320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2012/13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun seletage keegi ära, miks Ferdinand ja de Gea ei sobi lõppenud hooaja baasil parimate sekka. Argumentidega.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Dea Gea, Ferdinand, really? Teised vabandab kuidagi välja veel.
      Geast juba eelpool tehti juttu ja selgitati, et nurgast ta nüüd ei tulnud. Rio kohta võib sama öelda - täiesti mõistetav valik, sest kaitseliinis on ta sel aastal olnud kindel, (palliga) rahulik... efektiivne. Ma vist polegi ühe hooaja jooksul teda nõnda hästi mängimas näinud. City tiitlivõit vist jättis oma jälje. Või oli see Tevez.
      Ma ise oleks muidugi Rio asendanud Chico'ga, kuid vigastus ei lubanud, mul sel aasatal hääletada.
      Muidugi need pallurid, kes Manu vendi valisid, on peast debiilikud, kuid see pole praegu teema.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ferdinandi ja de Gea puhul ei ole mõtet väga vinguda, kõige küsitavam selles nimistus on ikkagi Hazard. Selle mehe asemel oleks võinud olla näiteks Walcott (12 v, 10 v.s), Cazorla (12 v, 7 v.s) või Gerrard (9 v, 9 v.s) (kui positsioonist veidi mööda vaadata.)

        Kommentaar


          kokkuvõtlikult: kui kellelgi rioooooooo aadressil vingumist oli, siis eilses mängus oli mingi 3-4-5 olukorda, kus vana väga külma kõhuga viimase mehena podolskeid ja muid tille kogu perimeetri ulatuses kohvile viis.
          that's fucking why.

          (kes gif'e leiab, on mu kangelane)
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Kõigile Hazardi mustajatele natukene statistikat käesolevast hooajast:
            Eden Hazard Vs Juan Mata | Chelsea Wizards Statistically Compared by Ramachandran Sriram on Apr 28, 2013 for EPLindex.com


            Matal on napilt paremad näitajad ründemängus (väravad, söödud, pealelöögid), kuid see-eest Hazardi kaitsemängu statistika on tunduvalt parem kui Matal. Olukordade loomisvõime poole pealt on Hazardil rohkem õnnestunud triblamisi, ning Matal rohkem õnnestunud tsenderdusi.

            Hazard on valitud viimasel neljal aastal liigades aasta meeskonda.

            Ligue 1 Team of the Year 2009–10
            Ligue 1 Team of the Year 2010-11
            Ligue 1 Team of the Year 2011-12
            PFA Team of the Year 2012-13

            Hazard on löönud mitu olulist väravat käesoleval hooajal.





            Kommentaar


              Aga kuidas see võrdlus Mataga praegu numbrite osas teda paremaks teeb kui Cazorla, Gerrard või Walcotti?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Aga kuidas see võrdlus Mataga praegu numbrite osas teda paremaks teeb kui Cazorla, Gerrard või Walcotti?
                Ei ole 12/13 hooajal väga palju Arsenali ega Liverpooli mänge näinud seega ei oska nende mängijate kohta palju öelda, aga minu point oli pigem selles, et Hazardi nimi kuulub sinna aastamängijate sekka sama palju kui Mata oma, võibolla isegi rohkemgi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  kokkuvõtlikult: kui kellelgi rioooooooo aadressil vingumist oli, siis eilses mängus oli mingi 3-4-5 olukorda, kus vana väga külma kõhuga viimase mehena podolskeid ja muid tille kogu perimeetri ulatuses kohvile viis.
                  that's fucking why.

                  (kes gif'e leiab, on mu kangelane)
                  Ferdinand on inglaste oma Andrus Veerpalu Raudselt süstis ennast enne mängu, pähe, tilliekstrakti.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ferdinand on inglaste oma Andrus Veerpalu Raudselt süstis ennast enne mängu, pähe, tilliekstrakti.
                    Andrus on puhas poiss.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ferdinand on inglaste oma Andrus Veerpalu Raudselt süstis ennast enne mängu, pähe, tilliekstrakti.
                      lihtsa inimese jaoks C17H21NO4. aga vähe kotib.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Bale`i duubel pani meenutama, mida pidi korraldama CR 06/07 hooajal, et saada samaväärse tunnustuse osaliseks. Olid majad.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Ei ole 12/13 hooajal väga palju Arsenali ega Liverpooli mänge näinud seega ei oska nende mängijate kohta palju öelda, aga minu point oli pigem selles, et Hazardi nimi kuulub sinna aastamängijate sekka sama palju kui Mata oma, võibolla isegi rohkemgi.
                          Hooaja teist poolt vaadates on Hazard julgelt the most exciting mängija liigas

                          Kommentaar


                            Käiksin välja Lampardi (Kunni ja KUNNi) kandidatuuri. Kui siin juba võidu lolluste kisamiseks läks. Gerrard ja Walcott lol. Cazorla on argument, mida ma toetan. Muu jutt on lollus, mingid suonsi säästumehed võib samuti sisse istuda. Peale enam ei võta. Samas pohhui, sest järgmine aasta poseerib mees nagunii mõlema Bale'i trofeega. Pange tänavu kasvõi Gerrard asemele. Lol.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Käiksin välja Lampardi (Kunni ja KUNNi) kandidatuuri. Kui siin juba võidu lolluste kisamiseks läks. Gerrard ja Walcott lol. Cazorla on argument, mida ma toetan. Muu jutt on lollus, mingid suonsi säästumehed võib samuti sisse istuda. Peale enam ei võta. Samas pohhui, sest järgmine aasta poseerib mees nagunii mõlema Bale'i trofeega. Pange tänavu kasvõi Gerrard asemele. Lol.
                              Õigesti mäletades peaks kunnil olema rohkem väravaid ainult kahel varasemal hooajal aga siis ka suurema hulga mängude juures

                              Kommentaar


                                Kas Wigan teeb seda jälle? Või seekord saab see saaga otsa?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X