320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"MUST KASS , VALGE KASS"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "MUST KASS , VALGE KASS"

    “MUST KASS, VALGE KASS”
    Teisipäeval, 28. Augustil näidati ETV minu üht lemmik musta huumoriga vürtsitatud filmi, mida ma lähemalt tutvustaksin. Film valmis 3 maa koostöös: Jugoslaavia/Prantsusmaa/Saksamaa aastal 1998. Serbiat (Jugoslaaviat) on haaranud varakapitalism, maaad mööda sõidavad ringi valget pulbrit nuusutavad uusärimehed ja väikesed askeldajad proovivad teha oma elu suurt tehingut (EPL). “Must kass, valge kass” räägib mustlaste paaripanemisest, mafioosodest, õiglastest vanaisadest, reetlikutest poegadest ja mõistlikest lapselastest. Film ületab kõik piirid ja see ei ole ainuke Kusturica komöödia, kus seda tehakse. “Must kass, valge kass” muutub filmi arenedes hulka huvitavamaks. Esimest korda kui ma seda filmi nägin mõtlesin ma filmi alguses, et mis jama ma vaatama olen tulnud. Kuid, mida edasi film arenes, seda huvitavamaks film läks. (Ärge laske ennast sellest segada!) Filmi on pärjatud Veneetsia filmifestivalil Kuld- ja Hõbelõviga. Filmis mängivad näitlejad ei ole küll tuntud, aga siiski: Branka Katic, Bajram Severdjan, Srdjan Todorovic, Florijan Ajidini. Soovitan kõigile musta huumori ja jandi austajatele.
    Lincoln
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    Peale selle ÜLIHEA filmi vaadake ka ära minuarust sama rezisööri Maa-alused. enam vähem samas stiilis film, vaatad ja naerad diivani ribadeks
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #3
      Maa alused. Tase üllitis. Ja musa, mis taustaks.....Eriti "Kalaschnikov" . Kusjuures see lugu on minu majapidamises tõsiselt erilisel kohal....
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #4
        Yep, musa oli selline ülilahe jugode pasunavärk. Soundtrackist ei ütleks küll ära!
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          Filmi soundtracki pole, aga kaks plaaditäit sellist musa, kus jugod panavad ikka täiega. Hea soovi korral saab kaubale. Mul põletaja värk samuti endal olemas, ja kuna nagu papi peal väljas ei ole, siis võtan vaid postikulu ja tooriku hinna.
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #6
            miikael kas sa mu kirja said kätte või loodan et see lehe värk hakkab toimima
            hea et siin foorumis ka selliste filmide austajaid on
            lincoln
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #7
              to Vibu

              Kle äkki annaks tõesti kaubale saada. kuskandis elad muidu?
              Jube Tige Kala

              Kommentaar

              Working...
              X