320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    kuidas siis keeperis 3 esimest valikut välja selgitame, kui bingo loto lotonädala ära lõpetame.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas artz Vaata postitust
      kuidas siis keeperis 3 esimest valikut välja selgitame, kui bingo loto lotonädala ära lõpetame.
      kivi, käärid, paber, kaev

      Kommentaar


        #33
        Kokkutulek

        Teeme või jah?

        Tallinnas? Või tahate jälle Pärnusse tulla?

        26. okt draft ja 27. okt kokkutulek?

        Kommentaar


          #34
          Foorumis on tõstatatud teatud persoonide poolt elav arutelu lotonädala vastu või poolt.
          Kuna meil on tegemist püramiidliigaga, siis kas peaks tegema mingi ühise otsuse või otsustab iga liiga eraldi?
          Sellest tulenevalt palun kõigil anda teada siin oma arvamus ning vastavalt sellele siis teeme.
          Uus commish pole veel lõpplikult selgunud ja seni panen siis praegu siia küsimuse ning ootan vastuseid.

          Kommentaar


            #35
            Minu arvamus on lotonädala poolt. Põhihooaja tugevaim võidab nagunii rahalise preemia ning saab parima asetuse PO`deks. Lotonädal tähendab vaid finaali ning siis on nagunii 2 paremat koos. Viimasel nädalal ei ole vaja ka hoida mehi meeskonnas alles. Kui ikka Duncanit hoitakse PO ajaks, siis lase ta lahti ning võta Kwame Brown, kes hetkel "lammutab".
            Rahalist kaotust ka suurt poleks, sest finaali jõudnud võistkonnad saavad nagunii mõlemad tasustatud. Ning see "kõva" meeskond saab põhihooaja võidupreemia.

            Kommentaar


              #36
              BC Nautilus senise poolt
              SDK, Laagri MDE senise vastu

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                Foorumis on tõstatatud teatud persoonide poolt elav arutelu lotonädala vastu või poolt.
                Kuna meil on tegemist püramiidliigaga, siis kas peaks tegema mingi ühise otsuse või otsustab iga liiga eraldi?
                Sellest tulenevalt palun kõigil anda teada siin oma arvamus ning vastavalt sellele siis teeme.
                Uus commish pole veel lõpplikult selgunud ja seni panen siis praegu siia küsimuse ning ootan vastuseid.
                ma ei teagi. mõnes mõttes võiks ju liigad olla ühesugused. seda enam, et managerid liiguvad üles-alla. samas olekski vbla hea võrdluse koht meile kus ühes liigas on ühtemoodi ja teisest teisiti? aga pigem las olla jah võimaluse korral ühesugused. püramiidid ja värgid.

                ja Laagri MDE ütles omavahelises vestluses, et ta peab kahjuks loobuma sel aastal ja lubas panna ennast järgmise aasta ootelisti commishi teemal. sama lubas ka eika tglt. nii et kui selleks aastaks commish leitud, siis järgmine aasta on Laagri ja siis ülejärgmisel eika juhul kui nad muidugi pidama jäävad. sellel aastal on siis kõigi lootused Rääma Õlide peal...?

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  Kokkutulek

                  Teeme või jah?

                  Tallinnas? Või tahate jälle Pärnusse tulla?

                  26. okt draft ja 27. okt kokkutulek?
                  Teeme ikka , Tallinnas äkki.

                  Kommentaar


                    #39
                    Minuarust võiks proovida ilma lotonädalata , kasvõi üks hooaeg ja siis hindame mis juhtus. vä ?

                    Kommentaar


                      #40
                      Jep. Lotonädala vastu elik parim tiim võitku.

                      Kommentaar


                        #41
                        mu hooaeg hakkab draftiga ja lõpeb kokkutulekuga, seega täitsa ükskõik kas lotonädal jääb või mitte

                        Kommentaar


                          #42
                          Loobin ka mõned mõtted. Mitte et neist enamusi rakendada saaks või tahetaks, aga siiski:

                          1) Pärast pikka kaalumist - osalen siiski.

                          2) IL - mängime nii, nagu keskkond võimaldab? Ehk siis yahoo puhul loobume listist ja 5 mängu lugemisest ja vaidlemisest ja eksitavatest nimekirjadest jne. Plussiks see, et commishit seeläbi ehk veidi lihtsam leida ning kõik oleks lihtsam, kuna kui ikka on mõni mees FA, siis on ta FA. Miinuseks paljude arvates see, et nõrgad muutuvad vigastuste korral veel nõrgemaks nt (kuigi seegi kahtlane argument, kuna samas saavad tugevamad ja õnnelikumad oma tiimi IL koha näol tugevdada mõne pärast ASG-d tagasi tuleva vigasega).

                          3) Meistrika mõttes lotonädala ära jätmise osas suht kahevahel või pigem vastu (eeldus toodud punktis 4), kuna võib ju samamoodi ka väita, et nii, nagu hea fantasymanager saab draftides kaaluda PO mängude arvu (kui on enam-vähem võrdsed mehed, siis valiks ju tõesti 4-5-3 mängudega mehe, mitte aga 3-3-2 mehe), saab ta ka ette näha seda, millise meeskonna põhitegijad võiksid nn lotonädalal istuma jääda. Lisaks pole meistrika puhul viimasel nädalal ka probleemi mõni staar üle parda heita. Pigem võiks loobuda ASG aegsest lotonädalast (jajaa, keskkond ei võimalda jne).

                          Lisaküsimus "parim tiim võitku" lipukirja all marssijatele: kas parim tiim on see, kes on parim 21 nädala või 3 nädala lõikes?

                          4) Põhihooaeg vs PO. Jah, põhihooaja tähtsus peaks olema suurem. Kahe bye-ga süsteem oli suhteliselt ideaalne ning aitas põhihooaja (mis kestab suurema osa hooajast ning seega näitab natuke rohkem kui PO olgu siis kas koos ühe, kahe või kolme (loto?)nädalaga) edukamaid paremini premeerida. Ma ei hakka siinkohal üldse tooma näidet, kus nimesid nimetamata üks meeskond on olnud põhihooaja edukaim (viigis teise tiimiga), neljandast 16 ja kaheksandast 23 võiduga ees, kuid teatud põhjustel, mida ilmselt pole mõistlik lahkama hakata, on ta PO avaringis ühe neegri punktidega jäänud nibin-nabin vastasele alla ning seega on selle meeskonna fantasyhooaeg lõppenud ilma au, kuulsuse ja rahata, kuigi siilgi saab aru, et siin on väike käär. Oh, wait, ma siiski tõin selle näite..

                          Ühesõnaga, kuna keskkond ei võimalda häid PO-süsteeme ning eelmistel hooaegadel a la 1 häälega praegune 8ne ilma byeta süsteem võitis, siis ümberkorraldustena: raha põhihooaja 4le parimale? Au/kuulsus/lotovõit PO parimatele? Iseenesest päris ära kaotada playoffi vist ikka ei tahaks, aga praegu on see liialt üle hinnatud küll. Paide - pane nüüd õlg alla!

                          5) Ma ei usu ise ka, et ma selle variandi nüüd arutluseks välja käin, aga: liigutuste arvu limiit? V-o olen ma lihtsalt vanemaks saanud ning eriti ei peibuta enam idee kella 5 ja 7 vahel valmis olla parimaid mehi krabama, pealegi jätaks teatud limiidi sättimine võimaluse liiga taset ühtlustada (mis tundub ILi juures alati üks põhiargumente olnud olevat). Väheneks striimimine, skeemitamine ning kui nädalas saaks teha nt 1-2 liigutust, siis parandaks see ka selliste manageride, kes käivad v-o 3-4 korda nädalas maksimaalselt oma tiimil silma peal hoidmas (ma arvan, et selliseid on meil veel mõned liigas olemas, kuigi viimased aastad on seda seltskonda tibake rappinud), sooritust. Lisaks tekitaks see suurema võimaluse olla päev-paar ilma box-score'i jälgimata ning siis hiljem õndsas teadmatuses mõnd mängu kordusest vaadata...

                          Lihtsalt mõned uitmõtted. Ma ei ütle ühegi punkti kohta, et nii peaks olema, kuid samas miks mitte?

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            5) Ma ei usu ise ka, et ma selle variandi nüüd arutluseks välja käin, aga: liigutuste arvu limiit? V-o olen ma lihtsalt vanemaks saanud ning eriti ei peibuta enam idee kella 5 ja 7 vahel valmis olla parimaid mehi krabama, pealegi jätaks teatud limiidi sättimine võimaluse liiga taset ühtlustada (mis tundub ILi juures alati üks põhiargumente olnud olevat). Väheneks striimimine, skeemitamine ning kui nädalas saaks teha nt 1-2 liigutust, siis parandaks see ka selliste manageride, kes käivad v-o 3-4 korda nädalas maksimaalselt oma tiimil silma peal hoidmas (ma arvan, et selliseid on meil veel mõned liigas olemas, kuigi viimased aastad on seda seltskonda tibake rappinud), sooritust. Lisaks tekitaks see suurema võimaluse olla päev-paar ilma box-score'i jälgimata ning siis hiljem õndsas teadmatuses mõnd mängu kordusest vaadata...
                            Ma täpselt ei saa aru, kuidas see liiga taset ühtlustaks. Pigem muudaks see draftis õnnestumise/ebaõnnestumise veel olulisemaks ja hilisema tiimiparandamise märgatavalt keerulisemaks.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ma täpselt ei saa aru, kuidas see liiga taset ühtlustaks. Pigem muudaks see draftis õnnestumise/ebaõnnestumise veel olulisemaks ja hilisema tiimiparandamise märgatavalt keerulisemaks.
                              Kõige uidim mõte oli see viimane, aga kui see oluline küsimus, siis... viimase 3 aasta võrdlus liigutuste arvu osas

                              2011: top 5 33,6 vs bottom 5 13,4
                              2010: top 5 39,2 vs bottom 5 19,4
                              2009: top 5 27,4 vs bottom 5 21,8

                              Ehk siis ilmselgelt on kehvemad tiimid teinud vähem liigutusi. On see siis tingitud käega löömisest või ajapuudusest või vähesest võimalusest internetile ligi saada või millest iganes, kuid minu loogika ütleks siiski, et kui Paide, SDK, mina, Silver või keegi veel ei kraba nädalas ehku peale kümmet meest tiimi üksteisevõidu, annaks see teistele ehk suurema võimaluse saada FA-st mõni asjalik poiss ning seeläbi v-o lõpetada mitte alumise 5 hulgas. Näiteks.

                              Kommentaar


                                #45
                                Mina pole kunagi kedagi ehku peale krabanud.

                                Lisaks tuleb ära märkida, et need esimesed 5 on ka osalenud PO-s, kus enamus liigutusi viimastel nädalatel tehaksegi. Seega pole just eriti pädev võrdlus. Lisaks veel juurde, et eelmise aasta esikaheksast tegid viis meeskonda max 11 liigutust, seega ei päde ka väide, et väheste liigutustega pole võimalik edukalt esineda.
                                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X