320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-23 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aachenil on alles 17 okt mäng niiet idee poolest peaks jõudma mõlemale mängule

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      28.09 ripub Jalkaliidu lehel Kalju-Flora liigamäng.

      Kuhu see siis veel lükatakse....
      28.sept saab olema hirmus päev

      kell 16.30 Eesti - Norra U-19 Kadriorus
      18.45 Kalju - Flora
      21.00 Eesti - Iirimaa U-23 Lillekülas

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas olll Vaata postitust
        28.sept saab olema hirmus päev

        kell 16.30 Eesti - Norra U-19 Kadriorus
        18.45 Kalju - Flora
        21.00 Eesti - Iirimaa U-23 Lillekülas
        Kalju mäng toimub 26. oktoobril

        Kommentaar


          #19
          Jevdokimovi väljajätmine on tõesti üllatav. Liiga üks parimaid väravakütte . Huvitav ,kelle arvates ta perspektiivitu on ? Kas see saksa seikleja arvab ,et tema teab kõike ?Samas on nimekirjas Kaukvere ,kes mõningate vihjete järgi võtvat jalgpalli rohkem harrastusena ,kuna läks tööle. No ja see ,et Ojamaad ei kutsuta on juba minu meelest täielik sigadus.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            nagu ma siin loen...
            siis kaks noortekoondiste mängu ühel päeval ... tore oleks kui tehtaks nii , et sama piletida saad ka õhtusele mängule vms... tooks ehk publikut ka rohkem embale-kumbale

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Kus on Jevdokimov?
              Läti parima klubi vastu lammutab aga ühegi koondise jaoks mees ei sobi!?Kuidas neid koondiseid koostatakse?Ojamaad ka ei ole kutsutud
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Jevdokimovi väljajätmine on tõesti üllatav. Liiga üks parimaid väravakütte . Huvitav ,kelle arvates ta perspektiivitu on ? Kas see saksa seikleja arvab ,et tema teab kõike ?Samas on nimekirjas Kaukvere ,kes mõningate vihjete järgi võtvat jalgpalli rohkem harrastusena ,kuna läks tööle. No ja see ,et Ojamaad ei kutsuta on juba minu meelest täielik sigadus.
                Müstika!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  #23
                  Ma eesti liigat ei jälgi eriti, aga ventspilsile löödud väravate järgi arvan, et kauaks Jürit Eestis enam ei näe ka. Mingi Kinki fenomen obv. Otse A koondisse.

                  Kommentaar


                    #24
                    24.09.10 Linnalehes oli Jevdoga intervjuu ja seal lõpus ütles mees ise välja miks teda U-23 nimekirjas polnud. Tal olnud Frankiga tüli ning viimane olevat ähvardanud teda sellega, et ei kutsu Jevdot enam KUNAGI koondisesse.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mis siis ikka, ärgu kutsugu. Keda see U-23 ikka huvitab. Varsti Jürka väljamaal ja siis ootab kutset A koondisse.

                      Kommentaar


                        #26
                        Tere,

                        Ma ei oska eesti keelt ... Ma olen iirlane. Alates Galway Iirimaal.

                        Kas ma leian eetrisse internet / TV?

                        Tänan

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas gufcfan Vaata postitust
                          Tere,

                          Ma ei oska eesti keelt ... Ma olen iirlane. Alates Galway Iirimaal.

                          Kas ma leian eetrisse internet / TV?

                          Tänan
                          I don't think they broadcast or either tape this game.

                          Btw, you can write in English, we understand it better than google-translated Estonian.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas gufcfan Vaata postitust
                            Tere,

                            Ma ei oska eesti keelt ... Ma olen iirlane. Alates Galway Iirimaal.

                            Kas ma leian eetrisse internet / TV?

                            Tänan
                            No live coverage in English from our side I'm afraid. Sorry mate.

                            Kommentaar


                              #29
                              keegi läheb vaatama ka ?
                              vaatasin piletilevist et ainult 1 külje sektor on välja müüdud, kõik lähevad selle peale et ostavad ennem mängu statalt pileti?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                No live coverage in English from our side I'm afraid. Sorry mate.
                                I don't really care if it's in Estonian, I will watch it either way. I think Estonia have a good chance of winning the match...

                                The U-23 team is not given any attention in Ireland. Players are chosen from the League of Ireland only. Nearly all of the best players in that age-group play in England.

                                3 players from my team, Galway United, were chosen. Two of them pulled out due to injury. They probably did not want to play, as we are near the end of the League of Ireland season and have many important games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X