320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Huvitav lugemine / Long Read (artiklid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Sinu mingi märja unenäoga vasakpoolsetest protestijatest, kes muudkui ihuvad Õhtulehe peatoimetaja kohale hammast, ma tõesti ei oska kaasa rääkida. Vähem seeni äkki?

    Mõelda probleem lambist välja, hakata sellega võitlema ja seda tehes süüdistada (kaala puhul siis alati) vasakpoolseid. Johaidii tõesti.
    Kaasa ei oska rääkida, siis on tegemist seente söömise ja vandenöuga? Möistlik. Uuriks maad vöi lihtsalt vaikiks, ei?

    Tee omale köigepealt selgeks, mis on vördsete tulemuste ja vördsete vöimaluste vördsus:




    See peatoimetaja näite ma töingi selleks, et näidata kui jabur see on, sest sama loogikat kasutas Kristel väites, et naiste jaoks on ettevötlus raskem ja midagi tuleb ette vötta, et see naistele lihtsam ja nö. vördne oleks. Reaalselt on nii sinul peatoimetajana kui ka igal ettevötjal olnud samad vöimalused nendele positsioonidele saamiseks, olenemata soost vöi rassist. Sooritusvöime loeb. See, et üks asi on meeste jaoks raskem ja naiste jaoks lihtsam, ei suuda paljud möista. Just vasakpoolsed on need, kes viljelevad vördsete tulemuste mötlemist, mitte vöimaluste. Näiteid on palju, köike ei viitsi otsida praegu.

    Kamala Harris alles postitas video rääkides vördsete tulemuste vördsusest https://twitter.com/KamalaHarris/sta...63321994289154
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Kaasa ei oska rääkida, siis on tegemist seente söömise ja vandenöuga? Möistlik. Uuriks maad vöi lihtsalt vaikiks, ei?

      Tee omale köigepealt selgeks, mis on vördsete tulemuste ja vördsete vöimaluste vördsus:




      See peatoimetaja näite ma töingi selleks, et näidata kui jabur see on, sest sama loogikat kasutas Kristel väites, et naiste jaoks on ettevötlus raskem ja midagi tuleb ette vötta, et see naistele lihtsam ja nö. vördne oleks. Reaalselt on nii sinul peatoimetajana kui ka igal ettevötjal olnud samad vöimalused nendele positsioonidele saamiseks, olenemata soost vöi rassist. Sooritusvöime loeb. See, et üks asi on meeste jaoks raskem ja naiste jaoks lihtsam, ei suuda paljud möista. Just vasakpoolsed on need, kes viljelevad vördsete tulemuste mötlemist, mitte vöimaluste. Näiteid on palju, köike ei viitsi otsida praegu.

      Kamala Harris alles postitas video rääkides vördsete tulemuste vördsusest https://twitter.com/KamalaHarris/sta...63321994289154
      Sulle öeldi, et jahud alati liberaalide/vasaku suunas for no reason ja comebackiks on liberaalide/vasaku süüdistamine ettekujutatud asjades ja jahumises. Nunnu trumpi läbi pandud ajud
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Sulle öeldi, et jahud alati liberaalide/vasaku suunas for no reason ja comebackiks on liberaalide/vasaku süüdistamine ettekujutatud asjades ja jahumises. Nunnu trumpi läbi pandud ajud
        Vasakpoolsetest oli jutt, liberalism on hoopis teine teema, vastand pmst.

        Aga sinu leebe sönavött ütleb mulle ainult seda, et oled minuga päri, aga sa ei taha tunnistada seda. Teist korda järjest kusjuures
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Vasakpoolsetest oli jutt, liberalism on hoopis teine teema, vastand pmst.

          Aga sinu leebe sönavött ütleb mulle ainult seda, et oled minuga päri, aga sa ei taha tunnistada seda. Teist korda järjest kusjuures
          Keri paar postitust tagasi, selle naise jutuga polegi nõus. See on pmst vale.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Keri paar postitust tagasi, selle naise jutuga polegi nõus. See on pmst vale.
            Seda ma mötlengi, et me kumbki ei nöustu selle naise jutuga. Samamoodi nagu sina, Martin ega mina ei poolda uut vihaköne eelnöud
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Germany’s coalition government has agreed to a mandatory quota for women on the executive boards of listed companies in what’s being hailed as a landmark moment for Europe’s biggest economy.


              Keegi siin süüdistas vahepeal vandenöus, aga näe CNN viskab ikka taolisi artikleid peale
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                The Lost Days That Made Bergamo a Coronavirus Tragedy By Jason Horowitz, Photographs by Fabio Bucciarelli [NYT]

                kuna seal jälle tuksis, siis erilisi väljavaateid vist polegi, et inimesed adekvaatselt käituks. (kui see on üldse reaalne sellise nakkavus astmega). bonus track: Italy’s doctors face new threat: Conspiracy theories [PiliticoEU]
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Jasperi viidatud NYT lugu Bergamost on v hea, lugesin viitest sõltumatult läbi. Strongly recommend.

                  Kommentaar


                    Üks asi on naiste leadership paberil, aga niipalju kui mina olen kogenud, on suuremal hulgal naisi sisaldav juhtkond ebapädevam samasugusest meestekarjast just eelkõige kergemini tekkivate intriigide ja kiviajast pärineva naiseliku kadeduse pärast. Seda ei juuri ükski Testlio või vasak-parempoolsed välja

                    Kommentaar


                      FSB Team of Chemical Weapon Experts Implicated in Alexey Navalny Novichok Poisoning

                      ja sellega seonduv, isegi mõnes mõttes põnevam artikkel:
                      Hunting the Hunters: How We Identified Navalny's FSB Stalkers

                      Kommentaar


                        Navalny lendas liss youtube'i
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kusjuures tahtsin ise ka seda videot jagada. Selline huvitav vaatamine, kus on palju nimesid, kuid konkreetsed juhtnöörid.

                          Kuna on inglisekeelsed subtiitrid, siis soovitan.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Ma usun, et see võiks siin teemas ka olla. Huvitav lugemine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Ma usun, et see võiks siin teemas ka olla. Huvitav lugemine.


                              Lisan ka selle.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Milleks?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X