Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 234567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 138
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Telefonis on see pikk lugemine. Üldises plaanis hea ka (s.t et mõne detaili osas nuriseks):
    https://www.err.ee/1129372/katlin-ko...blocki-ei-pane

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Võiks selle ka päevapoliitika teemasse panna, kuid siia sobib ehk enam.

https://sirp.ee/s1-artiklid/c21-tead...3BORjGz9Cn2Lbo
    "If you're here for the football, as opposed to the neatly packaged football-related entertainment show the game sometimes impersonates, you'll be OK with it."
    Gabriele Marcotti

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas seal räägitakse sellest, et inimene on olemuselt jätis?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kas seal räägitakse sellest, et inimene on olemuselt jätis?
    Ei, räägitakse et ekred on olemuselt jätised.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Ei, räägitakse et ekred on olemuselt jätised.
    Juhul, kui keegi ei tea, siis jätised oleme me kõik... peeglike, peeglike seina peal... .

e: Tooma Sildami intervjuu Raul Kirjaneniga on pragmaatiline meelelahutus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

https://medium.com/@PhillipStutts/el...3-f6426c3d83e7

Põhjalik artikkel US valimistest
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Trump Voters. The top issues motivating Trump’s voters to get out and vote? Much like Biden voters, Trump supporters are motivated to turn out by Trump himself. But they are motivated by specific policy issues, as well:
    1. Loyalty to Trumpism and a belief that Trump will continue to be the Molotov cocktail to the entire federal government/mainstream media apparatus.
    2. Belief that Trump’s record on the economy will continue to pull us out of the economic calamity.
    3. Belief that Trump’s leadership will keep us safe from COVID-19, China, wokeism, lawlessness, liberal policies, and biased news media.

HAEUHWUIE HUIEHHahahahahahhahahaha oi blja kui LOLLID inimesed on.
    Je suis Nasfal

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Propaganda, kahjuks. Mingit uut teadmist peale veendunud trumplaste tõdemuste korrutamise ei saa. Pikk jutt pollidest, et need ju ei näita midagi, kuna 2016 jne...ok.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Siin natuke teistsugune vaade, mis muuseas mugavalt lükkab ümber huinamuina Trafalgari täpsuse kohta.
    https://kendallkaut.substack.com/p/w...s-going-to-win

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Teie igapäevane Bideni ülistamine siin foorumis, hakkab samuti juba propagandaks muutuma.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Teie igapäevane Bideni ülistamine siin foorumis, hakkab samuti juba propagandaks muutuma.
    Ma võib-olla ei viitsi siit kõike lugeda, aga ma pigem näen Trumpi maha tegemist, kui Bideni ülistamist. Võiks isegi öelda, et ei ole väga tähelepannud, et keegi arvaks, et Kumbki neist taevamanna oleks.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma võib-olla ei viitsi siit kõike lugeda, aga ma pigem näen Trumpi maha tegemist, kui Bideni ülistamist. Võiks isegi öelda, et ei ole väga tähelepannud, et keegi arvaks, et Kumbki neist taevamanna oleks.
    Kuidas see Stephen King tweetiski: literally, anyone else.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Too ÜKS bidenit ülistav postitus terves foorumis läbi selle ajaloo palun. Hitleri jüngreid ei pea kaua otsima. Ma ei saa aru kuidas sa nii loll saad olla, maalt?
    Je suis Nasfal

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Too ÜKS bidenit ülistav postitus terves foorumis läbi selle ajaloo palun. Hitleri jüngreid ei pea kaua otsima. Ma ei saa aru kuidas sa nii loll saad olla, maalt?
    Soovitan väga lugeda minu lingitud artiklit.
    Sina kes sa oled ilmselt korralikult haritud inimene ja laiema silmaringiga. Ei tohiks kunagi vastata madlama haridustasemega inimesele sedasi. Pm sa ütled "mine vali ekret " sellega.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Mida te kaagutate? Kui tal öigus pole, siis Biden vöidab, kui on, siis ei vöida, lihtne. Paari päeva pärast ju näeb.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kuidas saab nii loll olla, et söimata inimest rassistiks ja homofoobiks ilma pöhjuseta ning kui küsida pöhjendust siis kaod lihtsalt ära? Sinusuguse kommari tunneb juba haisu järgi ära. Köik kes toetavad seisukohti mis sulle ei meeldi on automaatselt natsid, homofoobid, rassistid. Oleks vaid sinu teha saadaksid köik teisitimötlejad luku taha. Pöhjendusi polegi vaja, sest teisitimötlejad sinusugustele ei meeldi ja sellest piisab. Aga ole valmis üllatuseks, varsti saad samamoodi appi karjuda: https://www.youtube.com/watch?v=wDYNVH0U3cs

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Ausõna ei viitsi otsida, aga igakord, kui olen võtnud seisukoha, et mulle isiklikult meeldib Trump, siis on tulnud sinusugused ja üritanud mind maatasa teha.
    Teiseks sinu arvamus, et mina loll olen, ei koti mind karvavõrdki. Arva mis tahad siin internetis.

Igaksjuhuks mainin veel ära, et mina ei olnud viimastel valimistel EKRE toetaja.
    Valisin erakonna, kes sai väga väga vähe hääli võrreldes teistega.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud