320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Mina arvan ka, et injuryprone olemine on ka üle mehe omadustest, mille alusel sa draftid teda. Ja kõik muu nüansid - mis tiimis ta on, kas tal on varumees olemas või on ta kohustatud 44 minutit rügama. Ja noh, random faktorite vastu ei saa, aga selleks ongi IL kohad.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas apatas Vaata postitust
      Loodan, et mõned meistriliiga mehed saavad ka näha alljärgnevat arutelu, oma liiga foorumis juba hädaldasin samal teemal. Et tulin kokkuvõttes teiseks, siis leian, et võin mõtted kirja panna, muidu peetaks seda läbikukkuja haledaks ülestunnistuseks.
      Niisiis, eeldan, et Fantasy mängu alus peaks olema loogika ja võimalikult suure info omamine. Seetõttu soovisin ka drafti võimalikult hilisele ajale ja mõtlesin käigud ja stsenaariumid juba suures osas ette läbi. Eks muidugi sõltub edu ka trade'imisest ja uute meeste FA-st võtmises, aga ikkagi: vigastuste osakaal on muutunud hirmus suureks ja see pole mängule hea. See lihtsalt frustreerib ja kuigi jätkan mängimist kindlasti, sest huvi ja põnevus kaalub masenduse üle, on süsteem siiski jama. Mäng peab olema loodud nii, et see MAKSIMAALSELT VÄLDIKS JUHUSE OSAKAALU!!!
      Minu draftitud tiimis jäi meestel mänge vigastuse tõttu puudu nii: C. Anthony 15, Noah 16, Dragic 5, Kirilenko 18, T. Evans 17, Hayward 10, Mullens 29, G. Davis 48, D. Harris 24, M. Morris 0 (!!), M. Barnes (ei olnud draftitud, aga võtsin kolmandal päeval) 2, A.J. Price 25, P. Patterson 11, Udrih 16, Delfino 15. Osa neist trade'isin ja osast ka loobusin, osa olid IL-is seega mul kõiki nii palju mänge puudu ei jäänud, ent kui see siiski kokku liita, tuleb 251 mängu, mis jagatuna 24 nädalale teeb 10,5. Ehk siis, kui nädalas on keskmiselt 50-55 mängu, seega 20% mängudest puudu!!! Või teisisõnu 15st mehest 3 on pidevalt vigased (tegelikult oli isegi sellest halvemaid, ent muidugi ka paremaid nädalaid).
      See ei ole normaalne, kuigi tean, et nii mõnelgi rivaalil oleks puudumiste arv üsna sarnane, enamikel siiski mitte. Kuigi mängu reglementi me ei saa muuta ning ega ma ei teekski sellist ettepanekut, tagaks minu arust ausa lõpptulemuse, vaid üks variant, mis koosneb kahest tingimusest:
      1) loeb ainult average stats
      2) Benchi ei ole, kõik mehed mängivad (sel juhul sa ei saa kunstlikult parandada average statsi)
      Siis võidaks tõesti parim, ehkki play-offid muidugi juhuslikkus jääb, aga vähemalt võiduvõimalused on paremal meeskonnal suuremad.
      Kogu jutt on siin selleks, et kui mõni võtab asja rahulikult, siis mina ei SUUDA LEPPIDA, kui pean igal hommikul närviliselt uurima, kas taas pole keegi vigastada saanud. See on esimene asi, mida alati kontrollin.
      Muideks mängisin lõppenud hooajal liigat, kus luges liidetud average statt. Väga igav oli. Ka mul oli G.Davis, mis muutus? Kas ta oli seal liigas tervem või? Ainus võit mida mina oskan tuua on olukord kus su mängija jätab 1 mängu vahele DTD olukorras jah siis keskmine ei muutu. Aga kui sul mees on vigane nagu Davis või Bynum või Richardson või Lou Williams j.n.e siis ei too ta sulle keskmist statti ka rohkem kui 0. Aga waiverist pole ikkagi asemele võtta samasugust meest.
      Sinu pakutud variandid on ju vasturääkivad: Kasutaks average statti, et kaotada vigastuste osakaal ja kaotada bench, mis parandab vigastustest tekkinud puudust???
      Lisaks ei saanud ma üldse eriti variandile 2 pihta, sest average kehtiks ju nädala mõistes ning benchile jäetud mehed ju nagunii ei läheks arvesse.
      Rääkides liigast mida mängisin, siis peale lõppenud drafti ei toimunud seal oluliselt midagi. Paned uueks nädalaks 1 kooseisu paika ja ongi aamen. Meeskonda vahetad vaid äärmisel juhul, kui mõni mees hooajaks kasti löödud. Väga igav.
      Mängisin juba mainitud liigat ning sain seal finaali ja meie meistrikas jäin hädavaevu püsima(kuna mind tabasid just need vigastuse tondid), aga ikkagi "eelistan Eestimaist". Average statt ei vähenda võimalust, et sinu draftitud mehed saavad vigastada ning tänu sellele on hooaeg tuksis

      Kommentaar


        #78
        Mis puutub Average Statsi, siis tõesti, benchi puudumisel ei saa seda ise kunstlikult muuta, seega mitte ka Melot pärast üht head mängu pingile panna. To Hassan 74: muidugi on õige, et hea mängija vigastuse korral average stat halveneb, aga kui vigastatud on näiteks keskmised mängijad, siis mitte. Pean silmas, et kui mees on vigastatud ja mängib 0.00 minutit, siis ta ei tooks üldse statistikasse mingeid näitajaid - selles on tuum. Average arvestatakse mängude arvu pealt. Kui mõni mees saab 1. sekundil vigastada pole midagi teha, sel juhul läheb küll Average kirja.
        Kuid tegelikult ma tõin ainult näite, ei taha ka mina eriti seda reglementi muuta, mis siin ikka. Põhimõte on ikkagi ühes asjas, mida tahtsin siin öelda: ei meeldi mulle see närveerimine vigastuste pärast kogu hooaja vältel. See paraku lihtsalt häirib. Saaks kuidagi nii, et ei peaks selle üle muretsema...
        Lõpuks veel injuryprone'ist, mida siin ka mainiti. No ei ole see G. Davis midagi nii injuryprone, ta ju õnnetult kukkus kahel korral. Vähemalt 6-7 korda hooajal sai minu mees vigastada vastase jõhkra vea tõttu (2 x Anthony, G. Davis, Mullens, Hayward, vist oli ka Price jne), seda ei saa ju nimetada injuryprone'iks. Teada oli vaid see, et Kirilenko ja Tyreke võivad mänge vahele jätta, ka Melo pole ju tavaliselt nii vähe mänginud nagu tänavu.

        Kommentaar


          #79
          Eks see loterii fatkor on ja jääb alatiseks fantasy mängudele...ise väga muudatusi ei pooldaks...välja arvatud see paar nädalat varem playoffi alustamine siis oleks võibolla mul ka lootust olnud post seasonil ruulida sest mehed hakkasid lagunema just playoffide aegu...
          (vucevic, ilyasova,vasquez,matthews,batum,hickson)
          Drafti päeval võid küll loto võimalusi minimaliseerida mitte valides Kirilenko, Gordon, Bynum stiilis mängijaid aga eks õnne peab ka ikka olema selles mängus kui vaadata mu laatsaretti kes hooajal mängisid mul kõik mängud...
          Ja selline küsimus teadjamatele meestele kas see põhihooaja winning streak mis mul õnnestus teha on mingi selle kandi rekord siin?

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Wedur Vaata postitust
            Ja selline küsimus teadjamatele meestele kas see põhihooaja winning streak mis mul õnnestus teha on mingi selle kandi rekord siin?
            Vaevalt. Kuna enda tegemisi mäletatakse kõige rohkem, siis... mingil aastal sai põhihooaeg läbitud peaaegu puhaste paberitega, vaid üks 5-5 kuskil hooaja alguses jäi väikseks plekiks. Tänks, Silver.

            Kommentaar


              #81
              Viimast korda võtan sõna: mina ka ei poolda muudatusi. Mäng on ikkagi huvitav. Juhuslikkuse faktor kahjuks jääb, aga ettemääratuse faktor on ka täiesti olemas: mul oli juba pärast kolmandat nädalat selge, et jõuan play-offi, kui vigastusi just liiga palju ei tule. Neid tuli, aga ikkagi nii, et piisav varu play-offi pääsuks jäi. Ja kui ma näen, et play-offi pääsu selle meeskonnaga üritada pole mõtet, siis panen mehed lõpuni väljakule, ei hakka kellelegi midagi kinkima, aga mängu enam ei sisene ja uusi mehi FA-st ei võta. Võid tõmmelda nii palju kui tahes, kehva drafti valikut sa tagasi ei tee (mul läks endal selliselt hooaeg 2011/12).

              Kommentaar


                #82
                Kas see aasta ka läheb ikka edasi?

                Kommentaar


                  #83
                  kahtlane, enamus rahvast hyppas nfl'i bandwagon'sse

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                    Kas see aasta ka läheb ikka edasi?
                    kindlasti läheb

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas sdk Vaata postitust
                      kindlasti läheb
                      like!

                      Kommentaar


                        #86
                        Kas esiliiga teemat ka alustatakse (jätkatakse)? Olen nüüd seal ja tahaks mängida!

                        Kommentaar


                          #87
                          Mina läheks hea meelega enda viimast kohta kaitsma.

                          Kommentaar


                            #88
                            Võtaks ka osa kui vabu kohti on.

                            Kommentaar


                              #89
                              On vist aeg jah sealmaal et peaks liiga ära uuendama ja hakkama kohti täitma jälle. Eelmise aasta commish oli sir kostja nimeline härra ta peaks selle asja vist nüüd ära tegema ja teada andma kas ta on nõus see aasta ka liiga commish olema.

                              Kommentaar


                                #90
                                Väga hea meelega teeks peale aastast eemalolekut tagasituleku
                                #TheReturn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X