320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Keeper NBA 2012/13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    seda ma mõtlesin isegi, et võid midagi muud mõelda.
    Näiteks mehi võistkonda asetades ei pruugi mul olla võimalik Oden`it meeskonda panna. Yahoo nimekirjas teda lihtsalt pole j.n.e.

    Kommentaar


      Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
      Näiteks mehi võistkonda asetades ei pruugi mul olla võimalik Oden`it meeskonda panna. Yahoo nimekirjas teda lihtsalt pole j.n.e.
      sellisel juhul pole ju pointi nagunii seda NA meest asemele panna kui ta tuleb benchile panna, las olla tiim siis juba 14 peal?

      ja mis selle Odeniga saab juhul kui ta hooaja jälle vahele jätab? IL-i teda panna ju ei saa? ja hetke reeglite järgi jäävad Lordile lepinguta mehe tiimis alles hoidmisel järgmise aasta pickid alles...?

      Kommentaar


        Algselt postitas SDK Vaata postitust
        sellisel juhul pole ju pointi nagunii seda NA meest asemele panna kui ta tuleb benchile panna, las olla tiim siis juba 14 peal?
        Pakun et 14 mehega ei saa offline drafti lõpetada ja sellepärast need NA mehed mängu tulevadki.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          Algselt postitas SDK Vaata postitust
          sellisel juhul pole ju pointi nagunii seda NA meest asemele panna kui ta tuleb benchile panna, las olla tiim siis juba 14 peal?

          ja mis selle Odeniga saab juhul kui ta hooaja jälle vahele jätab? IL-i teda panna ju ei saa? ja hetke reeglite järgi jäävad Lordile lepinguta mehe tiimis alles hoidmisel järgmise aasta pickid alles...?
          Kui Oden omab lepingut mõne NBA klubiga, siis saab ta IL`i panna. Kui aga pole tal lepingut ühegi klubiga, siis ma ei näe üldse reeglites võimalust sellise mehe edaspidiseks omamiseks.

          Kommentaar


            BC Nautilus

            5.7 E.Bledsoe (Lac)

            Kommentaar


              Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
              Kui Oden omab lepingut mõne NBA klubiga, siis saab ta IL`i panna. Kui aga pole tal lepingut ühegi klubiga, siis ma ei näe üldse reeglites võimalust sellise mehe edaspidiseks omamiseks.
              päris tricky situation. Oden ei ole nö sel aastal draftitud mängija vaid varem keeperdatud mängija. Ma peast nüüd ei tea kas Odenil on kogu aeg leping olnud olemas eelnevatel vigastusaastatel. Hetkel näitab teda siin ja seal Portlandi mängijana aga lepingut vist ei ole tal hetkel? Või rakendada Odeni puhul seda IL klauslit, et tema omamisel ei saa võtta uusi mängijaid ja teha tradesid?

              Kommentaar


                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                päris tricky situation. Oden ei ole nö sel aastal draftitud mängija vaid varem keeperdatud mängija. Ma peast nüüd ei tea kas Odenil on kogu aeg leping olnud olemas eelnevatel vigastusaastatel. Hetkel näitab teda siin ja seal Portlandi mängijana aga lepingut vist ei ole tal hetkel? Või rakendada Odeni puhul seda IL klauslit, et tema omamisel ei saa võtta uusi mängijaid ja teha tradesid?
                Oden oli vaid näide. Selliseid mehi on veel

                Kommentaar


                  Silverman Basket:

                  5.9. Anthony Randolph [Den]
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    Kopli Kurjad Blokeerijad

                    5.10 Festus Ezeli a ka "Palun ära ole Thabeet, vaid Ibaka"

                    Kommentaar


                      The Revenge:

                      5.11 Timofey Mozgov [Den]

                      Kommentaar


                        Millal ärihooaeg jälle avatakse.Kas siis kui NBA hooaeg lahti läheb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jutajass Vaata postitust
                          Millal ärihooaeg jälle avatakse.Kas siis kui NBA hooaeg lahti läheb?
                          Just.

                          Kommentaar


                            KK Kikkis Nibud võtab ....

                            Reggie Evans [Nets]
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              Selline küsimus kerkis üles, et päris arvestatav osa rahvast ei tuleks kohale kokkutulekule Tallinnasse, küll aga tuleksid Pärnusse. Samuti päris arvestatav osa tallinnlasi tuleks hea meelega Pärnusse. Et äkki teeks ka sel aastal jälle Pärnus? Kindlasti saaks Tlna omad transpordi osas ühineda ja mingitele tüüpidele leiaks arvatavasti ka öömaja kui soovi on. Mis arvate? Kuupäev siis 27.okt.

                              Kommentaar


                                Ma vaatan, et Pärnu omad soovivad hakata ökonoomitama... Minule sobib Pärnu ka, aga küsiks siis vastaust lihtsale küsimusele, miks arvestatav osa rahavast ei tuleks kokkutulekule Tallinnasse. Kõlab nagu nonsens.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X