Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene 12345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 97, kokku 97

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kuidas 1500 briti jalgpallurit Esimeses ilmasõjas surma sai ehk mis juhtub pärast seda, kui noored uljaspead lähevad vabatahtlikult sõjaromantikat kogema: The Last Pass.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    ükspäev just mõtisklesin jälle, et miks on populaarne olla establishmendi vastane? Sõimata Sorost, Rotschilde, Trumpi? Kas see on pärand eelmise sajandi 60ndatest-70ndatest, kui oli populaarne olla osa vastandumisest kõigele? Miks on Snowden ja Assange kangelased? Miks müstifitseeritakse Bilderbergi kohtumist? Ilmselt sellepärast, et inimene otsib kõikjalt müstikat, mitteseletamatut, millega tekitab enda ellu põnevust ja kui ta seisab kõigile sellele vastu, siis ta arvab, et ta on miskitpidi tähtsam ja temast sõltub rohkem, sest et Soroste ja Wallenbergidega nõusolek tähendab ju automaatselt määgiva lamba staatust. Aga siin on newsflash: suure tõenäosusega ei sõltu sinust, kulla kritiseerija, mitte sittagi, jäädki alati pahuraks plõksijaks ja õigluse otsijaks.

Mul üks sõber keeras ka täitsa ära vandenõueteooriatega ja Sorose ja Trumpi sõimamisega ja ühe arutelu käigus, kui mina ütlesin, et ma olen heameelega pro-Soros ja mind huvitavad pigem need mängud, mis üle meie peade käivad, ja nende mehhanismidest arusaamine, mitte valimatu sõimamine, siis toimus unfriendimine ka.

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Teiste kohta ei oska öelda, eks igaüks näeb seda, mis silmaringist sisse paistab, aga Trump on objektiivselt* täiesti kohutav inimene ju? See sõim küllaltki mõistetav tundub.

*kuivõrd seda sõna antud kontekstis üldse kasutada saab
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kuna kasutad seal jutus Trumpi sellistes lausetes kaotab kogu su tekst mõtte. See on kogu maailma intelligentsema osa konsensus, et trump on vaimuhaige ja see on fakt.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

pole kahtlustki, et Trump on kummaline - aga kas ta on seni midagi üdini "halba" tegelikult teinud? Tema twitteri postituste ja müüriehitamisplaanide peale solvumine on ehtne 21. sajandile tüüpiline õrnakeste solvumine. Eelmised presidendid alustasid ikka sõdasid, pritsisid assistendi revääridele seemet, toetasid narkorahadega guerillasid ja muud säärast ja sitt lendas täiega ventikasse.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    ükspäev just mõtisklesin jälle, et miks on populaarne olla establishmendi vastane? Sõimata Sorost, Rotschilde, Trumpi? Kas see on pärand eelmise sajandi 60ndatest-70ndatest, kui oli populaarne olla osa vastandumisest kõigele? Miks on Snowden ja Assange kangelased? Miks müstifitseeritakse Bilderbergi kohtumist? Ilmselt sellepärast, et inimene otsib kõikjalt müstikat, mitteseletamatut, millega tekitab enda ellu põnevust ja kui ta seisab kõigile sellele vastu, siis ta arvab, et ta on miskitpidi tähtsam ja temast sõltub rohkem, sest et Soroste ja Wallenbergidega nõusolek tähendab ju automaatselt määgiva lamba staatust. Aga siin on newsflash: suure tõenäosusega ei sõltu sinust, kulla kritiseerija, mitte sittagi, jäädki alati pahuraks plõksijaks ja õigluse otsijaks.

Mul üks sõber keeras ka täitsa ära vandenõueteooriatega ja Sorose ja Trumpi sõimamisega ja ühe arutelu käigus, kui mina ütlesin, et ma olen heameelega pro-Soros ja mind huvitavad pigem need mängud, mis üle meie peade käivad, ja nende mehhanismidest arusaamine, mitte valimatu sõimamine, siis toimus unfriendimine ka.
    Kui sind see teema huvitab, siis selle kohta on tehtud palju uuringuid. Siin on üks pikem analüüs antud teemast, kus on omakord hulk linke erinevatele uuringutele https://blogs.scientificamerican.com...e-world-apart/

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kui sind see teema huvitab, siis selle kohta on tehtud palju uuringuid. Siin on üks pikem analüüs antud teemast, kus on omakord hulk linke erinevatele uuringutele https://blogs.scientificamerican.com...e-world-apart/
    thanks man

Algupärane

Ma arvan, et alati on lihtsam kedagi teist süüdistada kui ise asju muuta. Sealt ka miks on usk nii suur ja levib laialdaselt, see annab lohutust. Meil on usk jumalasse asendunud selgeltnägijate ja kivide kummardamisega. Sellest ka mingite imeravimite levimine. See artikkel tõi ka selle välja. Inimesi on lihtsam demotiveerida. Ise on raskem midagi saavutada.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Päris huvitav artikkel. Pean tõdema, et endale oli ka Sorosest kahtlane mulje jäänud. Nüüd siis tean kust see tuli

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Huvitav artikkel. Nende hallide kardinalide nimed olid minu jaoks tundmatud (kui Roger Stone välja arvata), kuid nende üldine modus operandi oli üsna lihtsalt aimatav. Ei ole üllatav, et Orbani ja Trumpi taga on osaliselt samad niiditõmbajad, kuid et nad ka Netanyahu tõusu taga olid, seda ei osanud arvata. Samas pole ka 90-ndate Iisraeli sisepoliitika mulle just kuigi tuttav teema.

Sinu toodud artiklis on rõhk eelkõige paremkonservatiivide niiditõmbajatel, kuid parempoolsus üldiselt (nii konservatiivsel kui ka liberaalsel kujul) on oma olemuselt elitaarne maailmavaade, mis eeldab ühiskonna lõhestamist ja erinevatel teemadel teravate vastandamiste tekitamist, et sellelt pinnalt piisavalt toetust leida võimule saamiseks ja seal püsimiseks, mistõttu see on mulle isiklikult täiesti vastuvõtmatu.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kas keegi viitsib mulle tl;dr teha: https://kultuur.err.ee/941061/alvar-...s-uueks-valuks
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

olen rott, ei ole tellinud FT-d

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

olen rott, ei ole tellinud FT-d
    FT-ga on see asi, et lingile vajutades palub tellida, aga...

kopeeri sealt avanenud lehelt pealkiri, pane see googlisse ja leia see sama artikkel ning vajute selle peale - voilaa!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    FT-ga on see asi, et lingile vajutades palub tellida, aga...

kopeeri sealt avanenud lehelt pealkiri, pane see googlisse ja leia see sama artikkel ning vajute selle peale - voilaa!
    Ma ei pannud tähele jah, et sellelt lingilt miskipärast tahab raha saada.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud