320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan vs Inter Milan - sõbrad moepealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kamoon, Interi ja Milani ainus võimalus lähiaastatel CLi saada on AC Milan Inter ühendtiimina. Mina toetan!
    Ootan juba Uuu kommentaare.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      #32
      Tra, kus mul on hea meel, et kumbki neist sitahunnikutest Itaaliat ei esinda CLis uuel aastal....õnneks nad ei teinud seda ka eelmine aasta, aga väärib mainimist.
      Ja kuigi ma ei salli riomat(loogiline) on mul hea meel, et peale Juventust toimub ainuke tõsine jalgpalliarendus vaid pealinna klubides. Napoli on korralik võltssaast....eks peale CL koha kaotamist hakkab higine korallinägu ja muud egod tõmblema ja pannakse nahhui.....
      Ühine teema:+1
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        #33
        lol.
        Lazio euroopas pärast mingi 2000 aastat.

        Kommentaar


          #34
          Agooniajaam nuta rahulikult pihku või patja....Lazio on peale 2000 aastat CL mänginud ja EL samuti. Teie jaoks jäävad mõlemad kaugesse haardesse pikkadeks pikkadeks aastateks...ma imestan, et sa üldse julged siin midagi kobiseda?!?!?! Kõigepealt saate korraliku lahmaka liigas ja siis saate Lazio 10selt B-lt suvalise treeningmänguga ikka suhu. If i were u i istuksin vaikselt nurgas ja loodaks, et keegi pähe ei pissiks.
          Lazio, kui meeskond maksab juba praegu märgatavalt rohkem, kui kurikuulus ac milan aka ac grossi....speaks volumes....
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Lazio, kui meeskond maksab juba praegu märgatavalt rohkem, kui kurikuulus ac milan aka ac grossi....speaks volumes....
            Mm, ei.

            Milan 187,35 Mill. £
            Lazio 137,37 Mill. £

            Sa võid siin ju oma kajakaga kraaksuda, aga üldiselt on lazio euroopas 0 ja on ka seda tulevikus. Vaevalt minu silmad teie CL'i võitu näevad.
            Grossi ei pruugi veel mitu aastat euroopasse jõuda, aga meie oleme selle ihaldatuima karika võitnud.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              #36
              Jah nõus, Lazio ei võida CL karikat...selleks on ikka vaja palju suuremaid investeeringuid. Või siis palju õnnelikke transfereid Tarelt ja ropult õnne.....ühesõnaga ei võida. AGA, kui saame CL ja meeskond täieneb ja piolinwa ennast täis ei lase siis näitab aeg, kuidas meil läheb. Sa nägid lausa kaks korda, et materjali Lazios on. Pidid nägema, meie ju ainult mängisimegi.
              Kurb uudis sulle on see, et milan on vaid nimi nüüd. Euroopa valitseja varemetes....te olete nagu kurikuulsad räämas Detroidi autotehased. Ja kõige hullem on, et valgust tunneli lõpust ei paista...pole mõtet unistadagi...
              Mis puutub väärtusesse siis WTF? Mis asi teil seal üldse maksab? No olgu su numbrid seal mis seal on, aga reaalselt, kui mõlemad meeskonnad pannakse kandikule siis arva ära kelle oma alles jääb?
              Aaa ja öelge Olegile, et tipikaste mille ostsin oli aegunud....
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Sa nägid lausa kaks korda, et materjali Lazios on. Pidid nägema, meie ju ainult mängisimegi.
                Nägin, nõustun, et sinu meeskond mängis paremini ja vääris võitu. Sellise mängupildiga nagu Milan hetkel mängib, ei tohigi euroopasse saada. See on lihtsalt fakt.

                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Mis puutub väärtusesse siis WTF? Mis asi teil seal üldse maksab?
                No sa ise ju vastasid oma küsimusele. Milani nimi ja ajalugu maksab.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  #38
                  Galliani lipsukollektsioon maksab ka rohkem kui Lazio klubi koos oma maakonnaga.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Galliani lipsukollektsioon maksab ka rohkem kui Lazio klubi koos oma maakonnaga.
                    Viimati, kui mina tegin nii lapsikuid ja labaseid nalju mängisid Lazios Fillipini vennad ja keskväljamootoriks oli Manfredini ja üldse palgad olid maksmata jne....siis üritasin minagi kuidagi seal hullus agoonias mingeid sarkastilisi märkusi teha ja kujutasin ette, et Lazio on ulme tegija klubi...sul vist sama protsess käsil....mul sai Simeonest Manfredini ja sul näiteks Pirlost sai Sasa.
                    Aga ole tugev! Lipsukollektsioon on tõesti vägev asi ja tänu Destrole jääte äkki kõrgliigasse püsima.
                    Aaaa kuule Olegi näed siis Läti kohukesed on otsas.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      #40
                      @Eeric

                      Kas tänu milani ajaloole ja nimele maksab vigane SES 30 milli? Või Metroliivo äkki 20 milkut? Unista edasi...tänu sellele per*sse kukkunud seeriale ja üldse üldsusele teadaolevale katastroofile ei maksa te nimi mitte mmigi. Pigem saab teie uppuvalt laevalt palju kergemini mehi* minema meelitada.


                      *-if theres any
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        #41
                        nalja pole. külmad faktid.

                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Viimati, kui mina tegin nii lapsikuid ja labaseid nalju mängisid Lazios Fillipini vennad ja keskväljamootoriks oli Manfredini ja üldse palgad olid maksmata jne....siis üritasin minagi kuidagi seal hullus agoonias mingeid sarkastilisi märkusi teha ja kujutasin ette, et Lazio on ulme tegija klubi...sul vist sama protsess käsil....mul sai Simeonest Manfredini ja sul näiteks Pirlost sai Sasa.
                        Aga ole tugev! Lipsukollektsioon on tõesti vägev asi ja tänu Destrole jääte äkki kõrgliigasse püsima.
                        Aaaa kuule Olegi näed siis Läti kohukesed on otsas.
                        €$¥



                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #42
                          See teema tehti, et teid moepealinna tilganäppijaid mõnitada mitte, et siin midaig ette saaksite kujutada. Minge parem lakkuge Sasa pitle vms.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            #43


                            In 2001 Money League contained 5 Italian clubs in top 10. keda neist viiest ei leia sel aastal isegi top 25 hulgas?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #44
                              Kas kellegil on juriidilist abi võimalik sharida. Nimelt pani Oleg tõesti klubi osta.ee-sse müüki, aga Itaalia meedia väidab, et mingite trikkdie järgi on omanik hoopis Berlusconi? Asi läheb põnevaks. Kes ennem suudab mingigi raha kätte saada siit surnud lehmast......peeru tuleb igast otsast, aga tühjade kätega ei taha keegi jääda. Samas nimi on mega ja mängijaid on veel hulganisti ja üks neist oskas värava ka lüüa Lazio vastu.....Milan Channel näitab seda 24/7....keegi oma märjemas unenäos poleks uskunud, et see klubi on võimeline skoorima.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Kas kellegil on juriidilist abi võimalik sharida. Nimelt pani Oleg tõesti klubi osta.ee-sse müüki, aga Itaalia meedia väidab, et mingite trikkdie järgi on omanik hoopis Berlusconi? Asi läheb põnevaks. Kes ennem suudab mingigi raha kätte saada siit surnud lehmast......peeru tuleb igast otsast, aga tühjade kätega ei taha keegi jääda. Samas nimi on mega ja mängijaid on veel hulganisti ja üks neist oskas värava ka lüüa Lazio vastu.....Milan Channel näitab seda 24/7....keegi oma märjemas unenäos poleks uskunud, et see klubi on võimeline skoorima.
                                järjekordne vaimustavalt koherentne sõnavõtt.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X