320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No selles see asi ongi. Minu jaoks on asi pigem ajaviitega. Aga kui tuleb raha, siis lähevad mõned selle 100 euro pärast lolliks, teevad mingeid suuri plaane, skeeme, tabeleid ja nii pole üldse tore.
    Khmm, sa tõusid esiliigasse, kus on 10 eurot osalustasu (vist). Aga üldiselt lauril on asi lihtne, jõua sel aastal top3 hulka ja saad juba kõrgemas liigas ka raha vahele panna!

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Khmm, sa tõusid esiliigasse, kus on 10 eurot osalustasu (vist). Aga üldiselt lauril on asi lihtne, jõua sel aastal top3 hulka ja saad juba kõrgemas liigas ka raha vahele panna!
      Rsk, ongi vä?

      Kommentaar


        eks see teine liiga ongi pisut selline poolevinnaga liiga, uustulnukate ja vanade nostalgitsejate liiga, seepärast siin rahaga väga ei jännata. seega play-offi saamine ei tohiks siin olla eriline teadus, kui vähegi tegeleda viitsid ja varahommikuti toimuvaga kursis oled. play-offis vaja pisut ka õnne ning ürita saada top 3, pigem keegi üleval liigades loobub ka (see aasta said 5 esimest esiliigasse) ning oledki järgmiseks aastaks rahaliigas.

        Kommentaar


          Mina lasin end esiliigast kukutada just põhjusel, et ei viitsi raha plekkida kuna pole erilist aega tegeleda.
          Hobikorras tahaks aga kaasa lüüa ja see ka põhjus, miks teise liiga keskmiku staatust olen nautinud.

          Kunagi jäi ka jutt, et teine liiga oleks tasuta hüppelauaks tõsisematele harrastajatele.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Spordi Magic esiliigast oleks huvitatud liituma teise liigaga sellel hooajal.

            Kommentaar


              Uus Commish Lauri432, edukat hooaega kõigile!

              Kommentaar


                mille järgi see draft order pannakse? See kes eelmisel aastal viimseks jäi , saab seekord esimesena valida? Uue tulijana olin eelmisel aastal lõpus (19. valik vist).

                Kommentaar


                  Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                  mille järgi see draft order pannakse? See kes eelmisel aastal viimseks jäi , saab seekord esimesena valida? Uue tulijana olin eelmisel aastal lõpus (19. valik vist).
                  Puhas loterii.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    saada oma email Spordi Magic

                    Kommentaar


                      Teeks ettepaneku kuna reede kehv päev inimesed väljas vms, et drafti aeg panna esmaspäeva 27.10 õhtu kell 21?

                      Kommentaar


                        draft peaks toimuma enne kokkutulekut (ehk enne 25. oktoobrit)

                        Kommentaar


                          23 neljap õhtu?

                          Kommentaar


                            Pooldaks ka 23-ndat

                            Kommentaar


                              sobib ka mulle.

                              Kommentaar


                                muutsin ära 23 peale kell 9

                                Kommentaar

                                Working...
                                X