320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas artz Vaata postitust
    draft võiks toimuda meistrikaga samal ajal või siis vähemalt enne kokkutulekut, muidu pole kokkutulekul millestki rääkida ja võib järjekordselt juhtuda tõsiasi, et jään laua taha magama
    Njaa mul ei ole selle vastu midagi, aga lõpliku aja vaatan ikka selle järgi, et maksimum arvu inimesi arvutite taha saaks. Ei tea mis rahvas arvaks reede või laupäevase drafti aja kohta. Avaldage arvamust!!!

    Liiga muidu täis ja lükkan tiimid lukku.

    Kommentaar


      Teise liiga tiimid on lükatud lukku, aga mul küsimus (ka Meistriliiga ässad võiksid siin sõna võtta!): mis saab siis, kui selgub, et esiliigas jääb 1-2 kohta (praegu see võimalus on õhus) täitmata? Kas siis ei peaks teise liiga neljas-viies sinna siirduma?

      Kommentaar


        Algselt postitas apatas Vaata postitust
        Teise liiga tiimid on lükatud lukku, aga mul küsimus (ka Meistriliiga ässad võiksid siin sõna võtta!): mis saab siis, kui selgub, et esiliigas jääb 1-2 kohta (praegu see võimalus on õhus) täitmata? Kas siis ei peaks teise liiga neljas-viies sinna siirduma?
        Nii see on, aga eks andke teada. Liiga peaks saama uuesti lahti teha, pange mingi tähtaeg inimestele otsuse tegemiseks. Ei tahaks ise hiljem rahva leidmisega hädas olla kui mõned ülespoole liiguvad.

        Kommentaar


          Soovitan siiski teha draft nädala sees. Siis asi kindlam, et keegi kuskil väljas peol ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
            Soovitan siiski teha draft nädala sees. Siis asi kindlam, et keegi kuskil väljas peol ei ole.
            see on küll igaühe isiklik tragöödia kus ja millal ta peol käib ma leian

            Kommentaar


              Algselt postitas SDK Vaata postitust
              see on küll igaühe isiklik tragöödia kus ja millal ta peol käib ma leian
              Pühapäev tundus nagu selline päev kus õhtuks kõik kodus, ka pidulised

              Kommentaar


                Pidu võib tõesti iga päev olla, aga selleks päevaks jätaks alguse lihtsalt hiljema peale.

                Kommentaar


                  Loomulikult iga inimese enda teha kas läheb peole või mitte ja mida teeb aga kurat ära tule virisema selle üle kui küsitakse arvamust, et millal teha, et saaks maksimum inimesi draftis osaleda ja mina avaldan oma arvamust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                    Loomulikult iga inimese enda teha kas läheb peole või mitte ja mida teeb aga kurat ära tule virisema selle üle kui küsitakse arvamust, et millal teha, et saaks maksimum inimesi draftis osaleda ja mina avaldan oma arvamust.
                    väga hea kui pealekasvul südikust on. aga tule kokkutulekule ka ja räägime õllelaua ning shotivaagna ääres kuidas meil siin fantasypüramiidis asjad kõige paremini sujuma saada.

                    Kommentaar


                      Mis kell siis eesti aja järgi draft on? Olen nimelt pühapäeva õhtupoolikul lennukiga liikumas Ländäni poole ja alates kella kaheksast õhtul on minu jaoks tegu võimatu missiooniga.

                      Kommentaar


                        No hetkel oli plaanitud kell 20 , aga eks ootame ära kui liiga lõpuks täis saab(võibolla osad 1 liigasse ära). Siis otsustame lõpliku aja, üritan kindlasti kõigile sobiva aja leida.

                        Kommentaar


                          kõige halvemad päevad on kindlasti reede ja laup. ülejäänudega eriti vahet pole.

                          Kommentaar


                            kes siin asju ajab?
                            on veel vabu kohti?
                            mul sõber oleks tõsine huviline.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Hetkel on liiga täis, aga tundub, et osad võivad teise liigasse üle minna kui neil loobujaid on. Kui see peaks juhtuma siis annan koheselt teada. Niiet hoia siin silm peal

                              Kommentaar


                                Tundib, et teine liiga sai oma asjad korda, niiet kauhjuks vabu kohti rohkem ei ole. Kui just keegi loobuda ei taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X