320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Huvitav lugemine / Long Read (artiklid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle ei meeldi neegrid, Trump on normaalne president olnud ja viimastel valimistel valisin reformierakonda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
      Tänud, päris huvitav lugemine.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Tänud, päris huvitav lugemine.
        Jep. Nõustun!
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Too ÜKS bidenit ülistav postitus terves foorumis läbi selle ajaloo palun. Hitleri jüngreid ei pea kaua otsima. Ma ei saa aru kuidas sa nii loll saad olla, maalt?
          Ausalt ka miks sa nii toxic oled ja mingeid inimesi kohe Hitleri jüngriteks tembeldad. Nagu reaalselt ka sa ei ole loll ega midagi, aga jube enesekeskne ja hästi äärmuslik.... Siin on räägitud, et meie ühiskonnas hakkavad need parem ja vasakpoolsed full äärmuslased tekkima ja mul on tunne, et sa oled esimene, kes on tõesti selliseks muutunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas baller Vaata postitust
            Mulle ei meeldi neegrid
            Miks?

            Kommentaar


              Kaala suudab paari suvalingiga igas teemas asja trumpijauruks keerata?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kaala suudab paari suvalingiga igas teemas asja trumpijauruks keerata?
                Left gets easily triggered
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ausalt ka miks sa nii toxic oled ja mingeid inimesi kohe Hitleri jüngriteks tembeldad. Nagu reaalselt ka sa ei ole loll ega midagi, aga jube enesekeskne ja hästi äärmuslik.... Siin on räägitud, et meie ühiskonnas hakkavad need parem ja vasakpoolsed full äärmuslased tekkima ja mul on tunne, et sa oled esimene, kes on tõesti selliseks muutunud.
                  Ma ei ole kaugeltki vasakäärmuslane. lihtsalt päevast päeva sattudes full blown retard postituste otsa, siis lõpuks paneb midagi ütlema. Kahjuks tunnen paari sellist tüüpi, kes esimesel kohtumisel annavad käe ja ütlevad, "tere, mina olen nats!" ja värvivad õhtul riiulile haakriste - täpselt sellised need inimesed ongi kes sellist jura siin kommenteerivad, milleks peaks lihtsalt pealt vaatama kuidas nad sellest jõudu saavad?`

                  Kõik ülistavad bidenit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  kle mees pls too üks näide tervest fucking foorumist?
                  lol ei viici ocida. :P
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Kõik ülistavad bidenit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    kle mees pls too üks näide tervest fucking foorumist?
                    lol ei viici ocida. :P
                    Kle lolltattdebiil ma tõin sulle juba näite, et kui Trumpist midagi head räägid, siis lendavad sinusugused jobid laivi ja hakkavad koolon deesi ja hüüumärke klaviatuuriga toksima, nagu hakkaks infartki vihast saama, sest need natsid ju jälle tulid siia foorumisse Trumpist rääkima.

                    Polegi varem kellegi peale siin foorumis vihaseks saanud, aga no tra sa oled ikka täis ambaal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Kle lolltattdebiil ma tõin sulle juba näite, et kui Trumpist midagi head räägid, siis lendavad sinusugused jobid laivi ja hakkavad koolon deesi ja hüüumärke klaviatuuriga toksima, nagu hakkaks infartki vihast saama, sest need natsid ju jälle tulid siia foorumisse Trumpist rääkima.

                      Polegi varem kellegi peale siin foorumis vihaseks saanud, aga no tra sa oled ikka täis ambaal.
                      bhahahahahaha, musi.



                      väikselt kirjutatult: trumpi heit ei võrdu bideni laav.

                      quote härralt: "Nüüd mingid jutud, et Bideni poeg majandab miskit Hiinas ka. Allikat ei tea, twitterist nägin "
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        quote härralt: "Nüüd mingid jutud, et Bideni poeg majandab miskit Hiinas ka. Allikat ei tea, twitterist nägin "
                        Jah, tegemist oli päevapoliitika alafoorumiga, kus 2 kasutajat enne mind rääkisid Bideni pojast ja Ukrainast. Sisenesin vestlusesse sellise lausega.

                        Mis sa sellega nüüd öelda tahad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Jah, tegemist oli päevapoliitika alafoorumiga, kus 2 kasutajat enne mind rääkisid Bideni pojast ja Ukrainast. Sisenesin vestlusesse sellise lausega.

                          Mis sa sellega nüüd öelda tahad?
                          Allikakriitilisus, ära usu seda ajupesu mida tehakse läbi sotsialmeedia .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            Jah, tegemist oli päevapoliitika alafoorumiga, kus 2 kasutajat enne mind rääkisid Bideni pojast ja Ukrainast. Sisenesin vestlusesse sellise lausega.

                            Mis sa sellega nüüd öelda tahad?
                            Nagu mainiti, siis allikakriitilisus on esmatähtis. Kui allikat pole pakkuda, siis ära isegi hakka keskkonda ussitama oma kuulujuttudega.
                            Kuulujutud on need, mis viivad meid lõppkokkuvõttes hukka.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Head lapsed, need kasvavad vitsata, arm aitab elada neil.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Väga hea artikkel.

                                Ainult natukene noriks viimase lause koha pealt.
                                "Seepärast ma väidangi – Eesti eliit, kartke presidendivalimisi."

                                Kes on see eesti eliit?
                                Ja kas ei oleks õigem öelda? "Eesti rahvas kartke presidendivalimisi."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X