320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Esiliiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas artz Vaata postitust
    11 viga !!! oleks võinud ju pooled blokkideks kirjutada ,niimoodi paistan ma ju ilge rets välja...
    Tuleb teha põhjalik videoanalüüs! Ja kindel soov ka järgmistel aastatel osa võtta nüüd nii kindel enam ei tundugi,kui seda vigade hunnikut vaadata

    Kommentaar


      Algselt postitas Ghoster Vaata postitust
      11 viga !!! oleks võinud ju pooled blokkideks kirjutada ,niimoodi paistan ma ju ilge rets välja...
      Tuleb teha põhjalik videoanalüüs! Ja kindel soov ka järgmistel aastatel osa võtta nüüd nii kindel enam ei tundugi,kui seda vigade hunnikut vaadata
      Ma millegi pärast arvan, et ongi tehtud põhjalik videoanalüüs ja oledki ilge rets ... Eks see on logish, et korvi all koguneb vigu kõige enam.
      Samas tahaks siin eeleelkõnelejat kiita NBA mälumängu küsimuste eest. Väga hea komplekt oli ja paar tükki olid tõsised pärlid.

      Kommentaar


        Paganmingi kala on seal zone lehel selle pildiga,mõtlesin et ainult mina ei näe aga tundub et on teisigi kellele see pilt ei paista.:S

        Kommentaar


          Eks see statistika seal on selline nagu ta on. Ainus milles vast eksimusi ei ole, on pealevisete arv ja tabamused. Kõiges muus võib olla vigu nii minu oskamatuse tõttu kui ka tänu sellele, et video pealt ei ole kõik alati väga hästi näha. Aga mingi üldpildi ikka saab ja ma loodan, et kõigil osalejatel ja muidu asjahuvilistel on fun vaadata

          Patasele niipalju, et me mängime ilma vabaviseteta ja jooksva ajaga, mistõttu juhtub ja jõuab päris palju selle ajaga. Sealt ka need suured numbrid.

          Kommentaar


            Algselt postitas SDK Vaata postitust
            Eks see statistika seal on selline nagu ta on. Ainus milles vast eksimusi ei ole, on pealevisete arv ja tabamused. Kõiges muus võib olla vigu nii minu oskamatuse tõttu kui ka tänu sellele, et video pealt ei ole kõik alati väga hästi näha. Aga mingi üldpildi ikka saab ja ma loodan, et kõigil osalejatel ja muidu asjahuvilistel on fun vaadata

            Patasele niipalju, et me mängime ilma vabaviseteta ja jooksva ajaga, mistõttu juhtub ja jõuab päris palju selle ajaga. Sealt ka need suured numbrid.
            Täiesti loomulik ja aru saadav. Kui 10 venda käivad kaamera tagant läbi siis igaüks näeb mängu omamoodi ja filmib ka vastavalt sellele. Aga väga bro ettevõtmine et ka mäng linti võetakse.
            põnevusega fun vaatamist ootama jäädes.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ghoster Vaata postitust
              Paganmingi kala on seal zone lehel selle pildiga,mõtlesin et ainult mina ei näe aga tundub et on teisigi kellele see pilt ei paista.:S
              Pilte hetkel ei näe jah, kuna ma ei saa kodukale neid mitmemegaseid pilte lisada, sest zone koduka maht on piiratud 25MB. Pean pisut photoshopis neid pilte väiksemaks töötlema, kuid seda tööl teha ei saa. Eks ma töötlen neid mingi aeg kodus ja annan foorumis teada, kui pildid lisatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas artz Vaata postitust
                Pilte hetkel ei näe jah, kuna ma ei saa kodukale neid mitmemegaseid pilte lisada, sest zone koduka maht on piiratud 25MB. Pean pisut photoshopis neid pilte väiksemaks töötlema, kuid seda tööl teha ei saa. Eks ma töötlen neid mingi aeg kodus ja annan foorumis teada, kui pildid lisatud.
                ok,ootame ja kannatame siis

                Kommentaar


                  Vahepeal aga kiidame Hardenit hooga... Selge on see, et nüüd hakkavad tulema statid, millest Thunderis unistadagi ei osatud. Ja Keeperis saan minagi sellest naudingust osa. Kahjuks süsteemid lubasid mul eile kiigata vaid 76rs-Nuggets mängu esimest poolt ja ega seal midagi uut ei olnud. Kaks silmapaistvat tõde oli - Jrue pingutab kõvasti ja selgelt kqa üle, aga potentsiaali on ja Javale on tõesti udude kunn. Kuidas saab nii palju asju väljakul valesti teha? Pakun, et põhjus on see, et ta on füüsiliselt freak of nature ja jõuab palju... Aga see ei ole hea asi, ja Karl teab seda ja püüab Koufost mängitada kõvasti.

                  Kommentaar


                    lisasin pildid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas artz Vaata postitust
                      lisasin pildid
                      like

                      Kommentaar


                        No ma vaatasin seda esimest mängu ja seal neil polnud Galinarit ka veel. Ja mis jäi silma, et Lawson oli täiesti eksinud ja sisse tulnud Miller oma enesekindlusega oli alguses lausa ülihea, hiljem taandus keskpärasusele, aga endiselt parem kui Ty.

                        Kommentaar


                          hooaeg siis selleks korraks l2bi.
                          l2ks nahka see hooaeg t2nu vigastustele ja eba6nnele. kuigi olin pool hooajast viimane, sai viimasel paaril kuul t6ustud 18ndaks.
                          kahju, et nii l2ks, aga j2rgmine hooaeg paremini ja uue hooga.
                          selle aasta eba6nnes6durid:
                          Kevin Love - oli vigastatud, tuli tagasi, tegi paar korralikku m2ngu, sai uuesti vigastada. l6puks vahetasin ta 2ra, ning see vahetus oli kindlasti mu tiimile kasulik
                          Amar'e - vigastatud, sai terveks, sai uuesti vigastada, ning hooaja l6puni v2ljas
                          billups - terve hooaeg praktiliselt vigastatud, ning kui m2ngis oli ypris kehvapoolne
                          ayon, booker, delonte west, royce white (omaette ooper temaga) - olid k6ik v2ga kehvad draftivalikud.
                          kellega j2in rahule - dragic, brook lopez, tony allen, hawes.
                          ehk siis j2rgmine aasta uue hooga.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Hõissa!

                            nba.com lehel algab õige pea taaskord Drive to the Finals (DTTF) fantasy mäng. Sai loodud "Eesti Liiga". Huvilised liituge. Tegemist on avaliku liigaga.

                            Kommentaar


                              Kommentaariks siis ka nii palju, et põhihooaja paremusjärjestus keerati playoffis tagurpidi. Finaalis olid 7s ja 8s seed, kus napilt jäi alla 8s seed. Seega võimatut pole miskit siin ilmas!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X