320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Discgolf.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Oo äge, ma hakkasin ka suvel loopima vaikselt ja disc suht ainuke spordiala mida vaadanud olen alates suvest, nba playoffid ka muidugi.

    Kommentaar


      #92
      Vaatasin eile osa ära ja järjest rohkem tekkis isu see pühapäev juba ise ka kuskile reaalselt proovima minna.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Vaatasin eile osa ära ja järjest rohkem tekkis isu see pühapäev juba ise ka kuskile reaalselt proovima minna.
        Ma mingi top koba, aga see lahe, et vaikselt läheb paremaks ja arenguruumi on igas aspektis. Vahepeal ajab närvi küll, et ei oska visata, aga igastahes äge mäng. Dopinguga saab ka mängida, siis isegi tuleb paremini välja, kui õiges koguses manustada.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Ma mingi top koba, aga see lahe, et vaikselt läheb paremaks ja arenguruumi on igas aspektis. Vahepeal ajab närvi küll, et ei oska visata, aga igastahes äge mäng. Dopinguga saab ka mängida, siis isegi tuleb paremini välja, kui õiges koguses manustada.
          Ma olen paar korda valgerannas jalutamas käinud ja näinud seal on discgofli rada ja vaadanud neid profiile ja üks tundub päris huvitav. Kui muidu nagu kujutan ette, et peaks paremaga viskama ketast, siis ühel rajal on see rada nagu väikse kaldega vasakule, kus puud ees. Mis tähendab, et tegelt vahel peaks äkki vasaku käega ka üritama visata, kui tahta selline kaar vasakule teha. Can´t wait millal actually proovima saab minna
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #95
            No kui sul vasak ja parem käsi võrdsed, siis vast võib.

            Kommentaar


              #96
              Parema käega saab visata mõlemale poole kurviga. Kõik sõltub visketehnikast.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Parema käega saab visata mõlemale poole kurviga. Kõik sõltub visketehnikast.
                Just. Parema käega saab visata nii eeskätt kui ka tagakätt. Parema käega visates Eeskätt lendavad kangemad kettad paremale ja lahjemad vasakule, tagantkäega vastupidi.
                Esialgu algajad ei peaks minu arvates sellele nii palju rõhku panema.
                Soovitan alustada kindlasti putterite ja mid-range ketastega, sest üldjuhul algaja ei viska driveri speedi välja ja driverit on keerulisem tunnetada.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                  Just. Parema käega saab visata nii eeskätt kui ka tagakätt. Parema käega visates Eeskätt lendavad kangemad kettad paremale ja lahjemad vasakule, tagantkäega vastupidi.
                  Esialgu algajad ei peaks minu arvates sellele nii palju rõhku panema.
                  Soovitan alustada kindlasti putterite ja mid-range ketastega, sest üldjuhul algaja ei viska driveri speedi välja ja driverit on keerulisem tunnetada.
                  see huvitav. backi ei ole never probleemi täis visata, eeskäsi veidi ebamugavam. pigem koguaeg olnud nende midide ja putteritega probleem, mis on tapnud huvi spordiala vastu. nagu päris golfiski, alguses kiire areng esimestel löökidel, aga lühikesed visked/löögid ajavad masti maha.

                  Kommentaar


                    #99
                    Käi radadel, kus on umbes 60-80m korvid. Harjutad lähenemist meeletult midide ja putteritega.

                    Kommentaar


                      Hea teema nii soiku vajunud. Esitan oma rookie küsimused asjatundjatele.
                      Olen ise nüüd päris aktiivselt käinud viskamas. Paremakäeline ja kasutan ainult tagantkätt. 80-90m saan ikkagi kätte, rohkem pigem mitte. Ma ei ole absoluutselt osanud endale ketast valida, aga kasutan vaid ühte driverit kaugviskeks ning putterit. Praeguse driveriga olen rahul, aga kipub tagantkäega viskamisel ikkagi lõpus liiga vasakule tüürima. Milliseid näitajaid peaks vaatama, et ta lõpus paremale kalduks ning kas on ka selliseid stabiilsemaid mis läheks üldjoontes vaid sirgelt? Vastavalt rajale siis. Tänud ette.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                        Hea teema nii soiku vajunud. Esitan oma rookie küsimused asjatundjatele.
                        Olen ise nüüd päris aktiivselt käinud viskamas. Paremakäeline ja kasutan ainult tagantkätt. 80-90m saan ikkagi kätte, rohkem pigem mitte. Ma ei ole absoluutselt osanud endale ketast valida, aga kasutan vaid ühte driverit kaugviskeks ning putterit. Praeguse driveriga olen rahul, aga kipub tagantkäega viskamisel ikkagi lõpus liiga vasakule tüürima. Milliseid näitajaid peaks vaatama, et ta lõpus paremale kalduks ning kas on ka selliseid stabiilsemaid mis läheks üldjoontes vaid sirgelt? Vastavalt rajale siis. Tänud ette.
                        Kui asud Tallinnas, mine Disclandi, saad neile enda soovid esitada ja võid koha peal proovida ka erinevaid kettaid platsil. Niisama midagi soovitada on raske. Ise kasutan Heat'i ja Saphire't kui tahan, et ketas üle läheks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Kui asud Tallinnas, mine Disclandi, saad neile enda soovid esitada ja võid koha peal proovida ka erinevaid kettaid platsil. Niisama midagi soovitada on raske. Ise kasutan Heat'i ja Saphire't kui tahan, et ketas üle läheks.
                          Crackerziga nõus. Kõige lihtsam disclandis proovida.

                          Mul endal on discmania seljakott, mis mahutab 24 ketast. Kott on täis ja reaalselt valin ketta raja ja tuule järgi. Mõned on tagantkäe kettad ja mõned eestkäe kettad. Ketta rimmi järgi on nii välja kujunenud, et kuidas on ketast mugav käes hoida.

                          Algajale ehk on abiks:
                          Vastutuul teeb ketta lahjaks ja surub ketast maha.
                          Taganttuul teeb ketta kangeks ja viib ketast rohkem lendu.

                          Vali taganttuulega lahjem ketas ja vastutuulega kangem ketas.
                          Ketastel ära speedi esialgu jälgi. Speed 13 ei viska algaja nagunii välja. See tähendab seda, et sa pead selle väärilise spinni välja tõmbama, et ketta omadused üldse töötaks.

                          Soovitan esialgu putterite ja midaritega mängima õppida, sest neid on lihtsam tunnetada.

                          Edit: vaatasin, et olen pool sama juttu siia alateemasse juba kirja pannud

                          Kommentaar


                            Kristin Tattar Disci MM-il 5. koht. Korralikku draamat täis finaal nii naistel kui meestel.

                            Kommentaar


                              kas discgolfi puhul on ka OM jutte puhutud juba? kui kaugel teema on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                kas discgolfi puhul on ka OM jutte puhutud juba? kui kaugel teema on?
                                Teema on veel kaugel. Selleks, et sport oleks traditsiooniliselt OM mängude kavas peaks spordiala harrastama 80% ROKi liikmesriikidest, aga hetkel pole disciradu isegi mitmetes suurtes riikides. Erijuhtum on võimalik korraldajariigi näol, kes saab 5 spordiala eraldi juurde lisada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X