320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mu Bynum, Amar'e & Turkoglu big three hakkab ilmselt korralikult tootma.

    Kommentaar


      Lisa 4 jorss ka sinna nimistusse...budinger ka vigane ja nii pea ei mängi

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Mu Bynum, Amar'e & Turkoglu big three hakkab ilmselt korralikult tootma.
        Ma suutsin vähemalt tund aega draftida ja sellega suuremat krahhi vältida.

        Kommentaar


          3x ATL 3x CHI ei pannud tähelegi, et niimoodi juhtus. Võimalused on head.

          Enivei. Kiidaks 17. valinud meeskonda, kes kolm raundi järjest luges mu mõtteid. Ma mõtlesin, et olen jube geenius ja saan raundis ilge steali, aga järjest üks ja sama vend draftis tüüpe, keda jälgisin kogu oma wait turni - Gibson, Lamb ja Adams. Trade?

          Kommentaar


            Täname ja hea et kellelegi mu vailikud meeldisid...adamsi pick oli vast liiga vara eks aeg näitab mis mehega tegu...trade osas oleks ilgelt PG vaja kuna neid mul aint üks ja see ka pingi vend...aga vaatan sul ka suht sama seis...kui just adamsi teague swapi teha ei taha

            Kommentaar


              Siin on paar liiga head meeskonda

              Kommentaar


                Nii, vaatasin, et Esiliigat juba vaikselt komplekteeritakse. Kas toimub ka järgmine hooaeg Teine liiga ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                  Nii, vaatasin, et Esiliigat juba vaikselt komplekteeritakse. Kas toimub ka järgmine hooaeg Teine liiga ?
                  kui toimub siis mina olen kohal

                  Kommentaar


                    Ma paugutaks ka kaasa. See tähendab Heavy Polysick tahab laamendada.

                    Kommentaar


                      Kui siin liigas peaks kohti olema, siis mul üks huviline olemas, kes on mitmed aastad seda mänginud ja sooviks nüüd ka liigapüramiidiga liituda.

                      Kommentaar


                        Bukkake Chills jätkaks samuti

                        Kommentaar


                          Ka Vaela Vihased jätkaksid
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Ämmapets All-Stars lööks ka taas kaasa

                            Kommentaar


                              Saare Viikingid magavad ka kaineks... khm... teevad kaasa ma mõtlesin.

                              Kommentaar


                                hagijad proovivad ka veel korra

                                Kommentaar

                                Working...
                                X