Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene 12345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 88, kokku 88

Teema: Discgolf.

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Mainib lihtsalt ära, et Kristin Tattar võitis USWDGC ehk majori, millega jääb mulle vähemalt teinekord mulje, et prod seda isegi maailmameistrikatest olulisemaks peavad. Puhkus lükkub edasi ja saab väidetavalt wild cardiga ka meeste turniiril loopida. Nii tore.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

palju seal diskgolfis tema tasemel krõbisevat liigub kah? kas saab omadesse juba või peab peale maksma?

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Võimas tulemus tõesti, esimene eurooplane, kes sellega 15 aastase ajaloo jooksul hakkama saanud.

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    USWDGC ehk majori, millega jääb mulle vähemalt teinekord mulje, et prod seda isegi maailmameistrikatest olulisemaks peavad.
    Kahtlen selles. Nii palju, intervjuudest olen kuulnud - ja neid on palju - siis maailmameistrikad on ikkagi sündmus #1. Ega ilma asjata pole 1x, 2x, 5x, 12x signature kettastel MM tiitlid , mitte USDGC tiitlid. Vist vaid Will Schusterickil on 2x USDGC eriketas, aga tal pole ka MMi. Ka Nate ja Jerm mainisid sama hiljutises ülekandes - mõlemad on USDGC võitjad.

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    palju seal diskgolfis tema tasemel krõbisevat liigub kah? kas saab omadesse juba või peab peale maksma?
    Vähe. Kristin teenis selle võiduga 2500 USD miinus maksud. Vaid kõige teravam tipp teenib hästi, üsna tipu lähedal olevad elavad ära, ülejäänud maksavad peale.

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Je, fair point, ilmselt mulle oligi selle tunde tekitanud Nate+Jermi kunagine eriti entusiastlik kommentaar USDGC suunal, mida siis võibolla soodustasid nende endi järjestikkused võidud.

Viimane maailmameister sai oma võidu eest 10k ameeriklast.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Vähe. Kristin teenis selle võiduga 2500 USD miinus maksud. Vaid kõige teravam tipp teenib hästi, üsna tipu lähedal olevad elavad ära, ülejäänud maksavad peale.
    thx,

kas discgolfi sellisel tasemel mingi olümpiakomitee või muu kaudu ka toetatakse juba või on plaanis?

Algupärane

Võimas tulemus tõesti, esimene eurooplane, kes sellega 15 aastase ajaloo jooksul hakkama saanud.

Kahtlen selles. Nii palju, intervjuudest olen kuulnud - ja neid on palju - siis maailmameistrikad on ikkagi sündmus #1. Ega ilma asjata pole 1x, 2x, 5x, 12x signature kettastel MM tiitlid , mitte USDGC tiitlid. Vist vaid Will Schusterickil on 2x USDGC eriketas, aga tal pole ka MMi. Ka Nate ja Jerm mainisid sama hiljutises ülekandes - mõlemad on USDGC võitjad.

Sponsor vist duubeldab auhinnaraha fwiw.

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Heh, lamp asi, aga Nate rõhutas seda (et USDGC tema jaoks tähtsam kui maailmakad) sel aastal veel üle. Ja siis kommentaator Ken Climo sisuliselt pomises midagi sarnast .

Meeste USGDC läks siis käima, jep. Ma seni ainult esimest raundi vaadanud ja see, kui Paul viskas raja keskosa sitemini kui mina Dendros paremal päeval, oli fakin veider.

Teise raundi järel on Kristin tagant kuues-seitsmes, temast eespool ka vist 14-aastane (?) Matthias Villota.

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    thx,

kas discgolfi sellisel tasemel mingi olümpiakomitee või muu kaudu ka toetatakse juba või on plaanis?

Eesti tipud ja Eestis korraldatavad tippvõistlused saavad ikkagi toetust. Suurem toetus aga on seni väljatöötamata treenerikutse taga. Liit on EOK-s päris heas kirjas, aga see treenerikutse asi tuleb ära teha. Ja pole ta lihtne, sest maailmas ametlikult sellist asja ei eksisteeri.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud