320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Huvitav lugemine / Long Read (artiklid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võib olla need, kelle võimuses on kujundada, suunata ühiskondlike hoiakuid?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Võib olla need, kelle võimuses on kujundada, suunata ühiskondlike hoiakuid?
      Ma põhimõtteliselt saan aru mida sa mõtled.
      Siiski vajaks see minu meelest lahti kirjutamist. Milliste valdkondade ja politiliste suundade jne inimestest jutt. Umbmäärane "eliit" on pragusel hetkel väga vale sõna. Ja punane rätik nn "kaotajate põlvkonnale".
      Kaasatud peaksid olema kõik ühiskonna kihid. Mitte ainult "eliit".

      Kommentaar


        Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
        Ma põhimõtteliselt saan aru mida sa mõtled.
        Siiski vajaks see minu meelest lahti kirjutamist. Milliste valdkondade ja politiliste suundade jne inimestest jutt. Umbmäärane "eliit" on pragusel hetkel väga vale sõna. Ja punane rätik nn "kaotajate põlvkonnale".
        Kaasatud peaksid olema kõik ühiskonna kihid. Mitte ainult "eliit".
        Eks see oli kõlav ja provokatiivne lõpp intervjuule. Vast neile äratuseks, kelle mõtlemisvõime ja kogemused loovad eelduse, et nad suudavad rohkemat kui indiviidi, mõne ühiskonnagrupi tasemel arutleda (negatiivse fooniga).
        Et jah, kõik kihid on vaja kaasata. Poliitikutelt ma seda võimekust ei oota. Teistelt arvajatelt, selle arvamuse levitajatelt aga küll... ja seda nad praegu ei tee.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kes tahab, otsib ise üles - Kristel Kruustüki FB seinal on üks tore arutlus. Teemaks siis see, et naistel on raskem ettevõtluses, kui meestel.
          Nagu ikka - kõige lahedamad arutelud on need, kus on vastuvoolu ujujad.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kes tahab, otsib ise üles - Kristel Kruustüki FB seinal on üks tore arutlus. Teemaks siis see, et naistel on raskem ettevõtluses, kui meestel.
            Nagu ikka - kõige lahedamad arutelud on need, kus on vastuvoolu ujujad.
            Lugesin ka läbi ja ei suuda imestada, kuidas möistlik naine ajujahi züriist saadetakse lihtsalt seenele, kui ta on andnud põhjaliku selgituse, miks ebavördseid võimalusi meeste/naiste suhtes ettevötluses ei ole. Aga see on täiesti möistetav, sest vasakpoolsed on need, kes tahavad köiki soo ja rassi järgi lahterdada ja seda möödupuuks vötta, nende jaoks ei ole tähtis, et köigi jaoks on samad vöimalused ja sool ega rassil pole siin mingit vahet, seda peavad vasakpoolsed isegi rassistlikuks ja saad söimata.

            Vördsus tähendab vasakpoolsete jaoks tulemuslikku vördsust, et teatud inimgrupp vöi sugu saavutaks kindla tulemuse maksku mis maksab. Klassikalise liberaali jaoks on vördsus see kui samad vöimalused on köigi jaoks olemas, üksköik kes sa oled. Ühesönaga mingit konsensust siin ei saavuta, täiesti vastupidine arusaam mida vördsus tähendab.

            Aga jah huvitav, et naised sellist tulemuslikku vördsust teistes valdkondades, mis pole nii prestiižsed, ei otsi.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              see on täiesti fenomenaalne, kuidas kõik kaala teed viivad vasakpoolsusesse
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Fenomenaalne on hoopis see, et sa neid alati kaitsed. Huvitav miks köik Öhtulehe peatoimetajad mehed on olnud ja suurem enamus toimetajatest ka mehed? Eestis on ju naisi rohkem. Täielik ebaöiglus!

                See on päris suur kont mis vasakpoolsetele ette sööta
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kes tahab, otsib ise üles - Kristel Kruustüki FB seinal on üks tore arutlus. Teemaks siis see, et naistel on raskem ettevõtluses, kui meestel.
                  Nagu ikka - kõige lahedamad arutelud on need, kus on vastuvoolu ujujad.
                  Kahju on samas, et kui sa nii vinge ja kõva naine oled, siis miks sa mitte ühtegi põhjust välja ei too/arva, et miks see seis nii on?

                  "Do we have a problem? Yes.
                  Can we fix this? Yes.
                  How?
                  For starters, by encouraging and equipping girls and women to enter the entrepreneurial sector. Investing in them. Promoting more women into leadership positions. At Testlio, 50% of our leadership team is comprised of
                  women."

                  Laudauks on katki, aga ta saadab aknaid kõiki parandama. Samas tegelikult me ei tea kas lauda uks üldse ongi katki, sest keegi ei viitsi vaadata.

                  Samas kiidan, et ei paista välja tavalise feministina, aga kahjuks kogu see postitus on sinna poole kaldu.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Fenomenaalne on hoopis see, et sa neid alati kaitsed. Huvitav miks köik Öhtulehe peatoimetajad mehed on olnud ja suurem enamus toimetajatest ka mehed? Eestis on ju naisi rohkem. Täielik ebaöiglus!

                    See on päris suur kont mis vasakpoolsetele ette sööta
                    Kus ma neid kaitsesid, ma lihtsalt imestan, et sa suudad igast teemasest sorosliku vasakpoolse vandenõu välja imeda.

                    Aga ega mina ennast peatoimetajaks valinud/palganud Helista-kirjuta mu ülemustele ja küsi, muide üks ülemusi on naine.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Kus ma neid kaitsesid, ma lihtsalt imestan, et sa suudad igast teemasest sorosliku vasakpoolse vandenõu välja imeda.

                      Aga ega mina ennast peatoimetajaks valinud/palganud Helista-kirjuta mu ülemustele ja küsi, muide üks ülemusi on naine.
                      muidu eestis on kõrgemal kohal 49% naisi ja 51% mehi.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Kus ma neid kaitsesid, ma lihtsalt imestan, et sa suudad igast teemasest sorosliku vasakpoolse vandenõu välja imeda.

                        Aga ega mina ennast peatoimetajaks valinud/palganud Helista-kirjuta mu ülemustele ja küsi, muide üks ülemusi on naine.
                        Mis vandenöu juttu sa ajad, ma selgitasin lihtsalt kuidas vasakpoolsed mötlevad ja mis on nende poliitika, täpselt nii nagu see Kristel feissaris selgitas. Kes sinumeelest tegelevad rohkem rassi ja soo lahterdamisega, vasakpoolsed vöi parempoolsed? See pole mingi vandenöu.

                        Aga mis siis kui mehe jaoks muutuvad peatoimetaja nöudmised suuremaks ja naise jaoks väiksemaks? Kas see on öiglane vöi ebaöiglane? Vasakpoolsete jaoks see pole öiglane, et köik peatoimetajad Öhtulehes ja ka peaaegu köikides teistes väljaannetes on olnud mehed, sest noh, naisi pole peaaegu üldse valitud.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Mis vandenöu juttu sa ajad, ma selgitasin lihtsalt kuidas vasakpoolsed mötlevad ja mis on nende poliitika, täpselt nii nagu see Kristel feissaris selgitas. Kes sinumeelest tegelevad rohkem rassi ja soo lahterdamisega, vasakpoolsed vöi parempoolsed? See pole mingi vandenöu.

                          Aga mis siis kui mehe jaoks muutuvad peatoimetaja nöudmised suuremaks ja naise jaoks väiksemaks? Kas see on öiglane vöi ebaöiglane? Vasakpoolsete jaoks see pole öiglane, et köik peatoimetajad Öhtulehes ja ka peaaegu köikides teistes väljaannetes on olnud mehed, sest noh, naisi pole peaaegu üldse valitud.
                          ma ei tea, vasakpoolsed korraldavad siin rahvaküsitlusi või?

                          Pluss ma ei tea, kus on need vasakpoolsed, kellest sa räägid, pole iiagi mingit sellist juttu kuulnud, kui sa oled, siis leia endale mingi ägedam tegevus. Kuid ma arvan, et sa valetad.

                          Üldiselt muidugi suurt vahet pole, sul on igas teemas täpselt sama jora ja suurem osa ei viitsi sellest (ning selle vastustest) midagi uuesti kuulata, et moderaator võib selle kuhugi ära ka tõsta.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            ma ei tea, vasakpoolsed korraldavad siin rahvaküsitlusi või? Üldiselt muidugi suurt vahet pole, sul on igas teemas täpselt sama jora ja suurem osa ei viitsi sellest (ning selle vastustest) midagi uuesti kuulata, et moderaator võib selle kuhugi ära ka tõsta.
                            Aa, sa oled nii suur teadja siin? Kaasa ei oska rääkida siis hakkad niisama paugutama
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Aa, sa oled nii suur teadja siin? Kaasa ei oska rääkida siis hakkad niisama paugutama
                              Sinu mingi märja unenäoga vasakpoolsetest protestijatest, kes muudkui ihuvad Õhtulehe peatoimetaja kohale hammast, ma tõesti ei oska kaasa rääkida. Vähem seeni äkki?

                              Mõelda probleem lambist välja, hakata sellega võitlema ja seda tehes süüdistada (kaala puhul siis alati) vasakpoolseid. Johaidii tõesti.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Samas kiidan, et ei paista välja tavalise feministina, aga kahjuks kogu see postitus on sinna poole kaldu.
                                Ma olen tema teistegi sõnavõttude puhul mõtisklenud, et mis teda siis nüüd ikkagi torgib.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X