Karikatega toetab Särka Sport, auhinnad Uhlsport ja Pagaripoisid!
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Kiili Cup III saalijagpallis 2012
Collapse
X
-
Kiili CUP III 2012
AJAKAVA
Alagrupp
K 10.00 A Kiili JK vs Lambisats FC
K 10.20 A Aruküla vs PSK Alexela
K 10.40 B HP Autohooldus vs Kehra Anija vald JK
K 11.00 B Sparta FC vs Harju Jalgpallikool
K 11.20 A Aruküla vs Lambisats FC
K 11.40 A PSK Alexela vs Kiili JK
K 12.00 B Sparta FC vs HP Autohooldus
K 12.20 B Kehra Anija vald vs Harju Jalgpallikool
K 12.40 A Aruküla vs Kiili JK
K 13.00 A Lambisats FC vs PSK Alexela
K 13.20 B Kehra Anija vald vs Sparta FC
K 13.40 B Harju Jalgpallikool vs HP Autohooldus
K 14.00 1/4 A2 vs B3
K 14.30 1/4 B2 vs A3
K 15.00 7-8 koht A4 vs B4
K 15.30 1/2 A1 vs B2-A3 võitja
K 16.00 1/2 B1 vs A2-B3 võitja
K 16.30 5-6 koht A2-B3 kaotaja vs B2-A3 kaotaja
K 17.00 3-4 koht A1 vs B2-A3 kaotaja vs B1 vs A2-B3 kaotaja
K 17.30 Finaal A1 vs B2-A3 võitja vs B1 vs A2-B3 võitja
NB! Korraldaja võib vajadusel ajakavas muudatusi teha.
Teretulemast!
Rainis Saar
Kiili JK
5253639
Kommentaar
-
Algselt postitas Rainis Vaata postitustKiili CUP III 2012
AJAKAVA
Alagrupp
K 10.00 A Kiili JK vs Lambisats FC
K 10.20 A Aruküla vs PSK Alexela
K 10.40 B HP Autohooldus vs Kehra Anija vald JK
K 11.00 B Sparta FC vs Harju Jalgpallikool
K 11.20 A Aruküla vs Lambisats FC
K 11.40 A PSK Alexela vs Kiili JK
K 12.00 B Sparta FC vs HP Autohooldus
K 12.20 B Kehra Anija vald vs Harju Jalgpallikool
K 12.40 A Aruküla vs Kiili JK
K 13.00 A Lambisats FC vs PSK Alexela
K 13.20 B Kehra Anija vald vs Sparta FC
K 13.40 B Harju Jalgpallikool vs HP Autohooldus
K 14.00 1/4 A2 vs B3
K 14.30 1/4 B2 vs A3
K 15.00 7-8 koht A4 vs B4
K 15.30 1/2 A1 vs B2-A3 võitja
K 16.00 1/2 B1 vs A2-B3 võitja
K 16.30 5-6 koht A2-B3 kaotaja vs B2-A3 kaotaja
K 17.00 3-4 koht A1 vs B2-A3 kaotaja vs B1 vs A2-B3 kaotaja
K 17.30 Finaal A1 vs B2-A3 võitja vs B1 vs A2-B3 võitja
NB! Korraldaja võib vajadusel ajakavas muudatusi teha.
Teretulemast!
Rainis Saar
Kiili JK
5253639
Kiili CUP III paremusjärjestus:
1. Harju
2. Sparta
3. Kiili
4. Aruküla
5. Kehra Anija vald
6. Lamisats
7. Alexela
8. HP Autohooldus
Õnnitlused võitjatele!
Tänan osavõtu eest!
Rainis
Kommentaar
-
Algselt postitas Rainis Vaata postitustTurniiri võitja selgitati penaltiseerias kus edukamaks osutus Harju Jalgpallikooli treenerid.
Kiili CUP III paremusjärjestus:
1. Harju
2. Sparta
3. Kiili
4. Aruküla
5. Kehra Anija vald
6. Lamisats
7. Alexela
8. HP Autohooldus
Õnnitlused võitjatele!
Tänan osavõtu eest!
Rainis
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar