320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Diskussiooni drafti aja kohta alustan nüüd aktiivsemalt liiga lehel.

    Kommentaar


      Igaks juhuks küsin ka siin. Pühapäev minu arust siiski parim aeg draftiks ja kuna 1 inimene peab 20 00 lennukis olema siis pakuks välja 17 00 pühapäev 27 Oktoober. Kas kellegil oleks sellega probleeme?

      Kommentaar


        selleks ajaks ei jõua pärnu fantasy kokkutulekult ju veel tagasi, miks reede ikkagi ei sobi, samaaegselt meistrika draftiga.

        Kommentaar


          Isiklikult mulle sobiks sest nkn olen tööl terve selle nädala. Aga arvasin, et suur protsent inimesi ei ole reedel kodus. Avaldage arvamust rahvas. Reede kell 19 00 näiteks?? Kuidas sobiks

          Kommentaar


            No tõenäoliselt on rohkem raffast kohal pühapäeva õhtul kui reedel...tõenäoliselt saaks osa võtta ka reedel jah....aga eelistaks ikka pühapäeva

            Kommentaar


              Kurat küll, üks reede kodus olla on küll nüüd selline karistus, et kohe tuleb pisar silma. Lähete laupäeval linna jõurama siis.

              Kommentaar


                Miks Reede parem on kui Neljapäev? Pühapäev alati tegelt olnud ja sobib enamusele ju. Mul muidugi vahet pole.

                Kommentaar


                  Reede vastuargument - ma tahan õue minna!
                  Pühapäeva vastuargument - ma lähen lennukile.

                  Ehk ühte ei saa muuta, teist saab. Ehk ma tõesti ei saa muuta lennuaega. Mulle sobiksid kõik teised päevad, kui välja arvata võimalus, et mul võib teles mingi mäng olla. Aga neid pole enamasti õhtuti.

                  Kommentaar


                    Kui jääb pühapäeva peale siis pakun välja, et tõstaksin aega 18 30 peale. Siis peaksid Pärnust pidulised tagasi olema. Ja saaksid sina ka suuremosa drafti kaasa teha ja vastavalt drafti käigule siis oma viimased autopickid vastavalt vajadusele natukene paremaks muuta. Oleks sellest abi?

                    Kuigi reede vastu ei ole otseseid proteste tulnud. Mul endal lihtsalt väike mure, et saan reedel netti kuni kella 21ni, niiet peaks hiljemalt 18 30 või 19 alustama draftiga, ei tea kas osadel võib sellega probleeme olla.

                    Tundub, et rahvas veel väga aktiivne ei ole, niiet enne ülejärgmist nädalat väga selget pilti ei saa.

                    Kommentaar


                      Kui lennuk läheb välja 20:00 ja tavaliselt on viisakas olla lennujaamas tiba varem, sinna sõidu aeg... See 18:30 tundub agent007-le vist ikkagi "draft interruptusena"...

                      Kommentaar


                        Ooteruumis on wifi, niiet võib rahulikult varem kohale minna ja seal draftida

                        Kommentaar


                          On siin või kuskil mingit vaba kohta ka?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            On siin või kuskil mingit vaba kohta ka?
                            nii palju kui ma kõrvalt vaadates aru olen saanud, siis on kahjuks liiga(d) täis vist. kui midagi muutub, siis commish annab märku.

                            Kommentaar


                              Panen igaks juhuks teise liiga lehele ka info Fantasy meeste kokkutuleku kohta, mis toimub 26. oktoobril Pärnus. Iga aasta on ikka mõni teise liiga mees ka kohal käinud.

                              registreeruda kokkutulekule saab siin: http://www.doodle.com/rt4km6bkti5e27g5#table

                              Toimub asi Pärnus ning ajakava järgmine.
                              kell 13-16 Räämal disc-golf
                              17-19 Kaluri hallis korvpall, pärast saun samas
                              Ja hiljem liigume pubisse, kus üheks traditsiooniks on saanud NBA teemaline viktoriin ja ka drafti analüüs ning tugevamad ka Sugarisse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                On siin või kuskil mingit vaba kohta ka?



                                Eestlased teevad mingi liigasid veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X