320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Esiliiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    draft 26 kell 20.00 sobib,21.00 pole ka väga hull
    kokkutuleku kohta ei oska midagi kosta

    Kommentaar


      #77
      Ehk, et draft reede õhtul ja kokkutulek laupäeva õhtul? Okei...kõlab loogiliselt.
      Alla - tule kokkutulekule, laupäeva hommikul kohale - saad tutvuda Eesti ühe parima rajaga Jõulumäel, mängime kiire korvpalli ja õhtul natuke muljetame veel ning sa jõuad sama päeva sees kojugi. Ma vist võtan öömaja ja mängin järgmine päev ka paar ringi Räämas...Anre ja Jäx on ka lubanud tulla.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Alla - tule kokkutulekule
        Jess! esimene naiska liigades ja kokkutulekul: check!

        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        ...mängime kiire korvpalli ja õhtul natuke muljetame veel ning sa jõuad sama päeva sees kojugi.
        mismõttes nagu sama päeva sees koju?

        Kommentaar


          #79
          26 okt ja 20:00 sobivad - võib ka 21:00, hiljem ei tahaks väga

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas SDK Vaata postitust
            Jess! esimene naiska liigades ja kokkutulekul: check!


            peab su indu jahutama, tegu on siiski väga mehise mehega

            Kommentaar


              #81
              Mulle sobib nii Pärnu kui ka Tallinna variant
              Draft sobiks endiselt reedel kell 21.00, jätaksin siis mõned kolmesed viskamata ja annaks paar head no-look pass'i kokkutulekul + Sassis kerged õunakoogi shot'id.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas jass7 Vaata postitust
                Mulle sobib nii Pärnu kui ka Tallinna variant
                Draft sobiks endiselt reedel kell 21.00, jätaksin siis mõned kolmesed viskamata ja annaks paar head no-look pass'i kokkutulekul + Sassis kerged õunakoogi shot'id.
                `

                uue kolmesejoone tagant sa ju nagunii enam välja ei viska ja kõik su söödud tunduvad niiehknaa no-look´id, kui nende täpsust vaadata. seega jääb arusaamatuks millega sa kaupled siin. nojah, shotid jäid. paneme kirja.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  Jess! esimene naiska liigades ja kokkutulekul: check!



                  mismõttes nagu sama päeva sees koju?
                  jajah , ära kujuta siin endale ette midagi,WC-s käin ikka seal kus püsti lastakse

                  Kommentaar


                    #84
                    Hõikame siis nüüd lõplikult välja, et kokkutulek toimub 27.okt Pärnus. Kossumäng tavapäraselt Kaluri hallis, algusega 17.00. Saaliaega on meil 2h + saun. Edasi liigume ma arvan Sassi pubisse ja järgmine peatus oleks Vee tn 10. Kel öömajaga probleeme ja Pärnus pidamist pole andke märku, äkki saame midagi välja mõelda, et sellepärast tulemata ei peaks jääma. Kes veel pole teada andnud oma tulekust, visake siia nimi üles, et teaks arvestada.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Ehk, et draft reede õhtul ja kokkutulek laupäeva õhtul? Okei...kõlab loogiliselt.
                      Alla - tule kokkutulekule, laupäeva hommikul kohale - saad tutvuda Eesti ühe parima rajaga Jõulumäel, mängime kiire korvpalli ja õhtul natuke muljetame veel ning sa jõuad sama päeva sees kojugi. Ma vist võtan öömaja ja mängin järgmine päev ka paar ringi Räämas...Anre ja Jäx on ka lubanud tulla.
                      ettepanek on isegi väga ahvatlev,ja paneb mõtlema ja plaane sättima

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        Hõikame siis nüüd lõplikult välja, et kokkutulek toimub 27.okt Pärnus. Kossumäng tavapäraselt Kaluri hallis, algusega 17.00. Saaliaega on meil 2h + saun. Edasi liigume ma arvan Sassi pubisse ja järgmine peatus oleks Vee tn 10. Kel öömajaga probleeme ja Pärnus pidamist pole andke märku, äkki saame midagi välja mõelda, et sellepärast tulemata ei peaks jääma. Kes veel pole teada andnud oma tulekust, visake siia nimi üles, et teaks arvestada.
                        Kas noorusepiirangut pole?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas jutajass Vaata postitust
                          Kas noorusepiirangut pole?
                          hiljem klubist kojuveetavate tüdrukute vanuse puhul kehtivad EV poolt paika pandud piirangud.

                          Kommentaar


                            #88
                            Chill.ee on öömaja otsijatele ka päris soodne pakkumine Astra Hotellis ...29 euri kahene tuba.

                            Kommentaar


                              #89
                              Annan siis teada olen siis "rookie"`na esimest aastat kokkutulekuline

                              Kommentaar


                                #90
                                sirvisin kogu teema l2bi, kuid ei leidnud konto nr. kuhu osav6tumaks kanda
                                anyone?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X