Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 45678910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 182
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

see on täiesti fenomenaalne, kuidas kõik kaala teed viivad vasakpoolsusesse
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Fenomenaalne on hoopis see, et sa neid alati kaitsed. Huvitav miks köik Öhtulehe peatoimetajad mehed on olnud ja suurem enamus toimetajatest ka mehed? Eestis on ju naisi rohkem. Täielik ebaöiglus!

See on päris suur kont mis vasakpoolsetele ette sööta

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kes tahab, otsib ise üles - Kristel Kruustüki FB seinal on üks tore arutlus. Teemaks siis see, et naistel on raskem ettevõtluses, kui meestel.
    Nagu ikka - kõige lahedamad arutelud on need, kus on vastuvoolu ujujad.
    Kahju on samas, et kui sa nii vinge ja kõva naine oled, siis miks sa mitte ühtegi põhjust välja ei too/arva, et miks see seis nii on?

"Do we have a problem? Yes.
    Can we fix this? Yes.
    How?
    For starters, by encouraging and equipping girls and women to enter the entrepreneurial sector. Investing in them. Promoting more women into leadership positions. At Testlio, 50% of our leadership team is comprised of
    women."

Laudauks on katki, aga ta saadab aknaid kõiki parandama. Samas tegelikult me ei tea kas lauda uks üldse ongi katki, sest keegi ei viitsi vaadata.

Samas kiidan, et ei paista välja tavalise feministina, aga kahjuks kogu see postitus on sinna poole kaldu.
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Fenomenaalne on hoopis see, et sa neid alati kaitsed. Huvitav miks köik Öhtulehe peatoimetajad mehed on olnud ja suurem enamus toimetajatest ka mehed? Eestis on ju naisi rohkem. Täielik ebaöiglus!

See on päris suur kont mis vasakpoolsetele ette sööta
    Kus ma neid kaitsesid, ma lihtsalt imestan, et sa suudad igast teemasest sorosliku vasakpoolse vandenõu välja imeda.

Aga ega mina ennast peatoimetajaks valinud/palganud Helista-kirjuta mu ülemustele ja küsi, muide üks ülemusi on naine.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kus ma neid kaitsesid, ma lihtsalt imestan, et sa suudad igast teemasest sorosliku vasakpoolse vandenõu välja imeda.

Aga ega mina ennast peatoimetajaks valinud/palganud Helista-kirjuta mu ülemustele ja küsi, muide üks ülemusi on naine.
    muidu eestis on kõrgemal kohal 49% naisi ja 51% mehi.
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Mis vandenöu juttu sa ajad, ma selgitasin lihtsalt kuidas vasakpoolsed mötlevad ja mis on nende poliitika, täpselt nii nagu see Kristel feissaris selgitas. Kes sinumeelest tegelevad rohkem rassi ja soo lahterdamisega, vasakpoolsed vöi parempoolsed? See pole mingi vandenöu.

Aga mis siis kui mehe jaoks muutuvad peatoimetaja nöudmised suuremaks ja naise jaoks väiksemaks? Kas see on öiglane vöi ebaöiglane? Vasakpoolsete jaoks see pole öiglane, et köik peatoimetajad Öhtulehes ja ka peaaegu köikides teistes väljaannetes on olnud mehed, sest noh, naisi pole peaaegu üldse valitud.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mis vandenöu juttu sa ajad, ma selgitasin lihtsalt kuidas vasakpoolsed mötlevad ja mis on nende poliitika, täpselt nii nagu see Kristel feissaris selgitas. Kes sinumeelest tegelevad rohkem rassi ja soo lahterdamisega, vasakpoolsed vöi parempoolsed? See pole mingi vandenöu.

Aga mis siis kui mehe jaoks muutuvad peatoimetaja nöudmised suuremaks ja naise jaoks väiksemaks? Kas see on öiglane vöi ebaöiglane? Vasakpoolsete jaoks see pole öiglane, et köik peatoimetajad Öhtulehes ja ka peaaegu köikides teistes väljaannetes on olnud mehed, sest noh, naisi pole peaaegu üldse valitud.
    ma ei tea, vasakpoolsed korraldavad siin rahvaküsitlusi või?

Pluss ma ei tea, kus on need vasakpoolsed, kellest sa räägid, pole iiagi mingit sellist juttu kuulnud, kui sa oled, siis leia endale mingi ägedam tegevus. Kuid ma arvan, et sa valetad.

Üldiselt muidugi suurt vahet pole, sul on igas teemas täpselt sama jora ja suurem osa ei viitsi sellest (ning selle vastustest) midagi uuesti kuulata, et moderaator võib selle kuhugi ära ka tõsta.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

ma ei tea, vasakpoolsed korraldavad siin rahvaküsitlusi või? Üldiselt muidugi suurt vahet pole, sul on igas teemas täpselt sama jora ja suurem osa ei viitsi sellest (ning selle vastustest) midagi uuesti kuulata, et moderaator võib selle kuhugi ära ka tõsta.
    Aa, sa oled nii suur teadja siin? Kaasa ei oska rääkida siis hakkad niisama paugutama
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Aa, sa oled nii suur teadja siin? Kaasa ei oska rääkida siis hakkad niisama paugutama
    Sinu mingi märja unenäoga vasakpoolsetest protestijatest, kes muudkui ihuvad Õhtulehe peatoimetaja kohale hammast, ma tõesti ei oska kaasa rääkida. Vähem seeni äkki?

Mõelda probleem lambist välja, hakata sellega võitlema ja seda tehes süüdistada (kaala puhul siis alati) vasakpoolseid. Johaidii tõesti.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Samas kiidan, et ei paista välja tavalise feministina, aga kahjuks kogu see postitus on sinna poole kaldu.
    Ma olen tema teistegi sõnavõttude puhul mõtisklenud, et mis teda siis nüüd ikkagi torgib.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Sinu mingi märja unenäoga vasakpoolsetest protestijatest, kes muudkui ihuvad Õhtulehe peatoimetaja kohale hammast, ma tõesti ei oska kaasa rääkida. Vähem seeni äkki?

Mõelda probleem lambist välja, hakata sellega võitlema ja seda tehes süüdistada (kaala puhul siis alati) vasakpoolseid. Johaidii tõesti.
    Kaasa ei oska rääkida, siis on tegemist seente söömise ja vandenöuga? Möistlik. Uuriks maad vöi lihtsalt vaikiks, ei?

Tee omale köigepealt selgeks, mis on vördsete tulemuste ja vördsete vöimaluste vördsus:

https://en.wikipedia.org/wiki/Equal_opportunity
    https://en.wikipedia.org/wiki/Equality_of_outcome

See peatoimetaja näite ma töingi selleks, et näidata kui jabur see on, sest sama loogikat kasutas Kristel väites, et naiste jaoks on ettevötlus raskem ja midagi tuleb ette vötta, et see naistele lihtsam ja nö. vördne oleks. Reaalselt on nii sinul peatoimetajana kui ka igal ettevötjal olnud samad vöimalused nendele positsioonidele saamiseks, olenemata soost vöi rassist. Sooritusvöime loeb. See, et üks asi on meeste jaoks raskem ja naiste jaoks lihtsam, ei suuda paljud möista. Just vasakpoolsed on need, kes viljelevad vördsete tulemuste mötlemist, mitte vöimaluste. Näiteid on palju, köike ei viitsi otsida praegu.

Kamala Harris alles postitas video rääkides vördsete tulemuste vördsusest https://twitter.com/KamalaHarris/sta...63321994289154

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kaasa ei oska rääkida, siis on tegemist seente söömise ja vandenöuga? Möistlik. Uuriks maad vöi lihtsalt vaikiks, ei?

Tee omale köigepealt selgeks, mis on vördsete tulemuste ja vördsete vöimaluste vördsus:

https://en.wikipedia.org/wiki/Equal_opportunity
    https://en.wikipedia.org/wiki/Equality_of_outcome

See peatoimetaja näite ma töingi selleks, et näidata kui jabur see on, sest sama loogikat kasutas Kristel väites, et naiste jaoks on ettevötlus raskem ja midagi tuleb ette vötta, et see naistele lihtsam ja nö. vördne oleks. Reaalselt on nii sinul peatoimetajana kui ka igal ettevötjal olnud samad vöimalused nendele positsioonidele saamiseks, olenemata soost vöi rassist. Sooritusvöime loeb. See, et üks asi on meeste jaoks raskem ja naiste jaoks lihtsam, ei suuda paljud möista. Just vasakpoolsed on need, kes viljelevad vördsete tulemuste mötlemist, mitte vöimaluste. Näiteid on palju, köike ei viitsi otsida praegu.

Kamala Harris alles postitas video rääkides vördsete tulemuste vördsusest https://twitter.com/KamalaHarris/sta...63321994289154
    Sulle öeldi, et jahud alati liberaalide/vasaku suunas for no reason ja comebackiks on liberaalide/vasaku süüdistamine ettekujutatud asjades ja jahumises. Nunnu trumpi läbi pandud ajud

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Sulle öeldi, et jahud alati liberaalide/vasaku suunas for no reason ja comebackiks on liberaalide/vasaku süüdistamine ettekujutatud asjades ja jahumises. Nunnu trumpi läbi pandud ajud
    Vasakpoolsetest oli jutt, liberalism on hoopis teine teema, vastand pmst.

Aga sinu leebe sönavött ütleb mulle ainult seda, et oled minuga päri, aga sa ei taha tunnistada seda. Teist korda järjest kusjuures

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Vasakpoolsetest oli jutt, liberalism on hoopis teine teema, vastand pmst.

Aga sinu leebe sönavött ütleb mulle ainult seda, et oled minuga päri, aga sa ei taha tunnistada seda. Teist korda järjest kusjuures
    Keri paar postitust tagasi, selle naise jutuga polegi nõus. See on pmst vale.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Keri paar postitust tagasi, selle naise jutuga polegi nõus. See on pmst vale.
    Seda ma mötlengi, et me kumbki ei nöustu selle naise jutuga. Samamoodi nagu sina, Martin ega mina ei poolda uut vihaköne eelnöud

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

https://edition.cnn.com/2020/11/23/b...rds/index.html

Keegi siin süüdistas vahepeal vandenöus, aga näe CNN viskab ikka taolisi artikleid peale

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

The Lost Days That Made Bergamo a Coronavirus Tragedy By Jason Horowitz, Photographs by Fabio Bucciarelli [NYT]

kuna seal jälle tuksis, siis erilisi väljavaateid vist polegi, et inimesed adekvaatselt käituks. (kui see on üldse reaalne sellise nakkavus astmega). bonus track: Italy’s doctors face new threat: Conspiracy theories [PiliticoEU]
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Jasperi viidatud NYT lugu Bergamost on v hea, lugesin viitest sõltumatult läbi. Strongly recommend.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Üks asi on naiste leadership paberil, aga niipalju kui mina olen kogenud, on suuremal hulgal naisi sisaldav juhtkond ebapädevam samasugusest meestekarjast just eelkõige kergemini tekkivate intriigide ja kiviajast pärineva naiseliku kadeduse pärast. Seda ei juuri ükski Testlio või vasak-parempoolsed välja

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud