320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
    Pole Eesti oma mänginud enne, on mingid paroolid liitumiseks?
    See on meil 3`st liigast koosnev süsteem, kus parematel võimalik alati aste kõrgemale tõusta. Kui soovid liituda, siis commish vaatab kas vabu kohti veel on ning saadab sulle mailile liitumiskutse. Ole siin foorumis teemaga kursis.

    Kommentaar


      #32
      Tervitused, võtsin commishi ohjad üle. Üritan kõigepealt välja selgitada kes(kui üldse) esiliigast üle tulevad ja palju vanadest osalejatest veel liituvad. Loodetavasti saab kõik võimalikult kiirelt selgeks, siis hakkab uusi inimesi liitma. Annan kohe siin teada kui asjad selguvad.

      Kommentaar


        #33
        Sir Kostja, mina seda privaatsõnumit saata ei oska, seepärast vastan siin foorumis (varjata ju miskit niikuinii pole), et soovin osaleda II liigas, sest jätsin eelmisel aastal mängu pooleli ega vääri kohta esiliigas. Täpsustus: ma panin küll meeskonna viimase päevani platsile, aga ei võidelnud enam punktide eest ega sisenenud mängu enne selle lõppu. Seega on II liiga mu õige koht.

        Kommentaar


          #34
          Olen ka endiselt käsi ehk siis Little Bustards osaleb hea meelega.

          Kommentaar


            #35
            Aga need kes osalevad ja pole yahoos ära reganud siis tehke see ära, praeguseks aint 10 tiimi

            Kommentaar


              #36
              Võistkonnale BC Patas võib saata kutse meilile spordionline@hotmail.com.

              Kommentaar


                #37
                Regaks kui saaks, mingi kutse pidi saadetama ju?

                Kommentaar


                  #38
                  Kui ruumi jagub siis mul üks sõber tahaks ka proovida, teeb konto paari päeva jooksul?

                  Kommentaar


                    #39
                    eelmise aasta osalejaid vist väga juurde ei tule enam aga teile peab Kostja siis kutse saatma sest praegu on ainult 11 liigaga liitunud

                    Kommentaar


                      #40
                      Paar aastat on küll vahele jäänud, kuid seda suurem isu on taas osaleda. Vaatasin just Yahoost järgi, et kogemust on 5 hooaega, loodan et võtate kampa..

                      Kommentaar


                        #41
                        Tervitused

                        Lasin mõned päevad asjadel settida, et näha kas veel esiliigast kukkujaid või vanu osalejaid liitumas. Nüüdsest läheb siis lahti liitumine kõigile teistele kes soovi avaldanud. Oma arust olen kõigile ühel või teisel vormil kutsed saatnud. Kas siis mailile või privaatsõnumina. Kõigil kellel veel soovi või kes lihtsalt kutset kätte ei ole saanud andke teada.

                        Kommentaar


                          #42
                          Epic Beat Time ka osaleks uuesti

                          Kommentaar


                            #43
                            5 kohta veel vabad!!!

                            Kommentaar


                              #44
                              On kunagi enne teine liiga ka näiteks 16 tiimiga osalenud võib peab kindlasti 20 nägu kokku saama tundub et kui esiliiga mõned ära võtab siis läheb raskeks rahva kokku saamisega?

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas dwideng
                                Kui mina alustasin oli esiliigas 12 või 14 satsi, nii et küll hakkama saate.

                                P.S. Üks soovija juba andis märku.
                                Väga hea, värbamis abi on teretulnud, eriti kui osad ära röövid .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X