Lehekülg 11, kokku 17 EsimeneEsimene ... 789101112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 330
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuna ma tõusin esimesse liigasse, siis võib vist minu kuidagi liigast välja arvata. Ajaviiteks võin muidugi kaasa lüüa, aga, noh. Ise ma ei suutnud kiire pilguga leida, et kuskohast ma liigast lahkuda saan.

Meeskonnaliige Kasutaja artz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Võin olla admin kui keegi ütleb mis tegema peab kuna 1 hooaeg, muidu olen seda mänginud mitu hooaega. Teeks ettepaneku 2 liigas panna ka väike rahaline papp vahele, mis arvate?

Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

väga hea, saada enda meil 'Sir Kostja'le, et ta saaks sind liigasse invite'da, seejärel registreerib ta sind kommiks.

peamine ülesanne on hoida silm peal vigaste nimekirjal. siin täpsemalt see kirjas.

http://web.zone.ee/fnba/index1.php?p...eral/amendment

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oeh, hakkavad jälle need "väike papp vahele"-jutud. Vahepeal võiks ikka niisama ka mängulusti olla, ei?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jul 2012

Algupärane

Ma ei kavatse lillegi liigutada, otsige uus commish . Kui ma siin midagi korraldama hakkaks siis motivatsioon ju ainult langeks.

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Kirjutasin kostjale...10 eur ei tapa usun kedagi :P

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
    Kirjutasin kostjale...10 eur ei tapa usun kedagi :P
    Ei, rahas pole küsimus, vaid pigem selles, et ilma selleta on asi tunduvalt lõbusam.

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Raha motiveerib tegelema, muidu lastakse poolevinnaga

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
    Raha motiveerib tegelema, muidu lastakse poolevinnaga
    No selles see asi ongi. Minu jaoks on asi pigem ajaviitega. Aga kui tuleb raha, siis lähevad mõned selle 100 euro pärast lolliks, teevad mingeid suuri plaane, skeeme, tabeleid ja nii pole üldse tore.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No selles see asi ongi. Minu jaoks on asi pigem ajaviitega. Aga kui tuleb raha, siis lähevad mõned selle 100 euro pärast lolliks, teevad mingeid suuri plaane, skeeme, tabeleid ja nii pole üldse tore.
    Khmm, sa tõusid esiliigasse, kus on 10 eurot osalustasu (vist). Aga üldiselt lauril on asi lihtne, jõua sel aastal top3 hulka ja saad juba kõrgemas liigas ka raha vahele panna!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Khmm, sa tõusid esiliigasse, kus on 10 eurot osalustasu (vist). Aga üldiselt lauril on asi lihtne, jõua sel aastal top3 hulka ja saad juba kõrgemas liigas ka raha vahele panna!
    Rsk, ongi vä?

Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

eks see teine liiga ongi pisut selline poolevinnaga liiga, uustulnukate ja vanade nostalgitsejate liiga, seepärast siin rahaga väga ei jännata. seega play-offi saamine ei tohiks siin olla eriline teadus, kui vähegi tegeleda viitsid ja varahommikuti toimuvaga kursis oled. play-offis vaja pisut ka õnne ning ürita saada top 3, pigem keegi üleval liigades loobub ka (see aasta said 5 esimest esiliigasse) ning oledki järgmiseks aastaks rahaliigas.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mina lasin end esiliigast kukutada just põhjusel, et ei viitsi raha plekkida kuna pole erilist aega tegeleda.
    Hobikorras tahaks aga kaasa lüüa ja see ka põhjus, miks teise liiga keskmiku staatust olen nautinud.

Kunagi jäi ka jutt, et teine liiga oleks tasuta hüppelauaks tõsisematele harrastajatele.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Spordi Magic esiliigast oleks huvitatud liituma teise liigaga sellel hooajal.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jul 2012

Algupärane

Uus Commish Lauri432, edukat hooaega kõigile!

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

mille järgi see draft order pannakse? See kes eelmisel aastal viimseks jäi , saab seekord esimesena valida? Uue tulijana olin eelmisel aastal lõpus (19. valik vist).

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    mille järgi see draft order pannakse? See kes eelmisel aastal viimseks jäi , saab seekord esimesena valida? Uue tulijana olin eelmisel aastal lõpus (19. valik vist).
    Puhas loterii.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

saada oma email Spordi Magic

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Teeks ettepaneku kuna reede kehv päev inimesed väljas vms, et drafti aeg panna esmaspäeva 27.10 õhtu kell 21?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud