320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Discgolf.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Teema on veel kaugel. Selleks, et sport oleks traditsiooniliselt OM mängude kavas peaks spordiala harrastama 80% ROKi liikmesriikidest, aga hetkel pole disciradu isegi mitmetes suurtes riikides. Erijuhtum on võimalik korraldajariigi näol, kes saab 5 spordiala eraldi juurde lisada.
    Et kui Austraalias on OM siis tuleb Aussie Rules Football kavva?

    Kommentaar


      Mm ikka mega põnev. Ma hakkasin eelmine hooaeg vaikselt vaatama ja nüüd iga võistlus kohustuslik. Seekord maksin ja vaatan laivi ka. Kristin vääriks seda tiitlit, aga 3 päeva veel. Meestes mu lemmikud Dickerson ja Heimburg. Eagle, Ricky ja Paul ei meeldi üldse, Pierce ka mitte. Meestes kardan, et Paul võtab ennast kokku ja võidab, aga praegu on nii tihe veel. Homme öösel saab järeldusi teha. Kristin mängib rohkem eeskäega ja nendel radadel võimsama viskega naistel väike eelis, Ella ja Soomlased. Salonen muidugi endiselt vaimselt nõrk ja putib minuga sarnasel tasemel.

      Kommentaar


        Persse see korvpall, Kristin Tattar on maailmameiser!!!!

        Kommentaar


          Pro Tour Elite esimesel etappil võitu ei tulnud, sest see Usa ajudeta süsteem, et lubada transsoolisi naiste võistlusklassi võttis selle võidu ära. Samas oli Tattar ikkagi parim naine, aga no what u can do kui see naiste arvestuses ikka esikohta ei anna. Jube mõelda, et see sama värdjas mõtlemine võib siin meie sporti ka tulla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Pro Tour Elite esimesel etappil võitu ei tulnud, sest see Usa ajudeta süsteem, et lubada transsoolisi naiste võistlusklassi võttis selle võidu ära. Samas oli Tattar ikkagi parim naine, aga no what u can do kui see naiste arvestuses ikka esikohta ei anna. Jube mõelda, et see sama värdjas mõtlemine võib siin meie sporti ka tulla.
            Miks see värdjas mõtlemine on?

            Kommentaar


              Algselt postitas xxD Vaata postitust

              Miks see värdjas mõtlemine on?
              Sa ei saa panna transinimesi naiste sporti ja siis eeldada, et see on jube tolerantne ja aus ning normaalne. See ongi nii värdjas mõtlemine ja arusaam.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                Sa ei saa panna transinimesi naiste sporti ja siis eeldada, et see on jube tolerantne ja aus ning normaalne. See ongi nii värdjas mõtlemine ja arusaam.
                Ma nõustun sinuga 1000%, aga mees see on discgolf.. sama mis ultimates frisbees on segavõistkonnad või naine läheb indycari sõitma... Ujumises ja maadluses on see ebavõrdne ofc, aga dicgolfis ma ei tea kas fyysilised erinevused on nii suured?

                Kommentaar


                  Algselt postitas xxD Vaata postitust

                  Ma nõustun sinuga 1000%, aga mees see on discgolf.. sama mis ultimates frisbees on segavõistkonnad või naine läheb indycari sõitma... Ujumises ja maadluses on see ebavõrdne ofc, aga dicgolfis ma ei tea kas fyysilised erinevused on nii suured?
                  Mu arvates sama suured erinevused nagu tennises.

                  Kommentaar


                    Samal põhjusel ka golfis naised ja mehed eraldi.

                    Kommentaar


                      Transgen what, maailm on ikka puha hukka minemas. Tehke eraldi kolmas klass meeste ja naiste kõrvale ja asi ants.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xxD Vaata postitust

                        Ma nõustun sinuga 1000%, aga mees see on discgolf.. sama mis ultimates frisbees on segavõistkonnad või naine läheb indycari sõitma... Ujumises ja maadluses on see ebavõrdne ofc, aga dicgolfis ma ei tea kas fyysilised erinevused on nii suured?

                        ma ei tea disc-golfist pea midagi. Selles lingis olev video aga ytleb nii môndagi:

                        Eesti kettagolfar Kristin Tattar pidi Maple Hillis toimunud Pro Tour Elite taseme võistlusel tunnistama ameeriklanna Natalie Ryani nappi paremust.



                        Seal ju julm vahe Tattari ja Ryani esimestel visetel,

                        Kommentaar

                        Working...
                        X