320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Discgolf.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    Kõrvemaal siiski.
    Veel parem! Lauluväljak ongi igav.

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Ma jälle ei leia kuskilt mingit infot selle kohta
    Tüüpiline meie puhul. Isegi EDGLi koduleht ja FB ei jaga infot. Shame. Ise sain selle The Perfect Flight podcasti FB lehelt. Ülepldse on veider, et kohalike paremate poegade (ja tütarde) tegudest Euroopas ja mujal saab norraka ja Hollandi ameeriklase podcastist rohkem infot kui Eestist. Hmm...

    Kommentaar


      #62
      Kõrvemaa on pealtvaatajate jaoks muidugi kehvem, aga mängu enda jaoks kõvasti vingem rada tõesti.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        #63


        Vahvamaid viskeid möödunud hooajast.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          #64
          Vägisi meenuvad sõnad saatest "Mehed ei nuta" - Jaanikene, me räägime spordist praegu, spordist räägime!

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Kõrvemaa on pealtvaatajate jaoks muidugi kehvem, aga mängu enda jaoks kõvasti vingem rada tõesti.
            Nii kaua kuni me võistlustega pealtvaatajate eest metsa peitu poeme, siis see ala siin järgmist hüpet ei tee kah. Lauluväljak on parim koht suurvõistlusteks Eestis, punkt.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas SDK Vaata postitust
              Nii kaua kuni me võistlustega pealtvaatajate eest metsa peitu poeme, siis see ala siin järgmist hüpet ei tee kah. Lauluväljak on parim koht suurvõistlusteks Eestis, punkt.
              Ma pidasin silmas seda lihtsalt, et Kõrvemaal on mäng huvitavam, kuna nõuab kõvasti rohkem tehnilisi ja täpseid viskeid, mitte ainult 140m avaras pommitamist.
              Aga laulukale vist väga ei lastagi enam mängima, sest seal mindi jalutajatega raksu mingite nädalamängude raames.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                #67
                Hea näha, et rohkem eestlasi hakkab lombi taha mängima jõudma. Kui eelmisel aastal osales hooaja avavõistlustel (Wintertime, Las Vegas ja Memorial) MPO klassis Martin Rotmeister, siis sel aastal on hetkeseisuga minemas Albert Tamm (! äkki teine 1000 reitinguga eestlane) ja vähemalt ühel võistlusel ka Markus Dvinjaninov.

                Kommentaar


                  #68
                  Kalveti sõnul on discgolf üldse üks hirmus spordiala, sest seab ohtu nii inimelusid kui ka puid. „See on eluohtlik! Kui ketas lendab inimesele vastu nägu, võib inimene surma saada,” muretses Kalvet, kellel endalgi on juhtunud selline lugu, et värviline ketas on maandunud tema ette murule. Ohutuse tagamisega on Kalveti hinnangul suured probleemid.

                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #69
                    Sellist lollust on raske kommenteerida...

                    Kommentaar


                      #70
                      No mine tea, äkki mängivad ketassaega.

                      Aga inimlikult ma saan aru, et seal võib probleeme olla kui lagastatakse ja räusatakse. Kindlasti on palju lahendusi, aga mitte going full retard.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        No mine tea, äkki mängivad ketassaega.

                        Kommentaar


                          #72
                          Üks suvi sõitsime koos sõbraga ratastega Pärnu uue silla alt läbi, et rongi peale minna ja päris napp vedamine oli küll, et sõber kettaga vastu pead ei saanud. Surma vast saanud ei oleks, aga kujutan ette, et mõnus sellega vastu pead saada poleks ka ilmselt olnud. Seal see stardiplats (või kuidas iganes seda nimetataks? Ise olen võhik antud ala puhul) on küll ülimalt idiootlikule kohale tehtud.

                          Kommentaar


                            #73
                            Siis kui Tallinnas Pirital mängiti veel, siis sain ketta vastu esiratast kui rattaga sõitsin seal. Surma vist tõesti ei saa, aga driveriga oimukohta saada võib ikka äärmiselt ebameeldiv tunne olla.
                            Siiski antud vaidluses on mindud full retardi ja pärsitakse inimeste "sportimisvõimalusi".

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Üks suvi sõitsime koos sõbraga ratastega Pärnu uue silla alt läbi, et rongi peale minna ja päris napp vedamine oli küll, et sõber kettaga vastu pead ei saanud. Surma vast saanud ei oleks, aga kujutan ette, et mõnus sellega vastu pead saada poleks ka ilmselt olnud. Seal see stardiplats (või kuidas iganes seda nimetataks? Ise olen võhik antud ala puhul) on küll ülimalt idiootlikule kohale tehtud.
                              Ma olen kindel, et sa soovisid seda teada, kuid selle koha nimi on "tii-ala".
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Ma olen kindel, et sa soovisid seda teada, kuid selle koha nimi on "tii-ala".
                                Cheers!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X