalust ei teki, minu arust oli Emery plaan üsna OK aga mängijad vedasid alt.
        No istusid ikka küll. Peale kolmandat alles hakati kohe ülevalt suruma ja Der Stegen ei saanud rahulikult värava alt enam lahti mängida ning kohe hakkas ka juhtuma, mis lõpuks päädis 3-1 väravaga. Paraku lõpupoole vajuti taas liiga alla ja sealt see mäng lõplikult minema läkski. Di Maria eksimus värava ees enne seda comebacki oli seda valusam.

        Kommentaar


          Pole nii sitta kaitsemängu nagu PSG-l täna mitte kunagi varem näinud, praktiliselt ühtegi palli ei suudetud puhtaks lüüa, lisaks koperdati mingi idiootne omavärav. Tulla sellise eelisega mängima ja lasta viimase 7 minutiga endale 3 väravat lüüa, joptvõimat.

          Ühesõnaga väga vääritud kaotus ja kerigu perse need snõrrid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Di Maria eksimus värava ees enne seda comebacki oli seda valusam.
            Usun küll, et oli valus.

            Kommentaar


              #jesuisparis

              Kommentaar


                peaasi et Emeryl lastaks oma tööd edasi teha
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Seda et Mascheranole viga ei vilistatud Di Maria vastu (mida Masch olevat peale mängu ka ise teleintervjuus tunnistanud) ning Suareze dive'i teiselpool hiljem ära vilistati küll ei anna Emery kapsaaeda visata. Ning need kohtuniku otsused lõpuks pmst saatuslikuks ju saidki. Maschile punane ning penalt oleks mängus lootuse Barca meestel kohe kindlasti täiesti ära kaotanud.
                  Küll aga ütleks seda, et mõni mees on eriti optimistlik. Loota, et keegi läheb 4-0 eduseisus Barca kodustaadionil kõrget pressi tegema teades, et vastastel on ründes Messi Neymar Suarez on ikka natuke ebanormaalne. Täiesti loogiline et lähed hoiad seisu ning loodad kontratele. Oleks selle kõrge pressi taktikaga vastu näppe saadud oleks kohe vastupidised tarkpead kohal kes küsiks miks mindi nii kõrge liiniga peale sellises näiliselt kindlas seisus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Loota, et keegi läheb 4-0 eduseisus Barca kodustaadionil kõrget pressi tegema teades, et vastastel on ründes Messi Neymar Suarez on ikka natuke ebanormaalne.
                    ma küll väga tihti Barca mänge ei vaata (CL ja mõned vs Spaanialiiga suurimad), aga pigem jäänud just mulje, et kotti saavad juhul, kui vastastel kõrge press peal ja neile ei anta võimalust teise kasti alal kõksida.

                    Kommentaar


                      Asi on/ole häälestuses, meelsuses - mindi ju (vaatajate silmadele) kaotama ning see on peatreeneri kapsas.

                      Ja kui sa lased vastastel asju teha, annad neile võimaluse, siis pole vaja hakata mingeid on/oli jne asju kokku arvutama.
                      Sa mängid sisuliselt 9:0 edu maha. Barcast jalgsi koju.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Vaatan mängu neutraalselt. Praegu küll selline tunne, et siin PSG veel 10kesi jääb. Puterdamist on omajagu. Meunieril vedas, et pole kollast saanud veel. Ääred on nii nõrgad kaitses. Matuidi tuleks ka nagu välja vahetada.

                        Mis teema selle poolakaga on? Täesti flop ost oli või? Oli ju Emeryga Sevillas tegija.

                        Peaksite Di Maria platsile tooma, kontraga äkki lööb ühe ära mingi hetk, siis on Barcal juba 6 vaja.
                        Poolakal pole seda klappi tekkinud teiste mängijatega väljakul ning tema söödu otsimine pole just kõige parem. Emery lihtsalt nõuab rohkem kui ainult mängu lõhkumist. Ning siiani on Motta ja Rabiot selles vallas paremad olnud.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Huvitav, et keegi märkinud pole, et kui Pariisis oli Rabiot nagu jumal, siis eile täiesti kohutav ja tema asemel oleks võinud seal ükskõik, milline suvaline Eesti liiga CM olla. Täielikku huumorit sai ikka mõne värava puhul näha, esiteks see omavärav, kus Iniesta lihtsalt surus end Marquinhosest vist mööda ja samal ajal Rakiticilt ka supertegutsemine Kurzawa(vist) vastu Cavani värava eel.
                            Kui peaks mängu kõige kehvema valima, siis PSG poolelt Rabiot pika puuga, neid valesööte ja pallikaotusi oli keeruline üles lugeda.

                            Kommentaar


                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar




                                Barcelonal oli ajaloo tegemiseks vaja PSG enda eksimusi nii kaitses kui ründes, kohtunike abi ning kõvat survet PSG mängijatele, mis lõpuks vilja kandis. Meunieri kukkumine oli ebaõnn. Penalt oli aus jah. Ainult selle oleks pidanud määrama peakohtunik, mitte kõige sitema võimaliku positsiooniga reisisaatja, kes peale Barca mängijate poolt läbi sõimamist hakkas alles midagi pobisema. Ebaõnn oli ka Kurzawa omavärav ja Trappi tegutsemine teise värava olukorras. Kuid näha oli, et psühholoogiliselt oli asi mäda. Suur edu oli silme ees ning arvati, et saab selle mängu ära kannatada lihtsalt. Rabiot oli fantoom ja täiesti pildilt kadunud. Ja kui Cavani kukkub sellises faasis veel oma olukordi raiskama siis tunduski, et Barcale on antud võimalus ajaloo tegemiseks. Neymari karistuslöögi sisse laskmine Trappi poolt oli ka eepiline. A la arvas, et läheb külje võrku . Suarez lollitas ka kohtuniku lõpus ära ning siis oli Barcal ainult vormistamise küsimus.

                                Ma mainin veelkord, et minu jaoks oli suurem pettumus osade PSG meeste hingestatus kui need osad kohtunike eksimused. Lisaks Barca näitas üles meeletut tahtejõudu meeskonnana, et igast vahendeid valides see suur võit kätte võidelda. Respect selle eest.

                                Kui aga nüüd ketrata natuke seda kohtunike teemat siis oli mitmeid kaheldavaid otsuseid. Neymari raiumine oma rahvuskoondislase jalgadesse. Mida rohkem ma seda olukorda vaatan, seda rohkem tunnen, et see oleks pidanud punane. Siin kohal peab aga mainima, et kohtunik seda olukorda ei näinud täpselt ning seetõttu ka pääses Neymar ainult kollasega.

                                Mascherano sõitis Di Mariale jalgadesse ning tunnistas ise ka peale mängu ajakirjanikele kui ka Di Mariale, et üritas kõigest väest väravat ära hoida tagant jalga tulles. Huvitav, et ühtegi kordust sellest ei näidatud teles?

                                Käega olukorrad on nii ja naa. Eks mõlemal korral pall ju kätt puutus aga kas oli tahtlik? Kohtunik leidis, et mitte.










                                P.S Ma olen ilmselgelt butthurt ja otsin süüdlast siin eepilise kaotusele
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X