320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
    Hommik!

    Aeg tolm fantasyvihikutelt maha pühkida.
    Äkki teed tutvust ka commishi oludega ning võtad liiga juhtimise vabatahtlikult üle.

    Kommentaar


      #17
      Aga ma märgiks ära, et ma tuleksin täiesti uue tulijana hea meelega üritama. (kui minu "mina ka, mina ka" arusaamatuks jäi)

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Aga ma märgiks ära, et ma tuleksin täiesti uue tulijana hea meelega üritama. (kui minu "mina ka, mina ka" arusaamatuks jäi)
        vaevalt, et keegi siin foorumis nagunii loeb mida sa kirjutad. niikaua kuni sul see avatar on.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
          Äkki teed tutvust ka commishi oludega ning võtad liiga juhtimise vabatahtlikult üle.
          On tehtud tutvust ja ma tänan austusavalduse eest, aga siiski pean pettumuse valmistama.
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            #20
            Tundub, et yahoo on lõpuks mängu avanud. Mul tänase seisuga juba esimene liiga olemas

            Kommentaar


              #21
              On juba teada ka kes liiga commish on ja palju rahvast juba teise liigaga ühinenud on?

              Kommentaar


                #22
                BC Patas, kes kukkus välja esiliigast, osaleb sel hooajal igal juhul.

                Kommentaar


                  #23
                  mingi teema pidi olema sellega, et ma ei saa esiliigasse enne kirja kui mind pole teisest liigast maha võetud?

                  Kommentaar


                    #24
                    sorry, minu must, esiliiga on hoopis täis, et sealt peab kedagi maha võetama

                    Kommentaar


                      #25
                      Tallinna kalad osaleb

                      Kommentaar


                        #26
                        13 nägu on koos praguseks.

                        Kommentaar


                          #27
                          Kas on võimalik ka liituda?

                          Kommentaar


                            #28
                            20 on vaja kokku saada, niiet miks mitte v...aga eelmine commish kes oli tiim Kosmos võiks siis ohjad üle anda sir Kostjale siis saaks asja käima lükata

                            Kommentaar


                              #29
                              Ma siis uuendan liiga ära ja saadan kutsed eelmise hooaja parematele.

                              sir Kostja võiks saata mulle privasse oma kontakti, et saaksin talle kutse ja commishi õigused üle anda
                              http://www.last.fm/user/howard12

                              Kommentaar


                                #30
                                Pole Eesti oma mänginud enne, on mingid paroolid liitumiseks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X