320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

O: PayPal Dollareid 0.60€ ea!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    O: PayPal Dollareid 0.60€ ea!

    Võtaksin kokku 85$ ühe korraga!
    PM!
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    #2
    www.vahvel.net paras tattite koht aga saad kätte sealt kui just üle ei lasta

    Kommentaar


      #3
      Oot mis mõttes? Ostad dollareid 0.60 EUR-i tükk? Keegi võiks sellise hinnaga mulle ka müüa. Või ei saa ma aru millest sa räägid.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
        Võtaksin kokku 85$ ühe korraga!
        PM!
        Kuule, nox, aga mul on ka sulle ettepanek. Nimelt on mul paypali kontol peale üht tumehalli äri klassikaliste Aafrika kunstiväärtustega, mida me minu hea sõbra neeger Johniga kahasse ajasime, terve ports zambia kwachasid. Soovikisin need muidugi vahetada dollariteks, aga pagana Paypal tahab selle transaktsiooni eest 5 % kogu summast. Selge röövimine päise päeva ajal!

        Praegu oleks meil võimalik tekitada win-win situatsioon. Me vahetame raha omavahel, et igasugu ülearuseid tasusid vältida. Tänase päeva kursiga 1USD=0.00020 ZMK. Ma kannan sulle kõik kwachad, mis mul on (145 000 000), mille eest sina tasud summa laekumisel minu kontole dollarites vastava summa. Loomulikult miinus sinu soovitud 85 dollarit, mille ma sulle kingin tänutäheks koostöö eest. Kõike seda teeme soovituslikult mõnes avalikus kohas, kus on wifi, et maksuameti ametnikud ei jälgiks ega saaks pärast oma arvet saata.

        Kirjuta mulle privaatsõnum, siis lepime täpselt kokku ja tänu juba ette!

        Boonusena lisan ka ühe näite Zambia kunstiklassikast, mis peagi ameerika suurtel oksjonitel veel suuremate summade eest erakollektsioonidesse jõuab.

        sigpic

        Kommentaar

        Working...
        X