320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muutsin aja 25 oktoobriks, aga jah keegi võiks enda peale juba asja võtta. Mitte, et seal midagi väga palju teha oleks vaja.

    Kommentaar


      Kui Kloss team välja ei ilmu, siis saaks Teisest liigast veel üks vend esiliigasse. Saaks esiliiga täis.

      Kommentaar


        Sooviks liituda esiliigaga

        Kommentaar


          Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
          Sooviks liituda esiliigaga
          See on teine liiga.

          Kommentaar


            Kuulge davai, võtke keegi enda peale see commishi värk muidu liiga ei toimi see aasta ju. Veerand liigat veel tühi mille täitmisega peaks tegelema.

            Kommentaar


              Kuna ma tõusin esimesse liigasse, siis võib vist minu kuidagi liigast välja arvata. Ajaviiteks võin muidugi kaasa lüüa, aga, noh. Ise ma ei suutnud kiire pilguga leida, et kuskohast ma liigast lahkuda saan.

              Kommentaar


                Yahoo Fantasy Basketball. Create or join a NBA league and manage your team with live scoring, stats, scouting reports, news, and expert advice.

                edit teams, delete team

                Kommentaar


                  Võin olla admin kui keegi ütleb mis tegema peab kuna 1 hooaeg, muidu olen seda mänginud mitu hooaega. Teeks ettepaneku 2 liigas panna ka väike rahaline papp vahele, mis arvate?

                  Kommentaar


                    väga hea, saada enda meil 'Sir Kostja'le, et ta saaks sind liigasse invite'da, seejärel registreerib ta sind kommiks.

                    peamine ülesanne on hoida silm peal vigaste nimekirjal. siin täpsemalt see kirjas.

                    Kommentaar


                      Oeh, hakkavad jälle need "väike papp vahele"-jutud. Vahepeal võiks ikka niisama ka mängulusti olla, ei?

                      Kommentaar


                        Ma ei kavatse lillegi liigutada, otsige uus commish . Kui ma siin midagi korraldama hakkaks siis motivatsioon ju ainult langeks.

                        Kommentaar


                          Kirjutasin kostjale...10 eur ei tapa usun kedagi :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                            Kirjutasin kostjale...10 eur ei tapa usun kedagi :P
                            Ei, rahas pole küsimus, vaid pigem selles, et ilma selleta on asi tunduvalt lõbusam.

                            Kommentaar


                              Raha motiveerib tegelema, muidu lastakse poolevinnaga

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                                Raha motiveerib tegelema, muidu lastakse poolevinnaga
                                No selles see asi ongi. Minu jaoks on asi pigem ajaviitega. Aga kui tuleb raha, siis lähevad mõned selle 100 euro pärast lolliks, teevad mingeid suuri plaane, skeeme, tabeleid ja nii pole üldse tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X